Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #766
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    marne prowokacje czyli zenada Zielonogorska...

    1.)

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...&pagenumber=10
    post buli jr Wysłane: 15-10-2006 21:02

    gdzie przedstawia znow zdjecia Hliba w wannie

    2.)

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=34371

    kiki Wysłane: 16-10-2006 00:06

    gdzie pokazuje marna prowokacje

    prosze o reakcje

  2. Powrót do góry    #767
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    nie rob czlowieku scen. wielka mi rzecz, ojoj tylko sie nie poplacz. Zreszta, czy gdzies napisana jest nieprawda, czy te zdjecia to fotomontaz, klamstwo, ze Gorzow mial zdobyc DMP ?:P

    Idz do mamy, mamusia Cie poglaska i dojdziesz do siebie po prowokacji i zniesmaczeniu jakie przyszlo Ci przezyc.

    Ciao :)

  3. Powrót do góry    #768
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Kolego Lipen to jak już w taki sposób z sąsiada zza miedzy żartować nie można to sorry! :P
    Ja nie widzę tam nic złego - jak inny mod lub Admin widzi co innego zrobi z tym pożądek!

  4. Powrót do góry    #769
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kolego Lipen to jak już w taki sposób z sąsiada zza miedzy żartować nie można to sorry!
    Ja nie widzę tam nic złego - jak inny mod lub Admin widzi co innego zrobi z tym pożądek!
    skoro gdy te zdjecia obiegly Polske poraz pierwszy i zostaly usuniete przez modera to teraz mozna je zostawic?? no fakt szkalowac imie zawodnika w taki sposob to juz codziennosc na tym forum :)


    p.s jesli uwazasz ze zdjecia Hliba w wannie to jest "posmianie sie" to moze kolego Pixel zrob takie i sie pochwal posmiejemy sie ;)

    nie rob czlowieku scen. wielka mi rzecz, ojoj tylko sie nie poplacz. Zreszta, czy gdzies napisana jest nieprawda, czy te zdjecia to fotomontaz, klamstwo, ze Gorzow mial zdobyc DMP ?

    Idz do mamy, mamusia Cie poglaska i dojdziesz do siebie po prowokacji i zniesmaczeniu jakie przyszlo Ci przezyc.

    Ciao
    "sprawy do moderow" pisze.Jestes moderem? NIE?! umiesz czytac? to wroc do szkoły jak nie nauczyli albo sie ucisz kobieto bo nikt Cie o zdanie nie pytal....

  5. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Lipen,

    Hlib to osoba publiczna, musi sie z tym liczyc ze po balangach alkoholowych takie zdjecia moga zostac opublikowane.
    Takich spraw bylo duzo, w pamieci mam Goldbergera bo ladne Panienki tanczyly na stolach, ale hei, adwokwata nie potrzebowal, przeprosil a zdjecia nadal spotykamy w necie.

  6. Powrót do góry    #771
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Hlib to osoba publiczna, musi sie z tym liczyc ze po balangach alkoholowych takie zdjecia moga zostac opublikowane.
    Takich spraw bylo duzo, w pamieci mam Goldbergera bo ladne Panienki tanczyly na stolach, ale hei, adwokwata nie potrzebowal, przeprosil a zdjecia nadal spotykamy w necie.
    kolego gksiak masz 100% racji,tylko ze na forum sportowym mozna sobie chyba oszczedzic tego co kto robi po zawodach.Kogo interesuje z kim bzyka sie np Krzysiu Jablonski albo inny Suchecki.Moze zostawmy to na boku bo chyba Hlib zdaje sobie sprawe ze dal sie wpuscic w maliny(bledy mlodosci) i juz napewno nie da sobie tak łatwo namieszac.No ale o co chodzi wchodze sobie na forum sportsboard (moim zdaniem najlepsze forum zuzlowe jakie znam) i co widze dzieci 12-15 letnie pokroju Buli wklejaja sobie zdjecia rodem z "faktu"

    ogolnie to Hlib mnie malo obchodzi ale po co z tego forum robic menelstwo :/

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #772
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Gksiak napisał wszystko - temat zakończony! :P

  8. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Lipen - tak sie wtrace jesli pozwolicie - przywolujesz Falubazow do porzadku, a moze swoje podworko bys wpierw posprzatal?
    >>"faluss"bazini<< to juz sie nie czepisz? :)
    To chyba tak samo wulgarne, jak posty chlopakow z ZG? ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #774
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Przepraszam bardzo co ja takiego strasznego napisałem w założonym przeze mnie watku Staleczki, że został on skasowany przez jakiegos nadgorliwca??

  10. Powrót do góry    #775
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    No ładnie lenie śmierdzące!!! Jak coś wykasować to pierwsi, a jak trzeba się z czegoś wytłumaczyć to nie ma komu. Ciecie!!!

  11. Powrót do góry    #776
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Kolego głupie uwagi pozostaw dla siebie! :P Nie wiem kto Ci posta usunął, ale to nie powód by tu kogokolwiek wyzywać.

    aaaaaaa i edycji używaj! :P

  12. Powrót do góry    #777
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    kiki Wysłane: 16-10-2006 00:06

    gdzie pokazuje marna prowokacje

    prosze o reakcje


    Kolego bedzie wiecej takich prowokacji w sezonie ogórkowym:)


  13. Powrót do góry    #778
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wniosek

    Wnoszę o ukraranie użytkownika JD banem za wielokrotne i notoryczne łamanie regulaminu. Chodzi tu konkretnie o Rozdział 4, Punkt 2 " f. rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych lub mogšcych wprowadzać w błšd z wyjštkiem dnia 1 kwietnia każdego roku".

    Przypominam, iż rozchodzi się o wielokrotne zapewnianie przez JD, że wszystko z Piotrem Pepe Protasiewiczem jest dogadane, po czym sam Pepe Protasiewicz w wywiadzie dla Gazety Wyborczej stwierdził, że nic dogadane nie jest.
    JD wielokrotnie i z uporem maniaka wciskał kit zarówno kibicom bydgoskim jak również znienawidzonym przez niego falubaziakom.

    Ufam iż dla administratorów i moderatorów tego forum, nikt nie stoi ponad prawem. Wierzę, że kierują się oni maksymą "prawo jest równe wobec wszystkich".

    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczesniej jakis kolega z bydgoszczy(JD Go zna) mówił ze Hans Andersen na pewno bedzie jeździł w bydgoszczy,a juz na pewno nie we Wrocku....i co?
    jemu tez bana?:D
    edit
    znalazłem..nick "realista" :D
    ale zbyt realnych newsów to on nie ma/miał:P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  15. Powrót do góry    #780
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jakiś nadgorliwy "ynteligent" wytłumaczy mi dlaczego skasował mój post z wątku Toruńskiego???

  16. Powrót do góry    #781
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ja uprzedze pytanie i odpowiem Ci co sie stało z twoim postem w wątku nt. listu otwartego.
    Został wyedytowany, gdyż nie zawierał nic co było z wątkiem związane, a do tego prowokował jednego z "ulubionych" przez Ciebie Bydgoskich kibiców! :P

    P.S. licz się ze słowami!

  17. Powrót do góry    #782
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz chyba schizofrenię.

    Napiszę jeszcze raz, że dotyczy to WĄTKU TORUŃSKIEGO.

    Specjalnie dla Pixela: T-O-R-U-Ń-S-K-I-E-G-O.
    (poproś mamusię, może wytłumaczy ci co to znaczy)

    Poza tym, tak między nami, jesteś wyjątkowym chamem nazywając mnie w formie żeńskiej.

  18. Powrót do góry    #783
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ty za to jesteś okazem kultury. Słuchaj Andre, zasada jest prosta - każdy Twój wpis zawierający prowokację będzie znikal, a że jestes zawodowym prowokatorem to jak znam życie niewiele Twojej twórczości zostanie...Chyba, że się zmienisz co zalecam.

    Co miało nacelu nawołanie 'idzcie po pomoc do Rydzyka' okraszone atakiem na wspomnianą w cytacie postać. Jak masz cos do RM czy Rydzyka to podyskutuj w HP, a skoro nie masz SU to na innym forum, albo z tatą przy obiedzie. To temat dyskusji nie był, dlatego to zniknęło, szczególnie, że wywiązała się z tego niepotrzebna poboczna dyskusja.

    Poza tym, czepiasz się tego jakbyś co najmniej coś mądrego napisał. Jednozdaniowy post nie na temat pełen prowokacji mile widziany ty nie jest i lepiej przyswój to sobie, bo dalsze nieporozumienia nie są nam potrzebne.

  19. Powrót do góry    #784
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Specjalnie dla Pixela: T-O-R-U-Ń-S-K-I-E-G-O.
    (poproś mamusię, może wytłumaczy ci co to znaczy)
    Literować kolega potrafi - ciekawe ile czasu nad tym siedziałeś! :P Doskonale wiem o co Ci chodziło, ale wyprzedziłem twoje pytanie które zadałbyś po mojej edycji!

    Jeżeli chodzi o kobiety, które mogą mi cokolwiek tłumaczyć to jest dziś jedynie obecna moja 5 letnia córka, z którą zapewne mógłbym podyskutować w bardziej rzeczowy sposób niż z Tobą, ale cóż...

    Poza tym, tak między nami, jesteś wyjątkowym chamem nazywając mnie w formie żeńskiej.
    Jak piszesz coś między nami - to rób to na Pw, bo jak to umieszczasz tu to - już nie jest między nami!
    Uczulałem Cię, że będziemy się baczniej przyglądać twojej twórczości - gdyż zawiera ona wiele prowokacji i jadu w strone "nieżyczliwych" Ci osób!

    Smutno mi, że imie i nazwisko tenisisty, którego ceniłem i cenię używane jest przez Ciebie jako nick. Na Andre zawsze mi się miło patrzyło jak na korcie grywał, czego niestety nie mogę powiedzieć o twoich wypowiedziach.

    BEZ ODBIORU! :P

  20. Powrót do góry    #785
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do kogo należy sie zgłosić w celu zamontowania avatara?? Proszę o mail osoby, którą mógłbym o to prosic.

  21. Powrót do góry    #786
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WNIOSEK

    Wnoszę o bana dla użytkownika Mama, za obrazę i wyzwiska kierowane do jednego z forumowiczów.
    Widać jeśli ktoś jest ************, to już taki pozostanie!
    Ale patrząc na pochodzenie jakoś wcale mnie to nie dziwi...
    Co za żałosny oszołom!
    Nie będę nawet odsyłał do lekarza, bo już za późno na wszelaki ratunek ...
    Proszę o szybką interwencję.

    Ps. No i jeszcze niejaki Gralus. Ten to jest rzeczywiście hardcorowy ;)
    TYLINGER S.Z.M.A.T.O !!!!!!
    Pamiętaj K.U.R.W.O, że kibice to nie cielaki, a ty ledwo zacząłeś być prezesem i juz **********sz zwody. **** cI W DUPSKO, PROTASOWI ZRESZTĄ TEŻ!!!!!
    Proszę również o odpowiedź moderatorów na pytanie: DLACZEGO TEN POST JESZCZE NIE ZOSTAŁ USUNIĘTY???!!! (czyżby znów kolesiostwo??)

  22. Powrót do góry    #787
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do andreagassi:

    jakoś na oczy mi się nasunęło, że napisałeś cos o wyborach, a co zostało usunięte

    jezeli to była cisza wyborcza to nawet Twój post był naruszeniem tej ciszy:) i na upartego mogłes/możasz za to odpowiadać

    i dobra rada: jak juz bedziemy mieszać się w politykę (cokolwiek z tym związane to tylko kłotnie wychodzą)... zresztą jak każdy wie to co sie mówi i robi przed wyborami niekoniecznie sie sprawdza po wyborach

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #788
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cisza czy nie cisza, forum żużlowe to nie forum do agitacji, wklejania materiałów wyborczych itp. Od tego jest Hyde Park.
    Inna sprawa, jeżeli temat polityczny wypłynie np. przy okazji finansowania żużla itp, nie zawsze da się to rozdzielić.

  24. Powrót do góry    #789
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    a jak zakonczyla sie sprawa tusipexa czy jak mu tam.

    chzba mial zaliczyc ze swoje informacje ban, ale czy zaliczyl??? Panowie z Torunia, jak to sie skonczylo??

  25. Powrót do góry    #790
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    a jak zakonczyla sie sprawa tusipexa czy jak mu tam.

    chzba mial zaliczyc ze swoje informacje ban, ale czy zaliczyl??? Panowie z Torunia, jak to sie skonczylo??

    nie tusipexa ale tusiekx-a bodajze :P

    ale faktycznie ktos mu bana obiecal za niesprawdzoen infa ktore czerpal rodem z portali typu onet i slowa nie dotrzymal

    moze jakis moder w koncu cos zrobi?!

    tym bardziej jak czyta sie taki eposty jego w stylu

    "SUPER !!!

    Coraz bardziej wierze w Dream Team "

  26. Powrót do góry    #791
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dostał tydzien bana, z czym było mu się bardzo ciężko pogodzić. Ale czas płynie...

  27. Powrót do góry    #792
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Proszę o zajęcie się wątkiem gorzowskim:

    Jerry_Springer:


    Gniezno moze wziac najwyzej odpady z falubazu, ale po co jak pieniadze w eks-stolicy ktora nie wyglada nawet na sredni powiat skoncza sie z koncem kwietnia?

    ws21:

    A co do wyglądu miasta, to znam "z przejazdów" jedno i drugie i Gniezno ma bardziej zwartą miejską zabudowę a ponaddto jest zdecydowanie lepiej utrzymane. 50% Gorzowa przypomina wieś, pola, łąki, krowy na pastwiskach ...



    Co to ma wspólnego z żużlem ?

    /edit

    Gdzie są moderatorzy ?

    Wyżej wymienione wpisy nadal wiszą. Pojawiły się nawet nowe...

    Dalej:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=34545

    Split cos tam doniósł na Falubazziniego. DLaczego Pixel zamiast zareagować broni go.

    Rozdział 4: OGRANICZENIA DLA UŻYTKOWNIKÓW
    Pkt 2. Na Forum zabronione jest:
    f. rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd z wyjątkiem dnia 1 kwietnia każdego roku


    Punkt ten został złamany kilkakrotnie. Dlaczego nie ma rekacji na to ? Jest za to tłumaczenie:

    "Spitt - powiedz mi ile razy Falubazzini podawał info nt Gorzowa, które się jednak sprawdzało - bo takie sytuacje zdarzały się wg mnie częściej."

    To, że czasami podawał dobre info wcale nie zezwala na bezkarne pisanie głupot.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  28. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    dymek wrote:

    Gdzie są moderatorzy ?
    Wyjechali:(
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #794
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    DLaczego Pixel zamiast zareagować broni go.
    Nikogo nie bronię - Falubazzini potrafi to dużo lepiej!

    Ja nie widzę tam nic rażącego i wymagającego wzmożonej interwencji! Jak to Ci nie pasuje - jest Admin!

  30. Powrót do góry    #795
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach

    Kingpin !

    Dopiero co (nie dalej jak dwa miesiące temu) Darkness was instruował na tut. forum, ze wątki typu "Holta w Tarnowie" czy "Hampel w Lesznie" maja prawo mieć swoje miejsce jako odrębne tematy. Również wątek "Co z tym Falubazem" powinien mieć swój osobny rozdział, jak bys się bardziej postarał to zobaczyłbyś, że ten wątek jest niejako komunikatem.

    Nie bez znaczenia jest też fakt, iż sporo materiałów filmowych ZTP jest na serwerze FTP forumowym. Ta kwestia wyjaśniana też już była kilkakrotnie.


    Mniej złośliwości a więcej życzliwości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Widze ,ze juz nie masz sie czego czepic . Komunikat mogl kazdy sobie przeczytac.Watek nie zostal usuniety.Prezentacja druzyny to zupelnie inna bajka niz zmiana barw klubowych.Bardzo ale to bardzo lokalna.Komunikat dotyczyl transmisji prezentacji w TV kablowej ,dostepnej tylko i wylacznie w Zielonej Gorze wiec dlaczego otwierac nowy temat ? Taka prezentacja odbedzie sie prawie w kazdym miescie i zadna moim zdaniem nie zasluguje na osobny temat.Sa to wydarzenia typowo lokalne.

  32. Powrót do góry    #797
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Komunikat dotyczyl transmisji prezentacji w TV kablowej ,dostepnej tylko i wylacznie w Zielonej Gorze wiec dlaczego otwierac nowy temat ? Taka prezentacja odbedzie sie prawie w kazdym miescie i zadna moim zdaniem nie zasluguje na osobny temat.Sa to wydarzenia typowo lokalne.
    Lepiej późno niż wcale odpowiedzieć na post :D

    Wydarzenia być może lokalne (a gdzie to pisze, że nie można zakładać wątków o charakterze lokalnym ?)lecz nie zapominaj, że te forum czytają osoby z całego świata. Wielu jest takich co wyemigrowało za chlebkiem (niektórzy z nich maja nawet awatary a to znaczy, że wykupili SU) i chętnie by sobie poczytało to i owo o np. Falubazie i prezentacji. Autorem tego komunikatu był Yuki (naczelny kablówki) i założył nowy wątek aby można było to i owo o prezentacji przedyskutować, wnieść może jakieś nowe pomysły, w wątku klubowym byłoby to mniej czytelne. Można było wątek zamknąć jakiś czas po prezentacji tym bardziej, że nie było żadnych merytorycznych powodów aby go zamknąć tak szybko. Piszesz, że TV lokalna lecz nie zauważasz, że cała masa materiałów filmowych z tej właśnie TV jest na forumowym serwerze ftp. Choćby ten fakt powinien zmusić Ciebie do pewnych przemyśleń zanim zamkniesz następny raz podobny wątek.

    Widze ,ze juz nie masz sie czego czepic .
    Daruj sobie tego typu teksty. Ja grzecznie pytam a Ty masz niejako obowiązek grzecznie odpowiedzieć. Aż tyle i tylko tyle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #798
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Po co zakladac nowy watek ,skoro dyskusja o prezentacji toczyla sie juz od dluzszego czasu w waszym watku ? Pojawila sie tam tez informacja o relacji w kablowce ,wiec dalej nie rozumiem jaki sens mialo zakladanie osobnego tematu.Mijasz sie z prawda piszac,ze Yuki zalozyl temat aby dyskutowac o propozycjach,wniesc jakies nowe pomysly.O tym wszystkim pisaliscie wlasnie w watku ZKZ -tu.W temacie zalozonym przez Yukiego nie zauwazylem zadnej zachety do dyskusji a tylko komunikat o relacji i sprawach technicznych jej dotyczacych.Argument o kibicach Falubazu rozsianych po calym swiecie zupenie chybiony.Co miales na mysli ? Nie mogli znalezc na forum tematu o ZKZ-cie i przez zlosliwca ktory zamknal watek o prezentacji nie mogli o niej podyskutowac?
    Jesli dalej widzisz sens robienia burzy w szklance wody,to przedstaw jakies sensowniejsze argumety.Co prawda ja ich nie dostrzegam,ale chetnie poczytam .Moze wtedy mnie oswieci i posypie glowe popiolem.

  34. Powrót do góry    #799
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jesli dalej widzisz sens robienia burzy w szklance wody,to przedstaw jakies sensowniejsze argumety.Co prawda ja ich nie dostrzegam,ale chetnie poczytam .Moze wtedy mnie oswieci i posypie glowe popiolem.
    Jakiej burzy ?

    Jeśli człowiek zapyta się o coś w wątku do tego przeznaczonym to Ty widzisz jakąś burzę. Po co w takim razie ten wątek ? Odpowiedz sobie na to pytanie.

    Jeśli nie dostrzegasz argumentów w sprawie zakładania wątków typu "Yuki" to zdefiniuj w takim razie sytuację kiedy i na jakich zasadach wątki takie zakładać można. Może wtedy zorientujesz się jaki błąd zrobiłeś. W każdym bądź razie argumenty aby zamknąć wątek przedstawiłeś lipne.

    Kończę temat, zbytnio histeryzujesz.

    P.s
    Już chyba kiedyś Tobie o tym pisałem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #800
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tak,piales juz kiedys.Piszesz tak zawsze w momencie gdy brakuje ci juz argumentow.
    Dalej nie wiem jaki blad zrobilem,chyba ,ze bledem samym w sobie bylo zamkniecie tematu dotyczacego Falubazu.
    Skoro moje argumenty nazywasz lipnymi,to jak nazwac Twoje ??
    ETO

  36. Powrót do góry    #801
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    ETO
    Samuel?

  37. Powrót do góry    #802
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tak,piales juz kiedys.Piszesz tak zawsze w momencie gdy brakuje ci juz argumentow.
    Albo jesteś ślepy albo niereformowalny. Argumentami powinieneś Ty dysponować zamykając wątek o prezentacji. Tobie się jednak "wydawało" że tak powinno być i już.

    Przypominam Tobie więc, że każdy forumowicz ma prawo do otwarcia nowego wątku a Ty nie masz prawa tego negować o ile wątek ten swoim istnieniem nie narusza regulaminu tegoż forum. Prawda, że to proste i nie ma potrzeby dorabiać do tego żadnej innej ideologii ?

    Zastała Tobie zwrócona uwaga w wątku do tego przeznaczonym a Ty wyskakujesz z tekstem, że ktoś wywołuje "burzę". Pewnie tego tez nie przemyślałeś do końca i stąd ta nerwowa reakcja.

    Jeśli dalej tego nie rozumiesz to pozostaje Tobie tylko dymisja z tego zaszczytnego stanowiska.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #803
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Podalem Ci argumenty.Temat prezentycji byl juz od dluzszego czasu omawiany w watku ZKZ-tu i nie wiedzialem potrzeby zakladania nowego.Wczesniej niz watek Yukiego pojawila sie tam tez informacja o relacji w kablowce.Nie moja wina ,ze tego nie rozumiesz.Skoro istnieje juz temat ZKZ i od dluzszego czasu omawiane sa w nim sprawy prezentacji zielonogorskiej druzyny ,to jaki sens ma otwieranie nowego tematu ? Czy zrozumienie tego sprawia ci naprawde tyle trudnosci czy poprostu jestes zlosliwy ? Ktory z nas jest w tym przypadku niereformowalny ?



    Jeśli dalej tego nie rozumiesz to pozostaje Tobie tylko dymisja z tego zaszczytnego stanowiska.
    Trzeba bylo od tego zaczac.Teraz wiadomo o co ci chodzi.Sprawe przemysle i dam ci znac.


    Pixel

    Mialo byc EOT oczywiscie.

  39. Powrót do góry    #804
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Gdzie się podział temat dotyczący Falubazu??

    co prawda wypiłem pare leszków ale żeby takie rzeczy??

  40. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Co za burak wyciął wątek Falubazu !

    Jeśli wyciął to niech łaskawca poda powód.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #806
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=35045&pagenumber=2

    co ten temat ma w ogóle wspólnego z mecze ?!

  42. Powrót do góry    #807
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Drabol

    Wątek meczu Falubaz-Polonia nie został założony, za szybko, bo chęć rozmowy na ten temat można obserwować w obu watkach klubowych od ponad miesiąca.

    Problem w tym, że prócz forumowiczów, którzy pragną podyskutować, w temacie meczu, jest wielu, że się wyrażę oględnie, zaśmiecających.

    Wątek zamknąłeś ok, oby pyskówka nie wróciła do wątków klubowych.

    Pozdrawiam


  43. Powrót do góry    #808
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=35045&pagenumber=9

    dalej zaczepki z obu stron... żenujące to już na maxa

  44. Powrót do góry    #809
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    prosze o sprawdzenie czy uzytkownik Smolar z Gorzowa to nie jedna z tych osob ktore zostaly wczoraj zbanowane

  45. Powrót do góry    #810
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=34880&pagenumber=40

    Moim skromnym zdaniem post michala2 zbyt prowokujący i pozbawiony jakichkolwiek oznak kultury osobistej. Post do usuunięcia a jego autor do zbanowania.

    Pozdrawiam

Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •