Gks kubik liderem po 1 kolejce
Tabela po 1. kolejce brawa dla GKS 16 PKT TO PIĘKNY WYNIK JAK NA 1 KOLEJKĘ:0ulan:
1.GKS KUBIK 16pkt
2.PRZEMO ZG 10pkt
3.NOC 9pkt
-----------------------------------------------------------------------------
4.STALECZKA 3 7pkt
5.KARLITO 6pkt
6.NYKA 13 (M) 6PKT
7.GRUBY D.Z.M 5pkt
8.FILIP OSTROWSKI 5 PKT
------------------------------------------------------------------------------
9.LATOSI 79 2PKT SPADEK DO 1 LIGI!!!
10.CZEKAMY NA KIELPINA
PROSZĘ CZYTAĆ UWAŻNIE!!! RESZTA UŻYTKOWNIKÓW ZOSTAŁA RELEGOWANA DO 1 LIGI GDZIE BĘDĄ TOCZYĆ BÓJ O POWRÓT DO EKSTRALIGI :AWANS UZYSKA 2 UŻYTKOWNIKÓW!!!
NYKA 13 I PRZEMO ZG -PROSZĘ PRZESŁAĆ NA ADRES : lekovic@poczta.fm ,swoje adresy w celu wysłania upominków za sezon 2018!
5 kwietnia 2019 (piątek):
07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.
08.Zielona Góra – Toruń
7 kwietnia 2019 (niedziela):
09.Lublin – Grudziądz
10.Leszno – Wrocław
----------------------------------------
6 kwietnia 2019 (sobota):
11.Rybnik - Łódź
7 kwietnia 2019 (niedziela):
12.Gdańsk – Tarnów
13.Ostrów Wlkp. – Gniezno
---------------------------------------
7 kwietnia 2019 (niedziela):
14.Bydgoszcz – Opole
15.Krosno – Kraków
16.Piła – Rawicz
-------------------------------------
07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI
UWAGA TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZ 18.
Gks kubik utrzymuje lidera!!!
Drugą kolejkę wygrywa Filip Ostrowski z dorobkiem 15pkt /trafne mecze to Bydgoszcz -Opole 47:43 i Leszno-Wrocław 50:40 :041:
Tabela:
1.Gkskubik 28 (12)
2.Filip Ostrowski 20 (15)
3.Staleczka 3 18 (11)
---------------------------------------------------------------
4.Przemo ZG 18 (8)
5.Karlito 17 (11)
6.Gruby Dz. z.M 16 (11)
7.Noc 14 (5)
8.NYKA 13 (M)13 (7)
---------------------------------------------------------------
9.Latosi 79 11 (9) spadek!!!
10.---------------
--------------------------------------------------------------
07. THOMSEN-13+2
09. BJERRE 14+1
13. BERNTZON 16
14. WOELBERT 17
Uwaga!:marcin speedway i Bada Bing zostali relegowani do 1 ligi .Proszę uważnie czytać regulamin.
Przemo ZG I Nyka 13 w tym tygodniu zostaną wysłane upominki za sezon 2018.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
12 kwietnia 2019 (piątek):
17.Grudziądz – Częstochowa
18.Gorzów Wlkp. – Lublin
14 kwietnia 2019 (niedziela):
19.Wrocław – Zielona Góra
20.Toruń – Leszno
-------------------------------------------------------------------------------------------------
13 kwietnia 2019 (sobota):
21.Tarnów - Ostrów Wlkp.
14 kwietnia 2019 (niedziela):
22.Daugavpils – Gdańsk
23.Gniezno – Rybnik
-------------------------------------------------------------------------------------------------
13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
24.Poznań – Bydgoszcz
25.Rawicz – Krosno
26.Opole – Piła
-------------------------------------------------------------------------------------------------
19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
-------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA!:TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZ 18!
Gkas kubik utrzymuje Lidera!!!
Ło-hohohoho GKS-KUBIK zaczyna sobie ładnie poczynać .W tej kolejce trafił (3) zawodników meczu ,wielkie brawa dla Gks-u:ok:.Kompletnie bez formy jest NYKA 13 który w zeszłym sezonie zdobył mistrzostwo ,spadł juz pod kreskę .Jeżeli tak dalej pójdzie czeka go relegacja do 1 ligi :zalamka:
Tabela:
1.Gks-kubik 49 (21)
2.Staleczka 3 35 (17)
3.Gruby Dziadek z M. 33 (17)
--------------------------------------------------------
4.Filip Ostrowski 31 (11)
5.Latosi 79 30 (19)
6.Noc 29 (15)
7.Karlito 27 (10)
8.Przemo ZG 27 (9)
-----------------------------------------------------------
9.Nyka 13 (m) 22 (9) SPADEK !!!!
10.----------------------------
----------------------------------------------------------
19.TAI W. 15PKT
20.DOYLE 15PKT
23.JABŁOŃSKI 14+1
24.BRZOZOWSKI 14+2
-----------------------------------------------------------
III runda:
26 kwietnia 2019 (piątek):
27.Częstochowa - Lublin
28.Zielona Góra - Grudziądz
28 kwietnia 2019 (niedziela)
29.Leszno - Gorzów Wlkp.
30.Wrocław - Toruń
------------------------------------------------------------
IV runda:
28 kwietnia 2019 (niedziela):
31.Rybnik - Tarnów
32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils
33.Łódź - Gniezno
------------------------------------------------------------
IV runda:
27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
34.Krosno – Opole
35.Kraków – Rawicz
36.Piła – Poznań
------------------------------------------------------------
29.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
30.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
33.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI3PKT
34.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
36.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
---------------------------------------------------------------
UWAGA!! TYPUJEMY DO PIĄTKU 26 KWIETNIA DO GODZ 18.
--------------------------------------------------------------
PRZEMO ZG I NYKA13 DAJCIE ZNAĆ W SWOICH TYPACH CZY UPOMINKI DOSZŁY .
-----------------------------------------------------------------
Życzę Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt!