Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Prośba o Żużlowe Vademecum

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prośba o Żużlowe Vademecum

    do darknessa

    Na poczatku chcialbym umotywowac decyzje o zalozeniu watku. Otoz szukam Zuzlowego Vademecum (wszystkie czesci) wydanego przez Awa-Press. Wydawnictwo to znajduje sie w Lesznie, stad tez prosbe ta kieruje do darknessa. Poszukiwania moje w rodzinnym miescie (Gorzowie) nie zostaly uwienczone sukcesem, a sadze, ze w zwiazku z faktem, ktorym jest obranie przez Awa-Press s.c. miejsca swej siedziby w Lesznie, powinno nie byc tam problemu ze znalezieniem podmiotu mych poszukiwan. Wiem, ze ta prosbe do darkiego moglbym skierowac na privie (np na gg), lecz mysle, ze nie tylko ja jestem zainteresowany kupnem tych ksiazek i wielce prawdopodobne, ze watek ten komus pomoze. Jesli nie zgadzacie sie (do adminow) z tym uzasadnieniem to prosze o usuniecie tematu. Przechodzac do konkretow, Darku jesli mialbys czas, aby zrobic rozeznianie gdzie i w jakiej cenie mozna byloby kupic ta ksiazke, bylbym bardzo wdzieczny. Gdyby byla mozliwosc, zebys zakupil owa lekture i przeslal mi poczta, oczywiscie po wczesniejszym wplaceniu przeze mnie pieniedzy na twoje konto, to prosze o odpowiedz w tym watku lub ewentualnie na priv (gg, mail). Dodac chcialbym, iz jestem nieco zdegustowany, gdyz na moje pismo sprzed tygodnia do Tygodnika Zuzlowego nikt nie odpowiedzial, dlatego tez zglaszam sie z ta prosba tutaj.
    P.S. sorka za urzedowy jezyk pisma:)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Żużlowe Vademecum - 2 tomy za 35zł !

    Co prawda dlugo musialem czekac na te odpowiedz, ale najwazniejsze, ze jest. Otoz dostalem maila od Sylwii Zajac z wydawnictwa AWA-PRESS.:) Trzeba przeslac poczta na adres redakcji 35zl a oni przekaza 2 tomiki Zuzlowego Vademecum.
    AWA-PRESS
    ul. Niepodległości 55
    64-100 Leszno

    Polecam i zycze milej lektury:), ja juz biegne na poczte!:)


  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    O, dzięki misiu :) Aha i tyż sobie to kupię :P Ale najpierw poczekam aż Tobie to doręczą bo nie wiem czy to nie oszustwo :P Napisz jak doręczą :P

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Zamówiłem 08.07 na razie nie doszło i wciąż czekam aż dojdzie, podobno mają na wysłanie 2 tygodnie.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A co zawiera to Vademecum?
    Przepisy, wyniki, tabele, statystyki? Z jakich lat?

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Otrzymałem i jestem bardzo zadowolony :)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aszotek
    !
    mow co jest w srodku !!!!
    please

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    30 wrzesnia, nastal dzien, ktory w przyszlosci zwal bede pamietnym. Oto trafilo w me lapki jakze upragnione Vademecum Zuzlowe. 2 sliczne ksiazeczki, tresc zas jeszcze piekniesza od oprawy. Czekalem nan az 18 dni. O ile mi wiadomo na realizacje przesylki pocztowej jest termin 14 dni, lecz puscmy to w niepamiec i nie wypominajmy wydawnictwu AWA-PRESS tego drobnego opoznienia. Patrze w tej chwili na te ksiazki, zauwazalny jest ich nie idealny stan. W jednej oderwany jest m.in. kawalek tylnej okladki. Druga zas jest nieco pognieciona. Nie mniej jednak postaram sie te drobne niedociagniecia wybaczyc, najwazniejsza jest w koncu madrosc zawarta w tej cennej lekturze. Teraz wglebie sie w ksiazke, po czym postaram sie opisac moje odczucia, dla was, zlaknionych mej relacji.
    PS. Jako, ze Vademecum Zuzlowe traktuje tylko i wylacznie o lidze polskiej, nie sa zawarte w nim opisy wydarzen na arenach miedyznarodowych, to szukam tego typu ksiazki, ktora uzupelnilaby me zbiory o ta "czarna dziure". Pomozecie mi?

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    u mnie wdomu gdzies u szwagra na polce sobie lezy ta ksiazeczka ;] dla mnie jest to najlepsze i podstawowoe zrodlo informacji , znajduja sie w niej opisy wszystkich meczy punkty.. itd.. itp. jednym slowem wszystko o rozgrywkach ligowych w polsce.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •