Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: Snooker - MŚ 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    Snooker - MŚ 2005

    Zaczynaja sie Mistrzostwa Świata w snookerze, a co za tym idzie czekaja nas niesamowite emocje. Juz w pierwszej rundzie spotkaja sie faworyci. O`Sullivan z Maguirem, czyzby jakas niespodzianka?. Osobiscie obstawiam Ronniego, w najwazniejszych zawodach sezonu na pewno zagra maksymalnie skoncentrowany. A jak grac potrafi juz kilka razy w tym roku udowadnial. Trzeba tez wspomniec o chorobie(rak okreznicy) Huntera, ktory mimo wszystko wystartuje w Mistrzostwach.

    Drabinka, pierwsza runda

    Best of 19 Frames
    Ronnie O'Sullivan - Stephen Maguire
    Marco Fu - Allister Carter
    Stephen Lee - Tony Drago
    Peter Ebdon - Quinten Hann
    John Higgins - Mark Selby
    Chris Small - Shaun Murphy
    Steve Davis - Gerard Greene
    Paul Hunter - Michael Holt
    Stephen Hendry - Neil Robertson
    David Gray - Anthony Hamilton
    Jimmy White - Fergal O'Brien
    Matthew Stevens - Andy Hicks
    Ken Doherty - Barry Pinches
    Alan McManus - Drew Henry
    Graeme Dott - Ian McCulloch
    Mark Williams - Robert Milkins




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądzę, podobnie jak Biaggi, że zdecydowanym faworytem Mistrzostw Świata jest tylko "Rakieta", czyli Ronnie. Maguire już kilkakrotnie udowadniał, że potrafi wygrywać z "Rakietą"; oby postawił mu wysoko poprzeczkę i tym razem. I zaryzykuję twierdzenie, że jeśli Maguire nie zatrzyma O'Sullivana, to nikt nie przeszkodzi już Ronniemu w zdobyciu drugiego tytułu z rzędu.

    W tym roku szczególnie będę kibicował Jimmy'emu White'owi i Paul'owi Hunter'owi. Pierwszy wiadomo za co :P; nikomu innemu nie należy się Mistrzostwo Świata tak, jak Jimmy'emu. Nikt inny nie był aż tak blisko tytułu (sześć razy w finale), a musiał przełknąć gorycz porażki... Co do "GoldenBoya" - dobrze, że w ogóle wystartuje. Podobnie jak płaczące niewiasty ;) mam nadzieję, że ten nowotwór nie jest złośliwy i że Paul wróci do uprawiania sportu na najwyższym światowym poziomie (tak jak kolarz Lance Armstrong choćby, który raka pokonał, a nadchodzący Tour de France będzie dla niego walką o siódmy tytuł z rzędu - jeśli dobrze rachuję ;)).

    Co do drabinki: ciekawy będzie oczywiście mecz Maguire'a z O'Sullivanem. Na uwagę zasługuje para Ebdon - Hann. Jeśli Peter sięgnie po tajną broń (przeciąganie gry, celebrowanie uderzeń i to bez premedytacji :P) i będzie do tego skuteczny, to możemy być nawet świadkami bokserskiego pojedynku po tym spotkaniu... :P Wiadomo przecież, że Hann do mistrzów opanowania i cierpliwości nie należy.

    Pozdrawiam
    ____________

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maguire po takim meczu powinien sie "pochlastac".Miec na widelcu O'Sullivana i taka "prosta" bile spier****.
    A juz chcialem otwierac szampana...:P

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja nie widziałam tego spotkania :( Przed tym turniejem postawiłabym wszystkie pieniądze na Romka, a teraz to już nie wiem... czyżby mały spadek formy??

