-
Nyka13 nadal liderem!!!
KOLEJKĘ WYGRYWA FILIP OSTROWSKI Z DOROBKIEM 22 PKT :boje_sie::boje_sie::boje_sie:
1.NYKA 13 222 (15)
2.STALECZKA 3 200 (13)
3.FILIP OSTROWSKI 195 (22)
-----------------------------------------------------------------------
4.KIELPIN 189 (14)
5.EL KWAS 189 (14)
6.LATOSI 79 188 (16)
7.GKS KUBIK 188 (15)
8.PRZEMO ZG (M) 185 (12)
9.GRUBY DZIADEK Z M. 175 (5)
10.NOC 170 (6)
11.KARLITO 169 (8)
12.BRINDEL 153(10)
13.BADA BING 135 (15)
14.RZESZÓW I 122 (6)
15.RZESZÓW II 88 (8)
-------------------------------------------------------------
ŻEGNAMY MASIORRRO :(.
------------------------------------------------------------
WOFFINDEN
KOŚCIUCH,LAMBERT
WOELBERT,KAJZER
-------------------------------------------------------------
ZACZYNAMY W NIEDZIELE!!!!!
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno
154.Częstochowa - Gorzów
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA TYPUJEMY DO NIEDZIELI DO GODZINY 14:30!!!!
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 42-48
154.Częstochowa - Gorzów 43-47
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 42-48
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 37-53
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT Kurtz
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT - Miedzinski/Swiacik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7 REMIS
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT WORYNA
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. REMIS
-------------------------------------------------------------
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 46:44
154.Częstochowa - Gorzów 46:44
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 47:43
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 41:49
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI : KURTZ
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI : MIEDZ./ŚWI.
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI : ZMARZLIK/VAC.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT : BATCHELOR
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI : WOELBERT
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 48:42
154.Częstochowa - Gorzów 49-41
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 51-39
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 40-50
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT FRICKE
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT - Miedzinski/Swiacik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7 ZMARZLIK VACULIK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT WORYNA
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. WOLBERT
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 47:43
154.Częstochowa - Gorzów 43:47
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 48:42
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 42:48
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT - Fricke
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKTMiedzinski Swiacik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7 Madsen Zagar
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT Woryna
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. Woelbert
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 48-42
154.Częstochowa - Gorzów 49-41
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 48-42
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 43-47
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT ---> Remis
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT ---> Miedziński+Świącik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7 ----> Zmarzlik + Vaculik
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT ---> Woryna
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. ---> Morris
---------------------------------------------------------------------------------------
-
153.Wrocław - Leszno 48-42
154.Częstochowa - Gorzów 47-43
155.Gniezno - Rybnik 49-41
156.Opole - Rzeszów 46-44
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI ---> Remis
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI - Miedziński+Świącik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI --- Remis
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT ---> Woryna
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. ---> Morris
-
153.Wrocław - Leszno 43-47
154.Częstochowa - Gorzów 47-43
155.Gniezno - Rybnik 48-42
156.Opole - Rzeszów 42-48
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI ---> Kurtz
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI - Miedziński+Świącik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI --- Vaculik+Zmarzlik
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT ---> Pavlic
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. ---> Morris
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 43:47
154.Częstochowa - Gorzów 46:44
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 47:43
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 42:48
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT- Kurtz
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT- Miedziński/Świącik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7- Madsen/Zagar
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT- Woryna
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT.- Woelbert
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 47-43
154.Częstochowa - Gorzów 45-45
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 48-42
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 45-45
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT- fricke
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT- wozniak
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7- remis
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT- pavlic
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT.- Woelbert
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 45-45
154.Częstochowa - Gorzów 45-45
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 46-44
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 40-50
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT- Fricke
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT- Miedziak/Świącik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7- Zmarzlik/Vaculik
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT- Woryna
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT.- Woelbert
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 44:46
154.Częstochowa - Gorzów 48:42
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 41:49
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 40:50
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT -> Brady Kurtz
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT -> Miedziński/Świącik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7 -> Zmarzlik/Vaculik
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT -> Kacper Woryna
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. -> Nick Morris
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 49-41
154.Częstochowa - Gorzów 49-41
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 46-44
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 41-49
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT -> Fricke
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT -> Miedziński/Świącik
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7 -> Zmarzlik/Vaculik
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT -> Batchelor
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. -> Nick Morris
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 45-45
154.Częstochowa - Gorzów 45-45
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 47-43
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 45-45
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT -> REMIS
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT /REMIS 7PKT -> REMIS
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT/REMIS 7 -> Zmarzlik/Vaculik
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT -> LEBIEDIEW
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 8 PKT. -> REMIS
-
02.09.2018 (niedziela)
153.Wrocław - Leszno 47-43
154.Częstochowa - Gorzów 48-42
------------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
155.Gniezno - Rybnik 47-43
-----------------------------------------------------------
02.09.2018 (niedziela)
156.Opole - Rzeszów 41-49
-----------------------------------------------------------
153.KTO LEPSZY - FRICKE VS KURTZ Z BONUSAMI I Z TAKTYCZNYMI : KURTZ
---------------------------------------------------------------------------------------------------
154. KTO LEPSZY -MIEDZIŃSKI/ŚWIĄCIK VS WOZNIAK Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI : MIEDZ./ŚWI.
154.KTO LEPSZY MADSEN-ZAGAR VS ZMARZLIK VS VACULIK Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI : ZMARZLIK/VAC.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
155.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT : BATCHELOR
---------------------------------------------------------------------------------------------------
156.KTO LEPSZY WOLBERT VS MORRIS Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI : WOELBERT
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-
TABELA :
1.NYKA13 232 (10)
2.FILIP OSTROWSKI 207 (12)
3.KIELPIN 202 (13)
-----------------------------------------------
4.GKS KUBIK 201 (13)
5.STALECZKA 3 200 (0)
6.LATOSI79 200 (12)
7.EL KWAS 199 (10)
8.PRZEMO ZG (M) 190 (5)
9.GRUBY DZIADEK .187 (12)
10.NOC 176 (6)
11.KARLITO 175 (6)
12.BRINDEL 159 )6)
13.BADA BING 135 (-)
14.RZESZÓW I 134 (12)
15.RZESZÓW II 99 (11)
-------------------------------------------------------------
FRICKE
REMIS
ZMARZLIK/VACULIK
PAVLIC
WOELBERT
----------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław
158.Gorzów - Częstochowa
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
TYPUJEMY DO SOBOTY DO CZASU ROZPOCZĘCIA MECZU LUBLIN-DAUGAVPILS
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 53:37
158.Gorzów - Częstochowa 54:36
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 58:32
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 51:39
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 53:37
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 52:38
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Smektała
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT - Trofimow-Szlauderbach
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 50-40
158.Gorzów - Częstochowa 53-37
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 56-34
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 55-35
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 57-33
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 50-40
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - PAWLICKI
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - MADSEN
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT - KLINDT
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 45-45
158.Gorzów - Częstochowa 55-35
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 60-30
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 52-38
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 55-35
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 53-37
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Janowski
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Vaculik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT - Klindt
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 52:38
158.Gorzów - Częstochowa 56:34
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 54:36
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 53:37
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 56:34
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 49:41
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Janowski
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT - KLINDT
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
157.Leszno - Wrocław 52:38
158.Gorzów - Częstochowa 51:39
---------------------------------------------------------------
159.Lublin - Daugavpils 54:36
160.Rybnik - Gniezno 57:33
--------------------------------------------------------------
161.Rzeszów - Opole 59:31
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 51:39
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Sainfutdinow
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH - KLINDT
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 50:40
158.Gorzów - Częstochowa 51:39
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 51:39
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 53:37
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 56:34
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 50:40
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT Sayfudinow
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT Klindt
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 55:35
158.Gorzów - Częstochowa 53:37
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 53:37
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 54:36
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 57:33
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 52:38
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT Kolodziej
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT Klindt
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 53:37
158.Gorzów - Częstochowa 53:37
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 59:31
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 53:37
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 55:35
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 53:37
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT Woffinden
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT Klindt
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 54:36
158.Gorzów - Częstochowa 52:38
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 56:34
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 55:35
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 57:33
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 49:41
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT -> Piotr Pawlicki
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT*-> Leon Madsen
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT -> Nicolai Klindt
-
157.Leszno - Wrocław 50:40
158.Gorzów - Częstochowa 54:36
---------------------------------------------------------------
159.Lublin - Daugavpils 52:38
160.Rybnik - Gniezno 52:38
--------------------------------------------------------------
161.Rzeszów - Opole 55:35
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 50:40
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Kołodziej
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Madsen
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH - Trovimow/Szlauderbach
-
157.Leszno - Wrocław 52-38
158.Gorzów - Częstochowa 52-38
---------------------------------------------------------------
159.Lublin - Daugavpils 54-36
160.Rybnik - Gniezno 54-36
--------------------------------------------------------------
161.Rzeszów - Opole 56-34
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 55-35
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Wofinden
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Madsen
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH - Trovimow/Szlauderbach
-
157.Leszno - Wrocław 45-45
158.Gorzów - Częstochowa 51-39
---------------------------------------------------------------
159.Lublin - Daugavpils 60-30
160.Rybnik - Gniezno 57-33
--------------------------------------------------------------
161.Rzeszów - Opole 58-32
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 49-41
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Kołodziej
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH - remis
-
#FILIP OSTROWSKI TYPY ;
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 51-39
158.Gorzów - Częstochowa 53-37
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 52-38
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 54-36
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 55-35
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 52-38
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT -> Piotr Pawlicki
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT*-> ZMARZLIK
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT -> Nicolai Klindt
-
09.09.2018 (niedziela)
157.Leszno - Wrocław 52:38
158.Gorzów - Częstochowa 51-39
---------------------------------------------------------------
08.09.2018 (sobota)
159.Lublin - Daugavpils 54:36
09.09.2018 (niedziela)
160.Rybnik - Gniezno 49-41
--------------------------------------------------------------
09.09.2018 (niedziela)
161.Rzeszów - Opole 54-36
162.Ostrów Wlkp. - Rawicz 49:41
--------------------------------------------------------------
157. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Pawlicki
---------------------------------------------------------------
158. ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT - Zmarzlik
---------------------------------------------------------------
162.KTO LEPSZY KLINDT VS TROVIMOW -SZLAUDRBACH Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4PKT /REMIS 7PKT - KLINDT
-
Nyka13 nadal liderem!!!
KOLEJKĘ WYGRYWA "NYKA13" Z DOROBKIEM 16 PKT :zwyciestwo2::zwyciestwo2::zwyciestwo2:
1.NYKA 13 248 (16)
2.FILIP OSTROWSKI 213 (6)
3.KIELPIN 212 (10)
----------------------------------------------------------------------
4.LATOSI79 210 (10)
5.STALECZKA 3 209 (10)
6.EL KWAS 208 (9)
7.GKS KUBIK 207 (6)
8.PRZEMO ZG (M) 205 (15)
9.GRUBY DZIADEK Z MISZKOLCA 201 (14)
10.NOC 189 (13)
11.KARLITO 181 (6)
12.BRINDEL 172 (13)
13.RZESZÓW I 145 (11)
14.BADA BING 135 (-)
15.RZESZÓW 111 (12)
------------------------------------------------------
JANOWSKI
MADSEN
TROVIMOW-SZLAUDERBACH
-----------------------------------------------------
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KRACMARZ VS KUBERA PO 4 PKT
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT
------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA TYPUJEMY DO NIEDZIELI DO 14:30
-----------------------------------------------------------------------------------------------
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 50-40
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Kurtz
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KRACMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kubera
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 52-38
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT MADSEN
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-REMIS
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 48-42
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- wORYNA
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Lampart
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )-remis
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów43-47
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Morris-Becker
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT-2:4
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- NIE
------------------------------------------------------------------------------------------------
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 47:43
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Sayfutdinow
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Walasek
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KRACMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Karcmarz
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 51:39
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT Janowski
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-Madsen-Zagar
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 49:41
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Woryna
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Szczepaniak
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Batchelor
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 45:45
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT -Remis
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT-3:3
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
------------------------------------------------------------------------------------------------
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 44-46
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Walasek
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KRACMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kubera
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 54-36
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT WOFFINDEN
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-Fricke-Milik
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 48-42
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Jonsson
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Szczepaniak
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 50-40
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Morris-Becker
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT-4-2
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Nie
------------------------------------------------------------------------------------------------
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 50:40
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Walasek
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kubera
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 48:42
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT MADSEN
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-MADSEN-ZAGAR
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 49-41
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- WORYNA
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )-REMIS
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )-BATCHELOR
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 49-41
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Gafurow-Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT-3-3
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 47-43
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Walasek
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kracmarz
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 50-40
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT woffinden
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-fricke-milik
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 50-40
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- jonsson
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )-REMIS
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )-lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 50-40
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Gafurow-Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT-5-1
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 48:42
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Kurtz
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kubera
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 50:40
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT MADSEN
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-MADSEN-ZAGAR
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 50:40
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Jonson
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )-W.Lampart
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 42:48
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Gafurow-Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 - Ostrów 4:2
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 49-41
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Kurtz
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Karczmarz
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 51-49
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT Janowski
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)- Remis
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 48-42
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Batchelor
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )- Szczepaniak
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )- "Batch"
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 47-43
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Gafurow-Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT- 4-2
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 46:44
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Kurtz
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Karczmarz
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 48:42
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT Janowski
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-Madsen-Zagar
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 47:43
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Lambert
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Lampart
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )-Lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 47:43
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Gafurow-Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT-3:3
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak[/QUOTE]
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 47-43
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT ---> Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT ---> Kurtz
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KRACMARZ VS KUBERA PO 4 PKT ----> Karczmarz
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 50-40
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT ---> Janowski
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW) ---> Madsen Zagar
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 50-40
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT ---> Woryna
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI ) ---> Remis
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI ) ---> Lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 46-44
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT ---> Gafurov - Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT ---> 3-3
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT ---> Tak
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 43:47
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Kurtz
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kubera
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 49:41
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT Madsen
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)- Madsen-Zagar
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 52:38
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Woryna
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI )- Szczepaniak
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )- Lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 40:50
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Morris-Becker
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT- 2:4
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 48-42
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Remis
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kubera
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 47-43
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT Madsen
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-Madsen-Zagar
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 51-39
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Woryna
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI ) - W.Lampart
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )- Lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 42-48
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Gafurow-Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT- 2-4 (Rzeszów)
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
-
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
163.Gorzów - Leszno 49-41
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Zmarzlik
KTO LEPSZY : WALASEK VS KURTZ Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4 PKT /REMIS 7PKT-Remis
KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM : KarczMARZ VS KUBERA PO 4 PKT-Kubera
--------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
164.Wrocław - Częstochowa 47-43
ZAWODNIK MECZU DO (5) STARTÓW 4 PKT Madsen
KTO LEPSZY : FRICKE -MILIK VS MADSEN -ZAGAR PO 4 PKT /REMIS 7 (DO 5 STARTÓW)-Madsen-Zagar
------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa – finał
16.09.2018 (niedziela)
165.Rybnik - Lublin 51-39
ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT- Woryna
KTO LEPSZY :SZCZEPANIAK VS WIKTOR LAMPART 4PKT /REMIS 7 (Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI ) - W.Lampart
KTO LEPSZY BATCHELOR VS LAMBERT 4PKT/REMIS 7PKT (Z TYKTYCZNYMI I BONUSAMI )- Lambert
----------------------------------------------------------------------------------------------
III runda finałowa - finał
16.09.2018 (niedziela)
166.Ostrów - Rzeszów 47-43
KTO LEPSZY GAFUROW-PEDERSEN VS MORRIS-BECKER DO (5) STARTÓW /4 PKT /REMIS 7PKT Gafurow-Pedersen
KTO WYGRA BIEG JUNIORSKI (DOKŁADNY WYNIK) OSTRÓW VS RZESZÓW PO 4 PKT .REMIS 4 PKT- 4-2
CZY GREG HANCOCK DOZNA PORAŻKI W MECZU TAK 6 PKT NIE 3PKT- Tak
Sorry.Problem z sygnałem internetowym.
-
Nyka13 nadal liderem!!!
Kolejkę ligową wygrywa Gruby Dziadek z Miszkolca z dorobkiem 30 pkt .:12icon_faja::12icon_faja::12icon_faja:.Brawa tez dla Kielpina który wytypował poprawnie cała pozycje 165:oklasky::oklasky::oklasky:
1.NYKA 13 (12) 260
2.KIELPIN (22) 234
3.PRZEMO ZG (27) 232
-----------------------------------------------------
4.GRUBY DZIADEK Z M. (30) 231
5.FILIP OSW (18) 231
6.LATOSI 79 (19) 229
7.STALECZKA 3 (19) 228
8.GKS KUBIK (20) 227
9.NOC (26) 215
10.EL KWAS (-) 208
11.KARLITO (23) 204
12.BRINDEL (-) 172
13.RZESZÓW I (14) 159
14.RZESZÓW II (11)122
--------------------------------------------------------------------
ZWYCIĘSCY :
PAWLICKI
WALASEK
KRACZMARZ
---------------------------------------------------------------------
DRABIK
MADSEN+ZAGAR
--------------------------------------------------------------------
WORYNA
SZCZEPANIAK
LAMBERT
-----------------------------------------------------------------------
GAFUROW-PEDERSEN
BIEG JUN. 3:3
HANCOCK "NIE"
-----------------------------------------------------------------------
23.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
167.Leszno - Gorzów
167.ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT
167. KTO LEPSZY :KUBERA CZY WOZNIAK Z TAKYCZNYMI I BONUSAMI PO 4 PKT /REMIS 7.
167.CZY KRZYSZTOF KASPRZAK ZROBI 11PKT W (5)PIERWSZYCH STARTACH/BEZ BONUSÓW. TAK 4 NIE 4PKT.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
168.Częstochowa - Wrocław
168.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT
168.PODAJ DOKŁADNY WYNIK BIEGU JUNIORSKIEGO 4PKT.
168.KTO LEPSZY MIEDZIŃSKI VS FRICKE DO (5)STARTÓW BEZ BONUSÓW PO 4 PKT /REMIS 7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV runda finałowa – finał rewanż
23.09.2018 (niedziela)
169.Lublin - Rybnik
169.ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT
169.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI KLING VS KARPOW PO 4PKT / REMIS 7.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV runda finałowa – finał rewanż
23.09.2018 (niedziela)
170.Rzeszów - Ostrów
170. KTO LEPSZY :BARAN VS GAFUROW Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI PO 4 PKT /REMIS7
170.KTO LEPSZY MORRIS VS KLINDT DO (5) STARTÓW BEZ BONUSÓW PO 4 PKT /REMIS 7.
170. KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM CURZYTEK VS STUDZIŃSKI PO 4 PKT
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA!!! TYPUJEMY DO NIEDZIELI DO GODZ 14-30
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
23.09.2018 (niedziela)
Mecz o złoty medal:
167.Leszno - Gorzów 50-40
167.ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT / ZMARZLIK
167. KTO LEPSZY :KUBERA CZY WOZNIAK Z TAKYCZNYMI I BONUSAMI PO 4 PKT /REMIS 7./WOZNIAK
167.CZY KRZYSZTOF KASPRZAK ZROBI 11PKT W (5)PIERWSZYCH STARTACH/BEZ BONUSÓW. TAK 4 NIE 4PKT./TAK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mecz o brązowy medal:
168.Częstochowa - Wrocław 48-42
168.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 4 PKT/MADSEN
168.PODAJ DOKŁADNY WYNIK BIEGU JUNIORSKIEGO 4PKT./2-4
168.KTO LEPSZY MIEDZIŃSKI VS FRICKE DO (5)STARTÓW BEZ BONUSÓW PO 4 PKT /REMIS 7/MIEDZIŃSKI
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV runda finałowa – finał rewanż
23.09.2018 (niedziela)
169.Lublin - Rybnik 52-38
169.ZAWODNIK MECZU Z BONUSAMI I TAKTYCZNYMI 4PKT/WORYNA
169.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI KLING VS KARPOW PO 4PKT / REMIS 7./KARPOW
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV runda finałowa – finał rewanż
23.09.2018 (niedziela)
170.Rzeszów - Ostrów 50-40
170. KTO LEPSZY :BARAN VS GAFUROW Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI PO 4 PKT /REMIS7/BARAN
170.KTO LEPSZY MORRIS VS KLINDT DO (5) STARTÓW BEZ BONUSÓW PO 4 PKT /REMIS 7./KLINDT
170. KTO LEPSZY W BIEGU JUNIORSKIM CURZYTEK VS STUDZIŃSKI PO 4 PKT/CURZYTEK
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA!!! TYPUJEMY DO NIEDZIELI DO GODZ 14-30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------