Szukaj:

Typ: Posty; Użytkownik: andreas2000; Słowo(a):

Strona 1 z 9 1 2 3 4

Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0.00 sekund(y).

  1. Przyklejony: START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Niedziela...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 07.08.2022 godz. 14:00

    Toruń – Wrocław +4
    Lublin – Gorzów +18
    Landshut – Krosno +4
    Gdańsk - Bydgoszcz -8
  2. Przyklejony: START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 05.08.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 05.08.2022 godz. 18.00

    Leszno – Częstochowa +6
    Grudziądz – Ostrów +14
    Łódź – Zielona Góra -4
    Rawicz – Poznań +8
  3. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Niedziela...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 24.07.2022 godz. 14:00

    Gorzów – Leszno +8
    Częstochowa – Lublin -4
    Gniezno – Zielona Góra -14
    Bydgoszcz – Landshut +18
    Rawicz – Piła +34
    Poznań -...
  4. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 22.07.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 22.07.2022 godz. 18.00

    Ostrów – Toruń -22
    Wrocław – Grudziądz +22
    Krosno – Gdańsk +4
    Rybnik – Łódź +8
    Opole - Rzeszów +18
  5. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Niedziela...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 17.07.2022 godz. 14:00
    Toruń – Gorzów -4
    Leszno – Wrocław +8
    Zielona Góra – Krosno +20
    Gdańsk – Bydgoszcz -4
    Landshut – Rybnik +10
    Tarnów – Daugavpils...
  6. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 15.07.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 15.07.2022 godz. 18.00
    Częstochowa – Ostrów +32
    Grudziądz – Lublin -10
    Łódź – Gniezno +8
    Piła - Poznań -12
  7. Niedziela 10.07.2021 – godz. 14:00 Krosno –...

    Niedziela 10.07.2021 – godz. 14:00

    Krosno – Gniezno +22
    Rybnik – Gdańsk +14
    Poznań - Daugavpils +18
  8. Piątek 08.07.2022 – godzina 17:30 Landshut –...

    Piątek 08.07.2022 – godzina 17:30

    Landshut – Krosno -6
    Daugavpils – Opole -8
    Rzeszów - Tarnów +14
  9. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Niedziela...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 03.07.2022 godz. 14:00
    Lublin – Toruń +12
    Ostrów – Leszno -14
    Krosno – Rybnik +10
    Zielona Góra – Landshut +12
    Gniezno – Gdańsk +6
    Daugavpils – Piła +20...
  10. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 01.07.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 01.07.2022 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +24
    Wrocław – Częstochowa +10
    Bydgoszcz – Łódź +14
    Rawicz - Opole -6
  11. Start Toruńsko - Inowrocławski Niedziela...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Niedziela 26.06.2022 godz. 14:00

    Leszno – Lublin -8
    Częstochowa – Gorzów -4
    Gdańsk – Zielona Góra -10
    Rybnik – Bydgoszcz -6
    Piła – Tarnów +4
    Rzeszów -...
  12. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Maciej Janowski 3....

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Maciej Janowski
    3. Martin Vaculik
    4. Leon Madsen
    5. Patryk Dudek
    6. Mikkel Michelsen
    7. Szymon Woźniak
    8. Robert Lambert

    Dzika karta: Szymon Woźniak
  13. Start Toruńsko - Inowrocławski Piątek...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Piątek 24.06.2022 godz. 18.00

    Ostrów – Wrocław - 12
    Toruń – Grudziądz +16
    Landshut - Krosno
    Łódź – Krosno -8
    Landshut – Gniezno +10
    Opole - Poznań +14
  14. Start Toruńsko - Inowrocławski Niedziela...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Niedziela 19.06.2022 godz. 14:00

    Gorzów – Wrocław +12
    Toruń – Leszno + 18
    Gdańsk – Landshut +6
    Bydgoszcz – Krosno + 4
    Gniezno – Rybnik +8
    Tarnów – Rzeszów -14
  15. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 17.06.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 17.06.2022 godz. 18.00

    Lublin – Ostrów +24
    Grudziądz – Częstochowa -6
    Zielona Góra – Łódź +18
    Poznań - Rawicz +18
  16. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Niedziela...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 12.06.2022 godz. 14:00
    Wrocław – Lublin -8
    Częstochowa – Toruń +8
    Łódź – Landshut +14
    Bydgoszcz – Zielona Góra +2
    Opole – Tarnów +38
    Rawicz –...
  17. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 10.06.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 10.06.2022 godz. 18.00

    Leszno – Grudziądz +28
    Ostrów – Gorzów -12
    Rzeszów - Piła +40
  18. 1. Bartosz Zmarzlik 18 pkt 2. Leon Madsen 3....

    1. Bartosz Zmarzlik 18 pkt
    2. Leon Madsen
    3. Maciej Janowski 15 pkt
    4. Mikkel Michelsen
    5. Robert Lambert
    6. Martin Vaculik
    7. Tai Woffinden
    8. Anders Thomsen

    9. Patryk Dudek 7 pkt.
  19. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Tai Woffinden 3. Maciej...

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Tai Woffinden
    3. Maciej Janowski
    4. Fredrik Lindgren
    5. Mikkel Michelsen
    6. Jason Doyle
    7. Patryk Dudek
    8. Robert Lambert

    Dzika karta: Jan Kvech
  20. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Fredrik Lindgren 3....

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Fredrik Lindgren
    3. Maciej Janowski
    4. Jason Doyle
    5. Mikkel Michelsen
    6. Martin Vaculik
    7. Robert Lambert
    8. Patryk Dudek

    Dzika karta: Maksym Drabik
  21. 1.Zmarzlik 18 2.Janowski 17 3.Doyle 4.Madsen...

    1.Zmarzlik 18
    2.Janowski 17
    3.Doyle
    4.Madsen
    5. Woffinden
    6.Dudek 10
    7.Michelsen
    8.Lambert

    12. Matej Zagar 5 pkt.
  22. 1. Maciej Janowski 2. Martin Vaculik 3. Emil...

    1. Maciej Janowski
    2. Martin Vaculik
    3. Emil Sajfutdinow
    4. Janusz Kołodziej
    5. Bartosz Zmarzlik
    6. Matej Zagar
    7. Leon Madsen
    8. Patryk Dudek

    1. Maciej Janowski - 15 pkt.
  23. Odpowiedzi
    30
    Odsłon
    3,973

    1. Niemcy 2. Hiszpania P Holandia P Anglia...

    1. Niemcy
    2. Hiszpania
    P Holandia
    P Anglia
    Ć Rosja
    Ć Chorwacja
    Ć Francja
    Ć Grecja
    Polska - Grecja 0:1
    Polska - Rosja 0:2
Pokaż wyniki od 1 do 23 z 214
Strona 1 z 9 1 2 3 4