    Dobre czasy idą dla snookera, najpierw Romek obciął włosy, teraz Paul Hunter :D Wreszcie co poniektórzy zaczynają wyglądać jak mężczyźni :P

    PS. A co to przed chwilą komentator mówił o zamiłowaniu Huntera do alkoholu? Bo nie dosłyszałam :(

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja nie widziałam tego spotkania Przed tym turniejem postawiłabym wszystkie pieniądze na Romka, a teraz to już nie wiem... czyżby mały spadek formy??
    Po prostu swietna gra Szkota...
    Teraz to juz mozna stawiac kazda kase na Ronniego.Jezeli nie powstrzymal Go Maguire to nikt tego NIESTETY nie dokona.
    Chyba po raz pierwszy w zyciu kibicowalem Hunterowi.Teraz juz wiemy przynajmniej skad te slabe wyniki w tym sezonie...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, Hunter przegrał 8-10 :( Ja w jego sytuacji też bym pewnie nie bardzo mogła się skupić na grze. A w tej chwili Doherty przegrywa z Pinchesem 3-5 :/

    A tymczasem O'Sullivan znów przebąkuje o zakończeniu kariery, twierdząc, że snooker nie sprawia mu już tyle przyjemności co kiedyś... :(

    Cały Romek:

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Niestety, Hunter przegrał 8-10 :( Ja w jego sytuacji też bym pewnie nie bardzo mogła się skupić na grze. A w tej chwili Doherty przegrywa z Pinchesem 3-5 :/
    No niestety, ale ta wiadomosc mnie sparalizowala...Tak mlody czlowiek i cos takiego:/ Zycze mu wieleeeeeee zdrowia...mam nadzieje, ze szybko z tego wyjdzie i zaczbnie znow grac jak przed dwu laty chociazby...:)

    A tymczasem O'Sullivan znów przebąkuje o zakończeniu kariery, twierdząc, że snooker nie sprawia mu już tyle przyjemności co kiedyś... :(
    Pomimo calego szacunku dla jego umiejetnosci, ktore sa na najwyzszym poziomie...niech skonczy, przynajmniej nie bede musial ogladac takiej zenady jak rzucanie przedluzka w przeciwnika czy jak ostatnio kopanie w stol... Takie rzeczy kiedys byly nie do pomyslenia, a snooker byl dla gentlemanow a nie dla chamow - bo niestety zadne inne okreslenie na to zachowanie mi nie przychodzi do glowy...


    Steve Davis przeszedl co mnie osobiscie baaaaaardzo cieszy:D Teraz jeszcze Hendry i juz calkiem podskocze w fotelu:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Rowniez sie ciesze z awansu "starego lisa". Moze juz nie wbija tak regularnie jak kiedys, ale odstawne i stawiane snookery wciaz wspaniale:). Szkoda Huntera, swietny poprzedni sezon, w tym z roznych przyczyn jest znacznie gorzej. Niemniej swietnie grac potrafi i oby wrocil do formy. Tym razem kolczyki "podpowiadaly", iz Paul za swojego idola stawia Beckhama;).

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Steve dostarczył zaiste wielkich emocji, bo szczerze mówiąc Greene przegrał o włos w stylu maguireowym. Ostatnia partia to wojna nerwów, nieudane odstawne, fatalne kiksy, trzęsienie rąk i w końcu OBE Davis oddychający z ulgą po wbiciu decydującej niebieskiej. Brawo i szacunek dla prawdziwych mistrzów ! (to do Ciebie Hendry też było ;)). Holt jest jak najbardziej do przejścia...

    A tego numeru z rzucaniem przedłużką to nie widziałem, ale jeśli tak było, to już wiem Stamper, dlaczego tak go na gg-owym statusie styrałeś ;).
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomimo calego szacunku dla jego umiejetnosci, ktore sa na najwyzszym poziomie...niech skonczy, przynajmniej nie bede musial ogladac takiej zenady jak rzucanie przedluzka w przeciwnika czy jak ostatnio kopanie w stol... Takie rzeczy kiedys byly nie do pomyslenia, a snooker byl dla gentlemanow a nie dla chamow - bo niestety zadne inne okreslenie na to zachowanie mi nie przychodzi do glowy...
    Swiete slowa,podpisuje sie wszystkimi 20 paluchami:P

    PS.Vamos HENDRY:D

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, a ja tam lubię jak czasami ktoś odstaje od normy :P Może i nie jest to gentlemańskie zachowanie, ale przynajmniej dostarcza jakichś większych emocji :P Poza tym, jego talent kompensuje mi wszelkie objawy chamskiego zachowania. Tutaj dodać należy, że jest ono zapewne wynikiem przeszłości Romka, cieszmy się, że sprowadza się "tylko" do kopania w stół :P (przynajmniej z pięściami nie wyskakuje :P)

