Piątek 26.04.2024 godz. 18.00
Wrocław – Grudziądz +10
Lublin - Toruń +14
Sobota 27.04.2024 godz. 14:00
Rybnik – Ostrów +8
Poznań – Gdańsk -4
Piła – Gniezno +6
Typ: Posty; Użytkownik: Milosz2004; Słowo(a):
Piątek 26.04.2024 godz. 18.00
Wrocław – Grudziądz +10
Lublin - Toruń +14
Sobota 27.04.2024 godz. 14:00
Rybnik – Ostrów +8
Poznań – Gdańsk -4
Piła – Gniezno +6
Piątek 19.04.2024 – godz. 18:00
Toruń – Leszno +18
Lublin – Gorzów +10
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +12
Rybnik – Rzeszów +10
Tarnów – Piła +8
Niedziela 21.04.2024 – godz....
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +20
Leszno - Częstochowa +2
Sobota 13.04.2024 – godzina 16:30
Poznań - Rybnik -8
Rzeszów - Łódź +4
Niedziela 14.04.2023 - godzina...
Sobota 30.03.2024 – godzina 15:00
Piła – Opole +12
Gniezno – Tarnów -10
Landshut – Daugavpils +14
1. Leon Madsen
2. Bartosz Zmarzlik
3. Jack Holder
4. Martin Vaculik
5. Fredrik Lindgren
6. Robert Lambert
7. Jason Doyle
8. Daniel Bewley
Dzika karta: Dominik Kubera
1. Leon Madsen
2. Bartosz Zmarzlik
3. Fredrik Lindgren
4. Jack Holder
5. Martin Vaculik
6. Robert Lambert
7. Daniel Bewley
8. Patryk Dudek
Dzika karta: Rasmus Jensen
1. Daniel Bewley
2. Bartosz Zmarzlik
3. Fredrik Lindgren
4. Jason Doyle
5. Robert Lambert
6. Leon Madsen
7. Patryk Dudek
8. Max Fricke
Dzika karta: Steve Worrall
1. Daniel Bewley
2. Bartosz Zmarzlik
3. Fredrik Lindgren
4. Robert Lambert
5. Jason Doyle
6. Martin Vaculik
7. Patryk Dudek
8. Leon Madsen
Dzika karta: Francis Gusts
1. Fredrik Lindgren
2. Bartosz Zmarzlik
3. Jack Holder
4. Leon Madsen
5. Jason Doyle
6. Daniel Bewley
7. Patryk Dudek
8. Robert Lambert
Dzika karta: Jacob Thorsell
1. Bartosz Zmarzlik
2. Daniel Bewley
3. Jack Holder
4. Jason Doyle
5. Martin Vaculik
6. Fredrik Lindgren
7. Anders Thomsen
8. Max Fricke
Dzika karta: Szymon Woźniak
1. Jason Doyle
2. Fredrik Lindgren
3. Bartosz Zmarzlik
4. Jack Holder
5. Daniel Bewley
6. Patryk Dudek
7. Martin Vaculik
8. Leon Madsen
Dzika karta: Kai Huckenbeck
1. Bartosz Zmarzlik
2. Jason Doyle
3. Fredrik Lindgren
4. Mikkel Michelsen
5. Tai Woffinden
6. Robert Lambert
7. Maciej Janowski
8. Leon Madsen
Dzika karta: Vaclav Milik
1. Leon Madsen
2. Bartosz Zmarzlik
3. Fredrik Lindgren
4. Mikkel Michelsen
5. Robert Lambert
6. Daniel Bewley
7. Jason Doyle
8. Patryk Dudek
Dzika karta: Bartłomiej Kowalski
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Tai Woffinden
4. Anders Thomsen
5. Maciej Janowski
6. Robert Lambert
7. Mikkel Michelsen
8. Martin Vaculik
Dzika karta: Matej Zagar
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Robert Lambert
4. Patryk Dudek
5. Martin Vaculik
6. Daniel Bewley
7. Maciej Janowski
8. Fredrik Lindgren
Dzika karta: Kacper Woryna
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Fredrik Lindgren
4. Patryk Dudek
5. Robert Lambert
6. Maciej Janowski
7. Daniel Bewley
8. Martin Vaculik
Dzika karta: Oliver Berntzon
1. Leon Madsen
2. Bartosz Zmarzlik
3. Mikkel Michelsen
4. Daniel Bewley
5. Patryk Dudek
6. Martin Vaculik
7. Tai Woffinden
8. Robert Lambert
Dzika karta: Rasmus Jensen
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Patryk Dudek
4. Daniel Bewley
5. Mikkel Michelsen
6. Tai Woffinden
7. Maciej Janowski
8. Robert Lambert
Dzika karta: Gleb Czugunow
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Mikkel Michelsen
4. Tai Woffinden
5. Robert Lambert
6. Patryk Dudek
7. Daniel Bewley
8. Jack Holder
Dzika karta: Adam Ellis
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Patryk Dudek
4. Robert Lambert
5. Maciej Janowski
6. Tai Woffinden
7. Mikkel Michelsen
8. Max Fricke
Dzika karta: Szymon Woźniak
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Maciej Janowski
4. Fredrik Lindgren
5. Tai Woffinden
6. Jason Doyle
7. Patryk Dudek
8. Mikkel Michelsen
Dzika karta: Maksym Drabik
1. Bartosz Zmarzlik
2. Jason Doyle
3. Leon Madsen
4. Maciej Janowski
5. Tai Woffinden
6. Robert Lambert
7. Patryk Dudek
8. Fredrik Lindgren
Dzika karta: Matej Zagar
1. Leon Madsen (Dania)
2. Bartosz Zmarzlik (Polska)
3. Jason Doyle (Australia)
4. Patryk Dudek (Polska)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja)
6. Martin Vaculik (Słowacja)
7. Maciej Janowski (Polska)
8....