sobota/niedziela, 14/15 lipca, godz.02:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Malezji:
Manny Pacquiao - Lucas Martin Matthysse
Wersja do druku
sobota/niedziela, 14/15 lipca, godz.02:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Malezji:
Manny Pacquiao - Lucas Martin Matthysse
sobota/niedziela, 21/22 lipca, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Jaime Munguia - Liam Smith
Alberto Machado - Rafael Mensah
sobota, 28 lipca, godz.19:00, Polsat Sport Fight + przeprowadzka od godz. 20:00 do Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Dillian Whyte - Joseph Parker
Katie Taylor - Kimberly Connor
___________________________________________
sobota/niedziela, 28/29 lipca, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Christopher Diaz - Masayuki Ito
sobota, 4 sierpnia, godz.20:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Joe Cordina - Sean Dodd
__________________________________________________ ___
sobota/niedziela, 4/5 sierpnia, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Sergey Kovalev - Eleider Alvarez
Dmitry Bivol - Isaac Chilemba
sobota/niedziela, 25/26 sierpnia, godz.03:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Raymundo Beltran - Jose Pedraza
Isaac Dogboe - Hidenori Otake
sobota, 13 października, godz.22:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Rosji:
Zolani Tete - Mikhail Aloyan
Andrew Tabiti - Ruslan Fayfer
__________________________________________
sobota, 13 października, godz.20:00, Polsat Sport Fight
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Glenn Foot - Robbie Davies Jnr
Lewis Ritson - Francesco Patera
__________________________________________________ _______
sobota/niedziela, 13/14 października, godz.03:30 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Terence Crawford - Jose Benavidez Jr
sobota/niedziela, 20/21 października, godz.04:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Yuniel Dorticos - Mateusz Masternak
Emmanuel Rodriguez - Jason Moloney
sobota, 27 października, godz.20:00, Polsat Sport Fight
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
John Ryder - Andrey Sirotkin
Ryan Doyle - Jordan Gill
__________________________________________________ _______
sobota, 27 października, godz.22:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Bułgarii:
Kubrat Pulev - Hughie Fury
__________________________________________________ _______
sobota/niedziela, 27/28 października, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Daniel Jacobs - Sergiy Derevyanchenko
Alberto Machado - Yuandale Evans
__________________________________________________ _______
sobota/niedziela, 27/28 października, godz.04:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Regis Prograis - Terry Flanagan
sobota, 3 listopada, godz.22:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Josh Taylor - Ryan Martin
Ryan Burnett - Nonito Donaire
__________________________________________________ _________
sobota/niedziela, 03/04 listopada, godz.02:30 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Miguel Berchelt - Miguel Roman
sobota, 10 listopada, godz.20:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Oleksandr Usyk - Tony Bellew
Anthony Crolla - Daud Yordan
__________________________________________________ __
sobota/niedziela, 10/11 listopada, godz.03:50 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Mairis Briedis - Noel Gevor
Krzysztof Głowacki - Maksim Vlasov
sobota/niedziela, 17/18 listopada, godz.03:55 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Jarrell Miller - Bogdan Dinu
sobota, 24 listopada, godz.20:00, Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z Monaco:
Khalid Yafai - Israel Gonzalez
Denis Lebedev - Mike Wilson
__________________________________________________ ________
sobota/niedziela, 24/25 listopada, godz.03:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Dmitry Bivol - Jean Pascal
sobota/niedziela, 01/02 grudnia, godz.00:30, Canal Plus Sport
Gala boksu zawodowego z Kanady:
Adonis Stevenson - Oleksandr Gvozdyk
__________________________________________________ _____
sobota/niedziela, 01/02 grudnia, godz.02:45, Canal Plus Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Deontay Wilder - Tyson Fury
Jarrett Hurd - Jason Welborn
sobota, 8 grudnia, godz.21:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Kell Brook - Michael Zerafa
__________________________________________________ ______
sobota/niedziela, 08/09 grudnia, godz.03:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Vasiliy Lomachenko - Jose Pedraza
sobota/niedziela, 15/16 grudnia, godz.02:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Rocky Fielding - Saul Alvarez
David Lemieux - Tureano Johnson
sobota, 22 grudnia, godz.20:15 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Josh Warrington - Carl Frampton
__________________________________________________ __
sobota/niedziela, 22/23 grudnia, godz.02:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Dominic Breazeale - Carlos Negron
Jermell Charlo - Tony Harrison
Jermall Charlo - Matt Korobov
sobota/niedziela, 19/20 stycznia, godz.04:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Manny Pacquiao - Adrien Broner
Badou Jack - Marcus Browne
Rau'shee Warren - Nordine Oubaali
sobota/niedziela, 26/27 stycznia, godz.02:00, Canal Plus Sport 2
Gala boksu zawodowego z USA:
Keith Thurman - Josesito Lopez
Tugstsogt Nyambayar - Claudio Marreno
Adam Kownacki - Garald Washington
sobota, 2 lutego, godz.20:00, Polsat Sport Extra + przeprowadzka o godz.22:00 do Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Sergio Garcia - Ted Cheeseman
____________________________________
sobota/niedziela, 2/3 lutego, godz.04:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Eleider Alvarez - Sergey Kovalev
Richard Commey - Isa Chaniev
Nigdy nie zrozumiem fenomenu tego sportu...
sobota/niedziela, 9/10 lutego, godz.04:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Rey Vargas - Franklin Manzanilla
Alberto Machado - Andrew Cancio
sobota, 2 marca, godz.20:00, Polsat Sport Extra + przeprowadzka o godz.23:00 do Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Jordan Gill - Emmanuel Dominguez
sobota, 9 marca, godz.20:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Francji:
Shamil Ismailov - Gustave Tamba
Andrew Francillette - Kamil Szeremeta
__________________________________________________ ____
sobota/niedziela, 9/10 marca, godz.03:00 Canal Plus Sport 2
Gala boksu zawodowego z USA:
Dmitry Bivol - Joe Smith Jr
Maurice Hooker - Mikkel LesPierre
sobota, 23 marca, godz.20:00, Polsat Sport Fight, od godz.23:00 przeprowadzka do Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Lawrence Okolie - Wadi Camacho
Charlie Edwards - Angel Moreno
sobota/niedziela, 30/31 marca, godz.03:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Ryan Garcia - Jose Lopez
Oleksandr Gvozdyk - Doudou Ngumbu
piątek/sobota, 12/13 kwietnia, godz.03:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Vasiliy Lomachenko - Anthony Crolla
Gilberto Ramirez - Tommy Karpency
__________________________________________________ _
sobota/niedziela, 13/14 kwietnia, godz.02:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z Meksyku:
Jaime Munguia - Dennis Hogan
sobota, 20 kwietnia, godz.20:00, Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
David Allen - Lucas Browne
__________________________________________________ ____
sobota/niedziela, 20/21 kwietnia, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Terence Crawford - Amir Khan
piątek/sobota, 26/27 kwietnia, godz.03:00, Canal Plus Sport 2
Gala boksu zawodowego z USA:
Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada
Daniel Roman - TJ Doheny
Jessie Vargas - Humberto Soto
__________________________________________________ _________
sobota/niedziela, 27/28 kwietnia, godz.04:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Nonito Donaire - Zolani Tete
Regis Prograis - Kiryl Relikh
sobota/niedziela, 04/05 maja, godz. 03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Daniel Jacobs - Saul Alvarez
__________________________________________________ _
sobota/niedziela, 04/05 maja, godz. 04:00 Polsat Sport News
Gala boksu zawodowego z USA:
Artur Beterbiev - Radivoje Kalajdzic
sobota/niedziela, 11/12 maja, godz.03:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Miguel Berchelt - Francisco Vargas
Emanuel Navarrete - Isaac Dogboe
sobota, 18 maja, godz.23:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Ivan Baranchyk - Josh Taylor
Emmanuel Rodriguez - Naoya Inoue
sobota/niedziela, 31maja/01 czerwca, godz.02:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr
Callum Smith - Hassan N'Dam N'Jikam
Chris Algieri - Tommy Coyle
Nie mogę zrozumieć jak to jest, ze mamy w HW trzech muszkieterów, walczących zupełnie innymi stylami a mamy zapychacze typu ta walka AJ z Ruizem. Jakby Hagler, Hearn, Leonard i Duran walczyli dzisiaj to by ze sobą nie walczyli ze soba.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wydaje mi się, że tamte czasy już nie wrócą... teraz pięściarze chcą mieć czyste rekordy swoich walk, no i kasa musi się zgadzać za każdy stoczony pojedynek. Za drobne obecni mistrzowie nie wyjdą na ring.
Taki np. Joshua - ma zapewne tego rywala, gdyż jest to jego pierwszy zawodowy pojedynek poza wyspami.
Muhammad Ali stoczył swoje walki w 13 krajach, jakoś nie potrafię sobie wyobrazić współczesnych mistrzów walczących po całym świecie...
Obecnie mistrzowie chcą mieć dużo kasy, a to związane jest głównie z kontraktami sportowych telewizji, czyli głównie rynek amerykański...
sobota, 15 czerwca, godz.22:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Łotwy:
Mairis Breidis - Krzysztof Głowacki
Yuniel Dorticos - Andrew Tabiti
__________________________________________________ ___
sobota/niedziela, 15/16 czerwca, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Tyson Fury - Tom Schwarz
Sullivan Barrera - Jesse Hart
sobota/niedziela, 29/30 czerwca, godz.03:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Demetrius Andrade - Maciej Sulecki
Khalid Yafai - Norbelto Jimenez
Joseph Parker - Alex Leapai
Oby Striczu usadził małpę bo za dużo szczeka.
sobota, 20 lipca, godz.22:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
David Allen - David Price
Dillian Whyte - Oscar Rivas
__________________________________________
sobota/niedziela, 20/21 lipca, godz.03:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Manny Pacquiao - Keith Thurman
sobota/niedziela, 03/04 sierpnia, godz.02:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Marcus Browne - Jean Pascal
Chris Arreola - Adam Kownacki
sobota/niedziela, 17/18 sierpnia, godz.04:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca
sobota, 31 sierpnia, godz.21:45, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Vasiliy Lomachenko - Luke Campbell
Alexander Povetkin - Hughie Fury
sobota/niedziela, 12/13 października, godz.03:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Oleksandr Usyk - Tyrone Spong
Dmitry Bivol - Lenin Castillo
sobota, 19 października, godz.20:00, Polsat Sport Fight
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Lewis Ritson - Robbie Davies Jnr
Ted Cheeseman - Scott Fitzgerald
sobota/niedziela, 02/03 listopada, godz.02:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Saul Alvarez - Sergey Kovalev
Ryan Garcia - Romero Duno