    PS. A Ken Doherty z 2-5 na 10-5 <cfaniak>

    Dzisiaj Kropek, Borsuk, Hendry i Fu, mam komu kibicować :D

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Borsuk 147 machnal:D:D:D. Co za nerwowka w czasie trwania tej partii, juz nawet kanaly zmienialem:):). Po tylu latach nalezal sie Markowi ten break;)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zobaczylem ta informacje to w pierwszej chwili pomyslalem,ze cos pokickali i chodzi o innego zawodnika.Najwiekszy "ciulacz" breakow machnal maxa...Trzeba jednak obiektywnie przyznac ,ze te dwie "scinane" czarne bile byly genialne:D

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jak zobaczylem ta informacje to w pierwszej chwili pomyslalem,ze cos pokickali i chodzi o innego zawodnika.Najwiekszy "ciulacz" breakow machnal maxa...Trzeba jednak obiektywnie przyznac ,ze te dwie "scinane" czarne bile byly genialne:D
    Niech ma ten "borsuczek";)
    Sam w to nie wierzylem, ze mu sie to uda...ale mysle, ze powod decyzji o pojsciu na maxa byla prozaiczny: odpowiednie ustawienie bil przy wyniku 9:1 co dawalo psychiczny spokoj:)

    Mnie martwi inna rzecz - Hendry sie z Robertsonem meczyl..:(
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie martwi inna rzecz - Hendry sie z Robertsonem meczyl..
    Ponoc przed mistrzostwami ostro trenewal z...M.Williamsem.Tylko dlaczego jest w tak diametralnie innej dyspozycji?

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Robertson juz kilka razy pokazal, ze grac potrafi. Z tych mlodych gniewnych;) sie wyroznia. Hendry mial spora przewage, w drugiej sesji troche dal sie podgonic. Dzis troche szkoda mi Dotta, badz co badz finalista poprzednich MŚ wlasnie odpadl z McCullochiem

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No i "Boy" Carter nie dal rady "łysemu" Sullivanowi;)- choc przyznam, ze Alli pokazal sie z bardzo dobrej strony i zaluje, ze nie wzniosl sie na wyzsze wyzyny swoich umiejetnosci i koncentracji...:(

    Davis ma szanse wejsc do cwierfinalu, bo to co zrobil wczoraj z drugiej sesji to byl... poprostu stary dobry Steve:D

    Doherty... "zdejmie gacie" cos czuje i po raz kolejny nie dojdzie w turnieju daleko...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie ten mlody Angilk Murphy w meczu z Higginsem.Prezentuje bardzo mily dla oka snooker i swietnie radzi Sobie z wbijaniem naprawde trudnych bil.W dodatku ta sympatyczna twarz,przypominajaca pewne zwierzatko:P
    Fanow Hendrego moze juz powoli niepokoic forma Stevensa.Walijczyk w cwiercfinale moze brutalnie przerwac sen 7-krotnego mistrza swiata o kolejnym triumfie w Sheffield...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Czy przerwie...To zalezy - Hendry gra super, ale z czasem sie "meczy"...ale Stevens jest bardzo podatny na nerwy...Jesli Stephen wtryni z 4, 5 break'ow powyzej setki na poczatku to po drugiej sesji Matthew moze miec miekko;) Potem pewnie mecz sie wyrowna....ale i tak stawiam na 7 krotnego mistrza:D

    Steve Davis vs. mlody Shaun Murphy - czy wygra niesamowite dowiadczenie czy tez mlody polot? Stawiam na mistrza - jego gra wydaje mi sie bardziej poukladana choc Steve wiecej bledow robi...

    Final marzen - Hendry vs. Davis...ale podejrzewam, ze O'Sullivan nie pozwoli na to...:(
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie to zal za tylek sciska jak widze tak grajacego Hendrego (w dodatku te smutne minki).Jak powiedzial komentator:"wynik lepszy niz gra".Ale to dopiero pierwsza sesja...

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Faktycznie slaby mecz, a do tego fatalny Hendry. Jego mecz z Hamiltonem byl chyba najgorszym spotkaniem jaki widzialem od kiedy zaczalem ogladac snooker. Wydawalo sie, ze to chwilowy kryzys, dzis w Szkota grze wiele sie nie zmienilo

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    kurcze wszyscy moi faworyci powoli odpadaja: Dott, White, Pinches, Williams

    a co do Romka, to jestem pelen podziwu dla jego umiejetnosci, ale czesto irytuje mnie jego zachowanie, w ktorym czesto pokazuje swoj lekcewazacy stosunek do regul gry czy tez rywali...

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cholera jasna.....
    Po sensacyjnej porazce O'Sullivana z Ebdonem widac dopiero jak wielka szanse zmarnowal Hendry na Swoj 8 mistrzowski tytul.
    Stevens znakomicie wbijal "dlugie" bile (szczegolnie rozpoczynajac breaka),bardzo dobrze sie odstawial i przede wszystkim znakomicie oparl sie presji w decydujacych momentach meczu.Dosc czesto mylil sie przy pozycjonowaniu bialej byli,jednak przy coraz slabiej grajacym Szkocie - bledy sie nie zemscily.Stephen mial klopoty z bilami ,ktore trzeba bylo wbic po katem (ach te czarna...).Prowadzil bardzo otwarta gre,momentami bardzo nonszalanckie zagrania (jezeli ma klopoty z wbijaniem przez caly stol to po cholere to dalej robil).Gdyby mecze trwaly 4 frajmy...A tak koncentracja i kondycja juz nie ta.
    Mimo wszystko zasluzony awans Walijczyka.Mam nadzieje ,ze zostanie po raz pierwszy w Swojej karierze mistrzem swiata.
    Ronnie przez caly mecz nabijal sie z Ebdona,ale ten sie smieje kto sie smieje ostatni:P.Peter Swoim zolwim tempem uspil obronce tytulu i budujac niskie breaki,czesto wygrywajac dopiero na kolorowych wypunktowal O'Sullivana.Zreszta niesamowity "powrot" Ebdona ze stanu 2-8,pozniej 6-10:D
    Choc jeden pozytywny akcent z Crucible Theater tego dnia:D
    Vamos Stevens;)

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Tu sie zgadzam... Hendry zmarnowal prawdopodobnie ostatnia szanse na swoj 8 tytul... :( Jego gra byla slabo poukladana no i byt czesto sie mylil do bocznych kieszeni - co do niego jest nie podobne... Trudno. Stevensowi kibicowal nie bede, bo go nie lubie:P

    Ronnie...szkoda, ze nie odpadl w 1 rundzie z Maguire'em, ale i tak dobrze ze odpadl:) Ebdon zawsze ma "spozniony refleks"... W meczu z Lee przegrywal bodajrze 8:2 i co... Jego mulowate ruchy rzeczywiscie moga uspic rywala co tutaj tez mialo miejsce, jednak smiem twierdzic, ze nie tyle uspienie co zwykle olanie rywala przez O'Sullivana spowodowalo jego porazke...i dobrze:)

    Shaun Murphy rulez:P
    Jesli ten mlody chlopak wygra - to albo mu palma do lba odbije i nic z niego nie bedzie albo bedzie nastepnym wspanialym zawodnikiem z kilkoma tytulami mistrza swiata:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja przez te mistrzostwa świata załapałem takiego filma na bilarda że wczoraj grałem przez 3 godziny:)
    a takie oglądanie w tv też coś daje...bez kitu:)
    szkoda że odpadł Henry(mój ulubieniec) ale jego gra w ostatnim meczu to po prostu katastrofa.(w 3 sesji szczególnie)
    spodobała mi się gra McCulloch'a i to jemu właśnie bede kibicował;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O'szolom nie powinien byl wlazic butami na fotel Ebdona:P.Teraz ma za Swoje...
    Obawiam sie ,ze Peter moze "uspic" kolejnego rywala i "prosiaczek" poplynie.
    A Mc'C...a nie lubie.Ma takie sztywne ,wyrobnicze techniki;)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Mc'C...a nie lubie.Ma takie sztywne ,wyrobnicze techniki
    może i tak,ale jako jedyny potrafi się cieszyć po wygranym meczu,czego nie ukrywa;)

    właśnie leci mecz McCulloch & Stevens
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mi się podoba mcculloch trzymam za niego kciuki :) czy gdzies pokazywano zachowanie ronniego (to z podeptaniem fotela) czy to tylko plotka??

