Muszę przyznać, że ta walka była naprawdę emocjonująca. Dość wyrównana, przynajmniej do czasu.
Wersja do druku
Muszę przyznać, że ta walka była naprawdę emocjonująca. Dość wyrównana, przynajmniej do czasu.
Oj dokładnie, wrażenia były ^^
sobota/niedziela, 28/29 stycznia, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Takashi Miura - Miguel Roman
Francisco Vargas - Miguel Berchelt
__________________________________________________ ____
sobota/niedziela, 28/29 stycznia, godz.04:00, Canal Plus Sport 2
Gala boksu zawodowego z USA:
Carl Frampton - Leo Santa Cruz
Dejan Zlaticanin - Mikey Garcia
piątek/sobota, 17/18 lutego, godz.04:00 Fight Klub
Gala boksu zawodowego z USA:
Robert Manzanarez - Gamaliel Diaz
___________________________________
sobota/niedziela, 18/19 lutego, godz.00:00 Fight Klub
Gala boksu zawodowego z USA:
Adrien Broner - Adrian Granados
Lamont Peterson - David Avanesyan
sobota/niedziela, 25/26 lutego, godz.02:00, Canal Plus Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Deontay Wilder - Gerald Washington
Jarret Hurd - Tony Harrison
Dominic Breazeale - Izuagbe Ugonoh
sobota, 04 marca, godz.19:00, Polsat Sport Extra, godz.23:00 przeprowadzka do Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Tony Bellew - David Haye
Sam Eggington - Paul Malignaggi
__________________________________________________ ____
sobota/niedziela, 04/05 marca, godz.03:00, Canal Plus Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Danny Garcia - Keith Thurman
Andrzej Fonfara - Chad Dawson
piątek/sobota, 10/11 marca, godz.04:00 Fight Klub
Gala boksu zawodowego z USA:
Christian Gonzalez - Romero Duno
________________________________________
sobota, 11 marca, godz.19:00, Fight Klub
Gala boksu zawodowego z Niemiec:
Jack Culcay - Demetrius Andrade
_________________________________________
sobota/niedziela, 11/12 marca, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
David Lemieux - Curtis Stevens
sobota/niedziela, 18/19 marca, godz.03:00, Canal Plus Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Gennady Golovkin - Daniel Jacobs
Roman Gonzalez - Wisaksil Wangek
sobota, 1 kwietnia, godz.22:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Niemiec:
Marco Huck - Mairis Briedis
sobota/niedziela, 08/09 kwietnia, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Vasyl Lomachenko - Jason Sosa
Oleksandr Usyk - Michael Hunter
piątek/sobota, 14/15 kwietnia, godz.04:00 Fight Klub
Gala boksu zawodowego z USA:
Ivan Delgado - Charles Huerta
__________________________________________________ __
sobota, 15 kwietnia, godz.20:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Ricky Burns - Julius Indongo
sobota, 22 kwietnia, godz.20:00, Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Martin Murray - Gabriel Rosado
_________________________________________________
sobota/niedziela, 22/23 kwietnia, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Oscar Valdez - Miguel Marriaga
Jessie Magdaleno - Adeilson Dos Santos
Gilberto Ramirez - Max Bursak
sobota, 29 kwietnia, godz.20:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Anthony Joshua - Wladimir Klitschko
sobota/niedziela, 06/07 maja, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Saul Alvarez - Julio Chavez Jr
Joseph Diaz - Manuel Avila
Lucas Mathysse - Emmanuel Taylor
David Lemieux - Marcos Reyes
sobota/niedziela, 20/21 maja, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Terence Crawford - Felix Diaz
Raymundo Beltran - Jonathan Maicelo
sobota, 27 maja, godz.23:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Kell Brook - Errol Spence Jr
Poratuje ktoś linkiem do dzisiejszej gali MMA?
sobota/niedziela, 03/04 czerwca, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Kanady:
Adonis Stevenson - Andrzej Fonfara
Jean Pascal - Eleider Alvarez
sobota/niedziela, 17/18 czerwca, godz.02:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Sergey Kovalev - Andre Ward
Guillermo Rigondeaux - Moises Flores
sobota/niedziela, 01/02 lipca, godz.03:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Australii:
Manny Pacquiao - Jeff Horn
sobota, 15 czerwca, godz.20:20, TVP Sport
Gala boksu z Wielkiej Brytanii:
Chris Eubank Jr - Arthur Abraham
Lee Selby - Jonathan Victor Barros
_________________________________________________
sobota/niedziela, 15/16 lipca, godz.04:00, Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Joe Smith Jr - Sullivan Barrera
Miguel Berchelt - Takashi Miura
Jezreel Corrales - Robinson Castellanos
________________________________________
sobota/niedziela, 15/16 lipca, godz.02:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Omar Figueroa Jr - Robert Guerrero
Marcus Browne - Sean Monaghan
Artur Szpilka - Adam Kownacki
sobota/niedziela, 19/20 sierpnia, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Terence Crawford - Julius Indongo
Oleksandr Gvozdyk - Craig Baker
sobota/niedziela, 26/27 sierpnia, godz.02:30 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Yoshihiro Kamegai - Miguel Cotto
sobota, 09 września, godz.22:15, Sat 1
Gala boksu zawodowego z Niemiec:
Oleksandr Usyk - Marco Huck
__________________________________________________ ___
sobota/niedziela, 09/10 września, godz.02:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Roman Gonzalez - Wisaksil Wangek
piątek/sobota, 22/23 września, godz.02:30 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Gilberto Ramirez - Jesse Hart
Oscar Valdez - Genesis Servania
__________________________________________________ _
sobota, 23 września, godz.21:00, Canal Plus Sport 2
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Joseph Parker - Hughie Fury
__________________________________________________ __
sobota/niedziela, 23/24 września, godz.02:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Jorge Linares - Luke Campbell
Antonio Orozco - Roberto Ortiz
W poszukiwaniu trenera lub dietetyka odsyłam wszystkich do tej wyszukiwarki LepszyTrener.pl
Naprawdę warto zajrzeć, mają trenerów i instruktorów ze wszystkich dyscyplin, szkoły, kluby, obiekty sportowe... No i jednocześnie prowadzą bloga o treningach i zdrowym stylu życia :)
sobota, 28 października, godz.21:00, Canal Plus Sport 2
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Anthony Joshua - Carlos Takam
Khalid Yafai - Sho Ishida
sobota/niedziela, 04/05 listopada, godz.02:00 Canal Plus Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Deontay Wilder - Bermane Stiverne
Dominic Breazeale - Eric Molina
sobota/niedziela, 11/12 listopada, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Daniel Jacobs - Luis Arias
Jarrell Miller - Mariusz Wach
__________________________________________________ _____
sobota/niedziela, 11/12 listopada, godz.03:30, Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Artur Beterbiev - Enrico Koelling
Jose Carlos Ramirez - Mike Reed
Szkoda że Mariusz nie dał rady. Mimo wszystko dobra walka.
sobota/niedziela, 25/26 listopada, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Sergey Kovalev - Vyacheslav Shabranskyy
sobota/niedziela, 02/03 grudnia, godz.03:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Miguel Cotto - Sadam Ali
Rey Vargas - Oscar Negrete
sobota, 03 marca, godz.20:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Kell Brook - Siarhei Rabchanka
Gamal Yafai - Gavin McDonell
__________________________________________________ _____
sobota/niedziela, 03/04 marca, godz.03:00 Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z USA:
Sergey Kovalev - Igor Mikhalkin
Dmitry Bivol - Sullivan Barrera
__________________________________________________ _____
sobota/niedziela, 03/04 marca, godz.03:00, Canal Plus Sport 2
Gala boksu zawodowego z USA:
Deontay Wilder - Luis Ortiz
sobota, 24 marca, godz.20:00, Polsat Sport Fight
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Dillian Whyte - Lucas Browne
sobota/niedziela, 28/29 kwietnia, godz.01:00 Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Jessie Magdaleno - Isaac Dogboe
__________________________________________________ ______
sobota/niedziela, 28/29 kwietnia, godz.02:00, TVP Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Daniel Jacobs - Maciej Sulęcki
Jarrell Miller - Johann Duhaupas
sobota, 5 maja, godz.20:00, Polsat Sport Extra
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Tony Bellew - David Haye
Paul Butler - Emmanuel Rodriguez
Wydaje mi się, że w okolicach godziny 23 polskiego czasu trzeba być już gotowym na ten pojedynek.
sobota/niedziela, 19/20 maja, godz.04:00 TVP Sport
Gala boksu zawodowego z Kanady:
Adonis Stevenson - Badou Jack
sobota/niedziela, 26/27 maja, godz.03:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Kanady:
David Lemieux - Karim Achour
sobota, 9 czerwca, godz.20:00, Polsat Sport Extra + przeprowadzka od godz. 23:00 do Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z Wielkiej Brytanii:
Tyson Fury - Sefer Seferi
Terry Flanagan - Maurice Hooker
__________________________________________________ ______
sobota/niedziela, 9/10 czerwca, godz.02:20 Polsat Sport Fight
Gala boksu zawodowego z USA:
Terence Crawford - Jeff Horn
Maxim Dadashev - Darleys Perez
__________________________________________________ ______
sobota/niedziela, 09/10 czerwca, godz.04:00, Canal Plus Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Leo Santa Cruz - Abner Mares
Jarmell Charlo - Austin Trout
sobota/niedziela, 30 czerwca/1 lipca, godz.02:00, Polsat Sport
Gala boksu zawodowego z USA:
Gilberto Ramirez - Roamer Alexis Angulo
Alex Saucedo - Leonardo Zappavigna