Niedziela 14.04.2023 - godzina 14:00
Grudziądz - Lublin -6
Gorzów - Toruń +4
Gdańsk - Krosno -4
Bydgoszcz - Ostrów +2
Typ: Posty; Użytkownik: Tomek 2000; Słowo(a):
Niedziela 14.04.2023 - godzina 14:00
Grudziądz - Lublin -6
Gorzów - Toruń +4
Gdańsk - Krosno -4
Bydgoszcz - Ostrów +2
Sobota 13.04.2024 – godzina 16:30
Poznań - Rybnik -6
Rzeszów - Łódź +4
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +18
Leszno - Częstochowa -6
Sobota 30.03.2024 – godzina 15:00
Piła – Opole +18
Gniezno – Tarnów -6
Landshut – Daugavpils +12
Potwierdzał udział drużyny Start Toruńsko-Inowrocławski w składzie: Penny1986 ©, tonqister, andreas2000, Tomek 2000.
1. Bartosz Zmarzlik
2. Jack Holder
3. Martin Vaculik
4. Fredrik Lindgren
5. Daniel Bewley
6. Robert Lambert
7. Leon Madsen
8. Max Fricke
Dzika karta: Dominik Kubera
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Martin Vaculik
4. Jack Holder
5. Daniel Bewley
6. Fredrik Lindgren
7. Jason Doyle
8. Robert Lambert
Dzika karta: Rasmus Jensen
1. Fredrik Lindgren
2. Dan Bewley
3. Bartosz Zmarzlik
4. Jack Holder
5. Max Fricke
6. Jason Doyle
7. Martin Vaculik
8. Robert Lambert
Dzika karta: Steve Worrall
1. Bartosz Zmarzlik
2. Fredrik Lindgren
3. Jason Doyle
4. Patryk Dudek
5. Daniel Bewley
6. Robert Lambert
7. Martin Vaculik
8. Andrzej Lebiediew
Dzika karta Francis Gusts
1. Fredrik Lindgren
2. Bartosz Zmarzlik
3. Maciej Janowski
4. Jason Doyle
5. Daniel Bewley
6. Jack Holder
7. Leon Madsen
8. Tai Woffinden
Dzika karta: Jacob Thorssell
1. Bartosz Zmarzlik
2. Martin Vaculik
3. Fredrik Lindgren
4. Anders Thomsen
5. Daniel Bewley
6. Jack Holder
7. Leon Madsen
8. Maciej Janowski
Bartosz Zmarzlik
1. Bartosz Zmarzlik
2. Fredrik Lindgren
3. Martin Vaculik
4. Jason Doyle
5. Daniel Bewley
6. Maciej Janowski
7. Jack Holder
8. Patryk Dudek
Dzika karta: Kai Huckenbeck
1. Fredrik Lindgren
2. Martin Vaculik
3. Bartosz Zmarzlik
4. Jason Doyle
5. Leon Madsen
6. Robert Lambert
7. Daniel Bewley
8. Maciej Janowski
Dzika karta: Vaclav Milik
1. Fredrik Lindgren
2. Bartosz Zmarzlik
3. Daniel Bewley
4. Jason Doyle
5. Martin Vaculik
6. Anders Thomsen
7. Max Fricke
8. Robert Lambert
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Mikkel Michelsen
4. Tai Woffinden
5. Daniel Bewley
6. Fredrik Lindgren
7. Maciej Janowski
8. Martin Vaculik
Dzika karta: Matej Zagar
Zgłaszam zespół Start Toruńsko-Inowrocławski w składzie: Tomek 2000 ©, tonqister, Penny1986, andreas2000.
1. Bartosz Zmarzlik (Polska) 18 pkt
2.Leon Madsen (Dania
3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
4. Patryk Dudek (Polska) 12 pkt
5. Maciej Janowski 12
6. Robert Lambert (Wielka Brytania)
7. Martin...
1. Bartosz Zmarzlik
2. Daniel Bewley
3. Leon Madsen
4. Robert Lambert
5. Patryk Dudek
6. Maciej Janowski
7. Fredrik Lindgren
8. Tai Woffinden
Dzika karta: Oliver Berntzon
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Daniel Bewley
4. Maciej Janowski
5. Robert Lambert
6. Mikkel Michelsen
7. Patryk Dudek
8. Fredrik Lindgren
Dzika karta: Rasmus Jensen
1. Bartosz Zmarzlik
2. Maciej Janowski
3. Daniel Bewley
4. Leon Madsen
5. Tai Woffinden
6. Patryk Dudek
7. Fredrik Lindgren
8. Robert Lambert
Dzika karta: Gleb Czugunow
1. Daniel Bewley
2. Bartosz Zmarzlik
3. Leon Madsen
4. Tai Woffinden
5. Maciej Janowski
6. Patryk Dudek
7. Robert Lambert
8. Jason Doyle
Dzika karta: Adam Ellis
1. Patryk Dudek
2. Bartosz Zmarzlik
3. Fredrik Lindgren
4. Robert Lambert
5. Maciej Janowski
6. Martin Vaculik
7. Tai Woffinden
8. Szymon Woźniak
Dzika karta: Szymon Woźniak
1. Bartosz Zmarzlik
2. Leon Madsen
3. Fredrik Lindgren
4. Maciej Janowski
5. Mikkel Michelsen
6. Robert Lambert
7. Tai Woffinden
8. Patryk Dudek
Dzika karta: Maksym Drabik
1. Zmarzlik
2. Doyle
3. Janowski
4. Woffinden
5. Madsen
6. Lambert
7. Lindgren
8. Michelsen
Dzika karta: Matej Zagar
Zgłaszam drużynę obrońców tytułu Start Toruńsko-Inowrocławski (Tomek 2000 ©, tonqister, Penny1986, andreas2000)