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Shaun Murphy rulez
    Jesli ten mlody chlopak wygra - to albo mu palma do lba odbije i nic z niego nie bedzie albo bedzie nastepnym wspanialym zawodnikiem z kilkoma tytulami mistrza swiata
    Tech chlopak przede wszystkim swietnie wbija ,ale musi jeszcze duzo pracowac nad taktyka gry.W spotkaniu z Ebdonem bardzo czesto myli sie na prostych odstawnych i ma potworne problemy z wychodzeniem ze snookerow.

    Edit:


    Dalej jestem w ciezkim szoku:P

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy Mistrzunia, powiem szczerze, że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Szli łeb w łeb, no i chyba wygrał lepszy. Oby mu faktycznie palma nie odbiła.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy Mistrzunia, powiem szczerze, że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy
    Ja tylko zaluje,ze nie postawilem symboliczbych 10zl na tego czlowieka.Przy kursie 150-1 niezle mozna bylo sie oblowic;P

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zapewne nie tylko Ty. Myślisz, że jaby ktoś wcześniej wiedział na pewno to by nie postawił? :P

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Wszystko fajnie pieknie - Guciowi gratuluje mistrzunia;) Ale to, ze bedzie startowal z numerem 2 w turniejach jest dla mnie...zwyklym chamstwem! Jesli szanowni malkontenci z nad zielonego stolika nie wiedza jak rozwiazac problem mistrza z poza 16 pierwszej to ich problem - ale postawiajac sie w miejscu McCullocha - bedac 16 musi sie za kazdym razem bic w eliminacjach...zdzierstwo na kolkach! WRRR!!

    Ufff...ulzylo mi:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie z tym przyszlorocznym rozstawieniem to ostre przegiecie.Niech "prosiaczek":P startuje w Sheffield z numerem 1 jako obronca trofeum ,ale co maja do tego pozostale turnieje?Tam powinien byc rozstawiany wedle ilosci punktow,ktore zgromadzil w poprzednim sezonie.Te same regoly w stosunku do wszyskich graczy powinny byc stosowane...

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    McCullochowi to się chyba krzywda nie stanie w przyszłym sezonie, bo skoro jest 16, a Romcio nie gra, to Ian ma zagwarantowany udział w fazach turniejowych bez kwalifikacji. A może się mylę ?
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Romcio to scieme wali pewnie ostra.Niby mowi ,ze snooker go meczy i potrzebuje dluzszej przerwy ,ale jak przyjdzie co do czego to stawi sie na starcie.Takie typowe teksty rozkapryszonej gwiazdy.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    McCullochowi to się chyba krzywda nie stanie w przyszłym sezonie, bo skoro jest 16, a Romcio nie gra, to Ian ma zagwarantowany udział w fazach turniejowych bez kwalifikacji. A może się mylę ?
    Tu nie chodzi o to...ten przepis zostal ustawiony jeszzce przed przegrana Ronniego i mi chodzi o fakt!:) Sciema i tyle...a Ronnie i tak bedzie gral...:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja tez mysle, ze bedzie gral. Nie wierze by opuscil caly sezon, najwyzej cos z poczatku sezonu sobie daruje. Mistrzostwa swiata to za duzy konsek, by sobie odpuscic. Co do Murphego, to wygral jak najbardziej zasluzenie. Oby teraz w kazdym turnieju to udowadnial

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A ja właśnie sobie przypomniałem, jak Jewtuch z Krukiem mówili, że w takich wypadkach numer jeden (czyli Romek) będzie wpisany we wszystkich drabinkach turniejowych, ale kto na niego trafi(łby), dostaje walkowera, a zatem Janek ma chyba lekki problem :D. Jedynym rozwiązaniem jest umowa pisemna pomiędzy federacją snookerową a Romciem, na mocy której ów zobowiązuje się do pauzowania przez rok, ale jakoś też specjalnie nie wierzę, że takowa zostanie podpisana ;).
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Romek rownie dobrze moze zakonczyc nawet kariere.Specjalnie sie tym faktem nawet nie zmartwie:P

    Edit:

    Ronnie O'Sullivan whitewashed Mark Williams 6-0 at the Manchester International Conference Centre to claim his fifth title of the season.
    It took just 73 minutes for O'Sullivan to beat his Welsh rival win the final of the Betfred.com Premier League.
    O'Sullivan warmed up for the clash with Williams by crushing Stephen Hendry 5-0 in the semi-finals on Friday.
    In the final, he made a 134 total clearance to edge Marco Fu's 133 as the highest break of the event
    No prosze....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •