Strona 36 z 155 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 6956

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2011 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1576
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Czekam na info, na kogo zagłosować, bo o tym zapomniano.
    Myślę, że najlepiej na tego, który zamiast w pocie czoła rozdawać ulotki i długopisy (choć pewnie w województwie gadżety są bardziej efektowne niż u mnie na powiatowej prowincji) wziął sobie krótki urlop będąc pewnym sukcesu nie tylko trenerskiego. :)
    Tylko czy aby kandyduje on z twojego okręgu? :)

  2. Powrót do góry    #1577
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Moher

    Ale on w przeciwieństwie do ciebie, nie oddawał chyba moczu do umywalki w budynku klubowym co?

    Mysle Moher ze ty i karolak więcej zdrowia straciliście goszcząc na meczach w ZG, niz cały zespół Falubazu.
    kurde zawisc straszna. mam dziwne przeczucie, ze niektorzy z tych tak wielce obrażonych gdyby tylko mieli okazje to by własnego psa oddali, by choc raz posiedziec sobie tyłem do toru z dzikiem w gebie...

  3. Powrót do góry    #1578
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie jest zazdrość ani zawiść, tylko dla mnie Moher i karolak są fałszywymi, zakłamanymi ..., którzy bazują tylko na słabości Dowhana do wszelkiej maści celebrytów i tak zwanych vipów.

    sobotch/ Licz się ze słowami, kolego, żeby ci przypadkiem kto języka nie uciął. Z postu na post idzie ci coraz lepiej.

  4. Powrót do góry    #1579
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tylko czy aby kandyduje on z twojego okręgu? :)
    Pewien indyk też myślał ;) Nie, z mojego akurat nie, ale przecie muszę wiedzieć, kto dziś jest najbardziej trendy w ZG i kogo w związku z tym zareklamować znajomym i rodzince - a kto będzie wiedział lepiej, niż pewni eksperci z SB? :D

    Pozdrawiam! :)

  5. Powrót do góry    #1580
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Zazdrość i zawiść u niektórych sięgnęła zenitu, jak widać. Czekam na info, na kogo zagłosować, bo o tym zapomniano.
    Jak to na kogo?

    Wg niektórych tutaj piszących masz zagłosować na kandydata który ma w dupie Falubaz :)!!!

    Precz z polityką w Falubazie!!!

    P.S

    Swoją drogę ciekawe czy jest taki kandydat ???

  6. Powrót do góry    #1581
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.express.bydgoski.pl/look/...88323&IdTag=17
    "Selektywna" nawierzchnia nie dla Bydgoszczy;)

  7. Powrót do góry    #1582
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    To nie jest zazdrość ani zawiść, tylko dla mnie Moher i karolak są fałszywymi, zakłamanymi ...
    He, he...
    I to pisze koleś, który najpierw fałszywie pisze jakobym rzygał do umywalki, następnie zapomina co sam nałgał i po paru miesiącach pisze, że do umywalki się odlałem...

    Jak już łżesz jak pies to ustal wpierw zeznania sam ze sobą - choćby dla pozorów wiarygodności. A najlepiej zapisuj własne kłamstwa i sprawdzaj co jakiś czas. Albowiem wymyślone "ad hoc" kłamstwa jednorazowego użytku pamięta się znacznie gorzej, niż fakty. Rada starego fałszywca z TVNu :)

    Kurde, Panowie, jeśli Wasza wiarygodność w dużych sprawach ("falubazowskich") jest taka sama jak w tych małych, to... aaaa... :D:D:D

  8. Powrót do góry    #1583
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto pisze o zyganiu, sraniu czy laniu do zlewu ten pisze. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Jesli chodzi o te 'male sprawy' to chyba zainteresowani wiedza, ze powinni sie wstydzic o ile takie rzeczy mialy miejsce (choc to czesto ludzie malego formatu, ktorym uczucie wstydu jest obce).
    Zigi pisal, ze lepiej glosowac na kogos kto ma Falubaz w dupie niz na naszych mecenasow z W69. Nie Zigi nie chodzi, aby glosowac na Wlodka, ktory w programie ma budowe 3 kosciolow i 2 domow zakonnych, a speedway by zakazal ze wzgledu na poziom halasu. Sedno jest takie, ze Zyto jak sam sie zareklamowal na niczym sie nie zna poza sportem i sluzbamy bezpieczenstwa. Panowie Kawicki i Jankowski sluzyc beda panu Prezesowi do parzenia kawy, czy gry w makao. Ozywia sie tylko gdy pojawi sie temat dotacji dla klubu, czy ewentualnie rozbudowy stadionu. Ja rozumiem, ze Moher (aktualnie zamieszkaly w Warszawie) ma w dupie co sie w miescie dzieje i jego zainteresowanie tym co zielonogorskie konczy sie na wylocie z miasta niedaleko cmentarza (nie chodzi o slynne panie w bialych kozakach, po akcji w gorzowie jedynie Karolak pasuje mi do tego profilu). Ale jesli juz mieszkaniec naszej urokliwej stolicy woj. Lubuskiego postrzega to miasto tylko pod katem Falubazu to jest dla mnie zwyczajnie slepy. Czy wspomniana 4 oferuje cos naszemu miastu poza dbaniem o interesy klubu? A moze lepiej by bylo jakby szanowny pan Prezes i jego dworzanie zdobyli w inny sposob pieniadze dla klubu, niz podnoszac raczke "jestem na tak" przy kolejnym odzieraniu mieszczanskiej kasy z 2mln zł?

    A teraz jeszcze ciekawostka, bo w wydaniu internetowym nie znalazlem tego wywiadu. Wiec cytujac za papierowym wydaniem Gazety Lubuskiej (wydanie wczorajsze):

    "- Rafal Dobrucki tez dogadany i tez bez podpisu...
    R.D.: - Z Rafalem jest podobnie. Byl tam maly dylemat jesli chodzi o samego zawodnika i rozmowy dotyczace funkcjonowania spolki. [...]"

    Jeszcze z miesiac i sie dowiemy, ze zawodnicy postawili warunek albo sprzedajemy spolke prywaciarzom, albo oni nie jada. Nie chcem, ale muszem - dzisiejsze motto prezesa.

  9. Powrót do góry    #1584
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Hm.
    Dotąd było chyba rzyganie?
    Teraz już mocz?
    Czekam na trzecią opcję :P

    A tak w ogóle to gdyby nie Fredek to Karolaka by na W69 w ogóle nie było :D:D:D
    Pewnie Karol się załamał widząc nowy skład Falubazu i został kibicem Stali.W końcu jedziemy teraz na tym samym wózku to już mu wszystko jedno:P

  10. Powrót do góry    #1585
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Killer - musisz mieć niezły problem z klepkami, skoro się tak udzielasz.
    Nie musisz obrzydzać ani kadzić. Każdy swój rozum ma i nim się kieruje. Więc wybierze "swojego". Tobie radzę zapisać sie do moherków. Tam miałbyś posłuch, poważanie. Tu wiekszość kibiców w ogóle nie zagląda i prymitywnej agitacji nie czyta. Więc po ki grzyba tak się błaźnisz skoro wszystko co robisz idzie w gwizdek...

  11. Powrót do góry    #1586
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypowiedz Kawickiego nt. ewentualnych ofert dla Żyty = szykowanie gruntu pod jego wywalenie?

  12. Powrót do góry    #1587
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  13. Powrót do góry    #1588
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35162,8667057,ZAKRECENI_W_LEWO__Koncepcja_rozbio ru_Falubazu.html

    Mozna i zagłosować :)

  14. Powrót do góry    #1589
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Killer - musisz mieć niezły problem z klepkami, skoro się tak udzielasz.
    Nie musisz obrzydzać ani kadzić. Każdy swój rozum ma i nim się kieruje. Więc wybierze "swojego". Tobie radzę zapisać sie do moherków. Tam miałbyś posłuch, poważanie. Tu wiekszość kibiców w ogóle nie zagląda i prymitywnej agitacji nie czyta. Więc po ki grzyba tak się błaźnisz skoro wszystko co robisz idzie w gwizdek...
    MAK napisales krotki post, a w sumie nic z niego nie wynika (przynajmniej madrego).
    Po 1 co znaczy 'problem z klepkami'? To jakis slang parkieciarzy? Chcesz sobie dorobic u mnie w domu? Jesli o to chodzi to nie mam z tym problemu i takiego fachowca jak Ty nie potrzebuje:D.
    Po 2 "skoro sie tak udzielasz", tak tzn jak? 1 post na kilka dni:D? (Teraz mnie zmusiles do przekroczenia normy, ale obiecuje niczym harcerz na podobnie 'ynteligentne' wpisy nie tracic wiecej swego czasu:O)
    Po 3 nie wiem co moje posty maja wspolnego z moherami, czyli jak rozumiem frakcja radia maryja?
    Po 4 rozumiesz slowo 'agitacja'? Ujmujac w prostych slowach bys zrozumial znaczy to promowac jakas idee, partie. Wiec na rzecz kogo/czego agituje?:D
    Po 5 "wszystko co robisz idzie w gwizdek" to po co sie tu w ogole ktokolwiek wypowiada i to czyta? Moze to Ty pomyliles forum muratordom ze sportsboardem i watkiem "Falubaz", ktorego dzialacze w 50% sa uwiklani w lokalna polityke?
    Jak widzisz najpierw sprobuj cos inteligentnego napisac w notatniku potem ew. przeklej i kliknij wyslij jesli juz po setnym czytaniu dojdziesz do wniosku, ze to ma jakis logiczny sens.:D Ale dzieki za troche humoru w ten zimny i nieprzyjemny dzien. I owe you one.:D

  15. Powrót do góry    #1590
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie wiesz skąd to ściągnąć? :D

  16. Powrót do góry    #1591
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  17. Powrót do góry    #1592
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Tobie radzę zapisać sie do moherków. Tam miałbyś posłuch, poważanie.
    LegendKiller, MAK ma rację. Czekamy :)

  18. Powrót do góry    #1593
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach

  19. Powrót do góry    #1594
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Raczej komuchy tej sprawy nie wygraja. Niepotrzebnie tylko jeszcze robia szum wkolo tego ze Zyto byl w SB bo to jest najwazniejsze.

    A wszystko zalezy co kto rozumie pod pojeciem "agent". Przeciez mogly byc rozne rodzaje agentow.
    Moim zdaniem jak okresli sie tak czlowieka, ktory dzialal w organizacji antypolskiej, serwilistycznej wzgledem ZSRR, narzuconego sila niedemokratycznego rzadu to zwiazek frazeologiczny w postaci - agent SB, jest zrozumialy.

    SB ma na koncie:

    - niszczenie polskiej demokracji
    - walke z kosciolem katolickim
    - bicie studentow
    - bicie dzialaczy wolnosciowych
    - premiowanie miernot z legitymacjami PZPR kosztem inteligencji z zasadami
    - tortury i morderstwa
    - łamanie ludziom życia poprzez stygmatyzacje i utrudnianie w zdobyciu pracy, awansu, wyksztalcenia
    - etc.,

    Czy nazwanie czlowieka, ktory pracowal w takiej sluzbie agentem jest takie karygodne?!
    To jak nazwac to co robili ci ludzie wtedy? Musieliby miec sprawe za sprawa. Sami znecali sie nad ludzmi fizycznie a teraz jacy wrazliwi, ze ktos ich okreslil nie takim slowem.

    Decyzja nalezy do prezesa ale mysle, ze zostawienie nam trenera, ktory byl SBkiem, pcha sie do Rady Miasta przyznajac, ze nic o tym ie wie tylko dla kasy, nie potrafi sie wyslowic itd. to obraza dla wielu kibicow.

    Pamietam do dzis zdjecie na pierwszej stronie gazety jak trener nagi do pasa spaceruje po murawie z szalikiem zawiazanym na glowie jak Rambo a zawodnicy klepia go po plecach i podsmiechuja sie. Czy to jest to slynne kreowanie wizerunku klubu?

    Ja chyba nie widzialem tego pana ani razu w garniturze. Nawet na plakaty wyborcze ledwo wcisnal sie w koszule. W pilce noznej trenerzy czolowych klubow na swiecie nosza garnitury, zeby godnie prezentowac klub i prestiz swojego stanowiska. Ale czego wymagac od bylego milicjanta...
    Moge tak napisac czy to obrazliwe albo nieprawda? ;)

    Do tego co to za pracownik klubu, ktory klepie o sms ach prywatnych publicznie. Gdzie tajemnica korespondencji, noramalna u ludzi dobrze wychowanych? Dlaczego naraza sie klub na takie jaja w mediach i utrate wizerunku wsrod sponsorow i w calym srodowisku? Gdzie lojalnosc wzgledem przelozonych?

    No ale final tej sytuacji taki, ze honor do kieszeni i przeprosiny na konferencji aby dalej byc przy zlobie. Laurka wystawiona samemu sobie...

    Sorry, myslalem ze juz nie bede sie odnosil do tego tematu ale nie wytrzymuje. Jak czytam te durne komentarze niektorych, ktorym wystarcza, ze ktos jest cool i luzak czy lubi popajacowac to szkoda, ze tylko to sie liczy. Ale sa jeszcze kibice, ktorym nie jest wszystko jedno. Gdzie chcieliby miec trenera, ktory nie byl czlowiekiem o zawodzie godnym pogardy, ktory reprezentuje soba odpowiedni poziom (kultury, obycia, inteligencji, zasad, honoru, kultury pracy i wypowiedzi, wychowania) i godnie reprezentuje FALUBAZ. Mysle, ze ten klub zasluguje na kogos lepszego.

  20. Powrót do góry    #1595
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    SB ma na koncie:

    - niszczenie polskiej demokracji
    - walke z kosciolem katolickim
    - bicie studentow
    - bicie dzialaczy wolnosciowych
    - premiowanie miernot z legitymacjami PZPR kosztem inteligencji z zasadami
    - tortury i morderstwa
    - łamanie ludziom życia poprzez stygmatyzacje i utrudnianie w zdobyciu pracy, awansu, wyksztalcenia
    - etc.,
    Tym razem wystąpię w roli advocatus diaboli. :)
    Zapominasz, że inkryminowany instruktor został pozytywnie zweryfikowany wcale nie przez "komuchów" a przez reprezentantów tychże "działaczy wolnościowych" (jak to zgrabnie ująłeś), więc pewnie tylko "etc." (tzn. liczenie gaci w magazynie) się do niego odnosi. :)

    Łączę uścisk dłoni.

  21. Powrót do góry    #1596
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wiesz Eneasz jest taka organizacja, która działa do chwili obecnej a ma na swoim koncie:

    1) mordowanie i torturowanie ludzi,
    2) walkę z nauką niezgodną z ich poglądami,
    3) przekonywanie na siłe do jedynie słusznej idei,
    4) zastraszanie przez podawanie niezweryfikownych informacji,
    5) indoktrynacje od najmłodszych lat
    6) naginanie prawdy do swoich potrzeb
    7) itp

    Kto zgadnie jaka to organizacja?

  22. Powrót do góry    #1597
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    :D
    Taa, ... a ktos inny sluzyl w SS ale tylko w kuchni obieral ziemniaki, po wojnie tez przeszedl weryfikacje i dzis uprawia sobie ogrodek na przedmiesciach Drezna...
    Co kto tam robil sie nie dowiemy, a samo juz uczestniczenie w takiej organizacji to wiecej nawet niz z nia sympatyzowanie i jej wspieranie.

    Zreszta, moze akurat trenejro nie ma na koncie tych najgorszych "zaslug", chociaz patrzac na jego charakter konformistyczny nie chce sie wierzyc aby nie chcial sie przypodobac nowym kolegom i pozyskac ich sympatie czy zaufanie.

    Rozumiem Romeki, ze w takim razie te Twoje sugestie wyborcze, ktore zrozumialem jako wysmiewcze i zartobliwe jednak byly szczere? ;)

    Rowniez pozdrawiam.

  23. Powrót do góry    #1598
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2010
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie mylicie pojecia Zyto byl funkcjonariuszem sb a nie agentem, potocznie agent oznacza albo szpiega w obcym panstwie , albo tajnego współpracownika sb.
    Zyto twierdzi ze nic złego nie robił, bezposrednio moze i nie ale jak sam przyznal glownym powodem bylo mieszkanie i inne przywileje, a wiadomo jak wtedy bylo ,komus tego mieszkania zapewne nie przyznali kto czekal iles tam lat, i pewnie tez mial dzieci wiec takie tłumaczenie do mnie nie przemawia, pozatym nagle okazuje sie ze wszyscy sb-cy nic nie robili złego, bo kto slyszal zeby jakis sb-ek mowil ze kogos przesladowal?. A weryfikacje przeszedł bo nie mozliwoscia bylo wywalenie wszystkich naraz bo nie bylo nastepcow i tylko dlatego byla tzw weryfikacja zapewne tak samo fikcyjna jak mzonki o nowym stadionie żużlowym.

  24. Powrót do góry    #1599
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Rozumiem Romeki, ze w takim razie te Twoje sugestie wyborcze, ktore zrozumialem jako wysmiewcze i zartobliwe jednak byly szczere?
    Nie, nie! Humor mi nadal dopisuje. Zważ na buźki, jakie dodałem i moje wcześniejsze opinie jakże zgodne z ostatnim akapitem Twoich ocen zawartych w tym długim wywodzie z poprzedniej strony.
    Pozdrowienia.

  25. Powrót do góry    #1600
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2010
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko czy jak zyto dostanie glosy i bedzie radnym to jak on ma klub prowadzic? tzn będzie radnym i bral diety nic nie robiac i nie przychodzac?
    Kto z was na jego glosuje z ciekwosci Moher? A karolak startuje ? Dowhan? Huszcza? Traktorzysta? Wozny? Ksiegowa?
    z czytsej ciekawosci chcem zobaczyc jak bedzie sie zg rozwijac! mam nadzieje ,że nie jak w69 1 łuk .
    Kolejny zły ruch Dowhana Fredus zmieniony na Jonssona żart
    Falubaz
    zengi na Import ŻAL
    Stal i Falubaz z 2 wychowankami armia zacięzna i derby o 15 dowiemy sie kiedy!

  26. Powrót do góry    #1601
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Mam pytanko czy jak zyto dostanie glosy i bedzie radnym to jak on ma klub prowadzic? tzn będzie radnym i bral diety nic nie robiac i nie przychodzac?
    Spytaj Komarnickiego, przecież on też kandyduje to Ci powie. :)

    P.s
    Żyto nie jest od "prowadzenia klubu"

  27. Powrót do góry    #1602
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chce się coś robić dobrze i porządnie to trzeba zdecydować: albo rada, albo praca zawodowa.
    Na kandydowanie może sobie pozwolić według mnie prywatny przedsiębiorca, który zatrudnia odpowiednie osoby zajmujące się jego interesem, a on w nienormowanym czasie pracy tylko tego dopilnowuje.
    Idąc tym tropem do naszej rady (jeżeli już ma taką wolę) powinien kandydować prezes Dowhan, ale Kawicki, Jankowski czy tym bardziej Żyto już absolutnie nie. Przecież oni mają pełne etaty w Klubie, za które biorą pełne pensje, a specyfika tej pracy wymaga niejednokrotnie poświęcenia więcej niż 8 godzin dziennie w dni robocze.
    Skąd oni mają mieć czas na obowiązki radnego - posiedzenia, dyżury, pracę w terenie, wyjazdy i wiele innych?

    P.S. Ruszyła przed godziną sprzedaż biletów na Zastal - kto jeszcze nie kupił (Sobotch ?) - radzę się uwijać, bo miejsca znikają ekspresowo.

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #1603
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Eneasz:
    Pamietam do dzis zdjecie na pierwszej stronie gazety jak trener nagi do pasa spaceruje po murawie z szalikiem zawiazanym na glowie jak Rambo a zawodnicy klepia go po plecach i podsmiechuja sie. Czy to jest to slynne kreowanie wizerunku klubu?

    Ja chyba nie widzialem tego pana ani razu w garniturze. Nawet na plakaty wyborcze ledwo wcisnal sie w koszule. W pilce noznej trenerzy czolowych klubow na swiecie nosza garnitury, zeby godnie prezentowac klub i prestiz swojego stanowiska. Ale czego wymagac od bylego milicjanta...
    Moge tak napisac czy to obrazliwe albo nieprawda? ;)
    Nie szata zdobi człowieka.

    Ja pamiętam trenera piłkarskiej reprezentacji (złoto i srebro na IO, srebro na MŚ), który treningi i mecze prowadził w czerwonym dresie.

    Czy gdyby w bieżącym sezonie Mourinho przychodził na mecze w dresie albo w koszuli, bez marynarki i krawata, to nagle byłby złym trenerem?

    Poza tym - pokaż mi trenerów polskiej ekstraligi żużlowej prowadzących mecze w garniturach :D Nawet szef tejże EŻ, w towarzystwie szefa GKSŻ, preferują luźniejsze stroje.

    Do tego co to za pracownik klubu, ktory klepie o sms ach prywatnych publicznie. Gdzie tajemnica korespondencji, noramalna u ludzi dobrze wychowanych? Dlaczego naraza sie klub na takie jaja w mediach i utrate wizerunku wsrod sponsorow i w calym srodowisku? Gdzie lojalnosc wzgledem przelozonych?
    Gdybym prowadził drużynę w meczu i zobaczył sms, wysłany przez Prezesa do osoby trzeciej, abym nie wprowadzał rezerw taktycznych, to... sam nie wiem, co w takiej sytuacji bym zrobił. Z jednej strony presja wyniku i trenerskiej renomy, z drugiej polecenie wydane pokrętną drogą. Przede wszystkim w głowie kołatałaby się myśl: Wylecę za słaby wynik czy za próbę ratowania twarzy zespołu?

    Żyto wybrał walkę o jak najlepszy wynik oraz ujawnienie faktu nadejścia sms'a. Zresztą, postawa kibiców FNF stosownym transparentem jasno popierała taką decyzję trenera :) I dopóki Żyto nie przyznał się do przeszłości w SB, to wszystko było cacy i cool. Kibice byli ZA trenerem a PRZECIW prezesowi.

    No ale final tej sytuacji taki, ze honor do kieszeni i przeprosiny na konferencji aby dalej byc przy zlobie. Laurka wystawiona samemu sobie...
    Mam pytanie: czy na tym forum przez ostatnie dwa lata wytykałeś trenerowi Życie TE SAME błędy, które znajdujesz u niego TERAZ, po ujawnieniu przeszłości w SB? Jeżeli nie, to mamy do czynienia z Twoją laurką wystawioną samemu sobie... :)

    Sorry, myslalem ze juz nie bede sie odnosil do tego tematu ale nie wytrzymuje. Jak czytam te durne komentarze niektorych, ktorym wystarcza, ze ktos jest cool i luzak czy lubi popajacowac to szkoda, ze tylko to sie liczy. Ale sa jeszcze kibice, ktorym nie jest wszystko jedno. Gdzie chcieliby miec trenera, ktory nie byl czlowiekiem o zawodzie godnym pogardy, ktory reprezentuje soba odpowiedni poziom (kultury, obycia, inteligencji, zasad, honoru, kultury pracy i wypowiedzi, wychowania) i godnie reprezentuje FALUBAZ. Mysle, ze ten klub zasluguje na kogos lepszego.
    To bardzo ciekawe, jak powyższy wpis pasuje gdyby zamiast "trener" wpisać "kibic" :)

    Przepraszam. Myślałem, że już nie będę się odnosił do tego tematu ale nie wytrzymałem. Jak czytam niektóre komentarze osób, mieniących się kibicami, którym wystarcza, że ktoś jest cool i luzak czy lubi popajacować to szkoda, że tylko to się liczy. Ale są jeszcze ludzie, którym nie jest wszystko jedno. Którzy chcieliby mieć kibiców, nie będących ludźmi godnymi pożałowania. Kibiców, którzy reprezentują sobą odpowiedni poziom (kultury, obycia, inteligencji, zasad, honoru, kultury dopingowania i wypowiedzi, wychowania) i godnie reprezentują FALUBAZ. Myślę, że ten klub zasługuje na kogoś lepszego.

    Jak widać - kto mieczem wojuje, od miecza polec może :)

    moto_mysz:
    Zyto twierdzi ze nic złego nie robił, bezposrednio moze i nie ale jak sam przyznal glownym powodem bylo mieszkanie i inne przywileje, a wiadomo jak wtedy bylo ,komus tego mieszkania zapewne nie przyznali kto czekal iles tam lat, i pewnie tez mial dzieci wiec takie tłumaczenie do mnie nie przemawia, pozatym nagle okazuje sie ze wszyscy sb-cy nic nie robili złego, bo kto slyszal zeby jakis sb-ek mowil ze kogos przesladowal?.
    Naprawdę tak myślisz, że gdyby to mieszkanie nie przypadłoby Życie, to dostałby je ktoś spoza resortu? :D

    P.S. Co do trenera Żyto, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony po katolicku wybaczam mu niechlubną przeszłość w strukturach SB, z drugiej strony ucieszyłbym się, gdyby on sam zrezygnował z pracy w Falubazie i kandydowania do Rady Miejskiej Zielonej Góry. Będąc na miejscu prezesa klubu i szefa partii, z ramienia której Żyto kandyduje, zasugerowałbym właśnie takie wyjście z tej krępującej sytuacji.

  29. Powrót do góry    #1604
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...EL01/946955967

    oznacza to, że jak dobrze pójdzie, to w sezonie przywitamy u nas zengiego z walaskiem i możemy mieć powtórkę z kłopota:)

  30. Powrót do góry    #1605
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz Eneasz jest taka organizacja, która działa do chwili obecnej a ma na swoim koncie:

    1) mordowanie i torturowanie ludzi,
    2) walkę z nauką niezgodną z ich poglądami,
    3) przekonywanie na siłe do jedynie słusznej idei,
    4) zastraszanie przez podawanie niezweryfikownych informacji,
    5) indoktrynacje od najmłodszych lat
    6) naginanie prawdy do swoich potrzeb
    7) itp

    Kto zgadnie jaka to organizacja?
    kościół katolicki?:)

  31. Powrót do góry    #1606
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Lekcja historii

    Cofnijmy się w czasie do momentu w którym Piotr Żyto został trenerem :P

    Oto pierwsze gorące komentarze które się wtedy pojawiły na sportsboard:

    http://ifotos.pl/img/story_awwqxx.png

    Mi się najbardziej podobają te trzy:

    "Nie wiem czy to dobre posunięcie, jakoś mam pewne obawy co do Jego osoby."

    "Wiele mowia komentarze czestochowskich kibicow odnosnie nie przedluzenia kontraktu. Jakos wszyscy zgodnym chorem twierdza, ze jest to kolejne po odejsciu Ulamka wzmocnienie Wlokniarza"

    "Zyto mial w Czestochowie co roku super zawodnikow i nie zrobil z tego medalu, w ZG ma wg mnie solidna kadre, bez jakis wielkich gwiazd. Zobaczymy co z tego bedzie. Moze final z Unia" :)

  32. Powrót do góry    #1607
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jedyny wniosek, który mi się nasuwa po przeglądnięciu powyższego jest taki, że dużo lepiej w swoich prognozach lub przypuszczeniach wychodzą ci, którzy podchodzą do sprawy na spokojnie i wiedzą, że zawsze najpierw należy dać człowiekowi popracować, a dopiero potem oceniać efekty - a nie od razu jechać za dotychczasową karierę gdzie indziej.

    I dla mnie są dużo bardziej "wiarygodni" jako kibice :)

  33. Powrót do góry    #1608
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    ------------
    Wiesz Eneasz jest taka organizacja, która działa do chwili obecnej a ma na swoim koncie:

    1) mordowanie i torturowanie ludzi,
    2) walkę z nauką niezgodną z ich poglądami,
    3) przekonywanie na siłe do jedynie słusznej idei,
    4) zastraszanie przez podawanie niezweryfikownych informacji,
    5) indoktrynacje od najmłodszych lat
    6) naginanie prawdy do swoich potrzeb
    7) itp

    Kto zgadnie jaka to organizacja?
    -----------------------------------------

    kościół katolicki?

    __________________________________________________ _

    Odpowiedź 10/10, brawo! :).

    Mam nadzieję, że autor durnowatego pytania zniknie z forum na zawsze. Chciał błysnąć intelektem, a tu taka plama. :)

  34. Powrót do góry    #1609
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bok, mysle ze autor tego "durnowatego" pytania wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwal.

  35. Powrót do góry    #1610
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Wiesz Eneasz jest taka organizacja, która działa do chwili obecnej a ma na swoim koncie:

    1) mordowanie i torturowanie ludzi,
    2) walkę z nauką niezgodną z ich poglądami,
    3) przekonywanie na siłe do jedynie słusznej idei,
    4) zastraszanie przez podawanie niezweryfikownych informacji,
    5) indoktrynacje od najmłodszych lat
    6) naginanie prawdy do swoich potrzeb
    7) itp

    Kto zgadnie jaka to organizacja?
    Rownie dobrze można by napisać to samo o każdym, kto należał do PZPR.

    Wszak partia miała wtedy pełnie władzy.

    Jeśli tak to ponad 50 % Polaków powinniśmy wyciąć z życia publicznego - bo należeli do partii osobiście lub ktoś z ich rodziny.

    P.S

    JA oczywiście podobnie jak kolega powyżej, uważam że jest taka organizacja o której piszesz i nie jest to PZPR czy SB
    co nie oznacza, że byli święci.
    Niestety w naszej historii nie tylko oni stosowali podobne metody.

  36. Powrót do góry    #1611
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Pierwsza kolejka u siebie z Toruniem. Później dwa wyjazdy do Tarnowa i Wrocławia
    http://falubaz.com/aktualnosci/2093,...-apatorem.html

  37. Powrót do góry    #1612
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    tak, chłopaki, macie rację.

    mamy wielkie szczęście, że żyto był w młodości sb-kiem, a nie księdzem.

  38. Powrót do góry    #1613
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    tak, chłopaki, macie rację.

    mamy wielkie szczęście, że żyto był w młodości sb-kiem, a nie księdzem.
    Jeżeli posłużyć się stereotypem, że każdy SBek to oprawca, a każdy ksiądz to pedofil. To ja wolę SBka ;)

    Edit... W obecnych naszych realiach obawiam się, że "każdy polityk to złodziej" nie jest stereotpem, a najprawdziwszą prawdą

  39. Powrót do góry    #1614
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Jeżeli posłużyć się stereotypem, że każdy SBek to oprawca, a każdy ksiądz to pedofil. To ja wolę SBka ;)
    no to dołóżmy sb-kowi jeszcze jeden stereotyp, że każdy polityk to złodziej.

  40. Powrót do góry    #1615
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    sonder
    głupią odpowiedź zwalam na karb młodości.

    zigi1976
    Jeśli tak to ponad 50 % Polaków powinniśmy wyciąć z życia publicznego - bo należeli do partii osobiście lub ktoś z ich rodziny
    Nikt o rodzinę by się nie czepiał. Partia miała stosunkowo mało członków, 3 mln w 80', a po stanie wojennym ledwp powyżej 2 mln. Solidarność miała za to 8 mln. Część obywateli była za to i w Solidarność i w PZPR (z musu)

    Czemu Dowhan zachowuje się jak M.Półtorak w swym najlepszym czasie. Władek co prawda nie jest mu dłużny. Negatywne podkręcanie koniunktury jest szczeniacko głupie, na przekór pozostałym. Nie uwzględnia konsekwencji tego, że sami będziemy ofiarami. A miało się ograniczać koszty

  41. Powrót do góry    #1616
    Użytkownik Awatar ShaqAttack
    Dołączył
    29-08-2009
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ciekawy wywiad z Maślanką. Przewija sie temat Jonssona i Davidsona i ich lukratywnych kontraktów w ZG. Ponadto ma chęć na "byłego" juz zawodnika Falubazu. PUK?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-uzyskamy-roz/

  42. Powrót do góry    #1617
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    AlterEgo napisał:

    forum przez ostatnie dwa lata wytykałeś trenerowi Życie TE SAME błędy, które znajdujesz u niego TERAZ, po ujawnieniu przeszłości w SB? Jeżeli nie, to mamy do czynienia z Twoją laurką wystawioną samemu sobie...
    Wiec informuje Cie kolego, ze jak bys sobie wykupil superusera czy chcialo Ci sie przekopac przez ostatnie 2 lata naszego watku to bys zauwazyl, ze zawsze mialem te same poglady nt trenera.

    Od poczatku uwazalem, ze gliniasty tor na play offy wymyslil Janas i zawsze go popieralem. Bylem przeciw trenerowi w aferze sms owej i generalnie caly czas mialem o nim podobne zdanie jak teraz.

    Teraz rzecz jasna mam jescze gorsze ze wzgledu na jego SBcka przeszlosc.

    Wiec zanim kolejny raz "zablysniesz" takim tekstem to lepiej sie upewnij, choc moze to byc czasochlonne. Wiem, ze wiele osob ma poglady zmienne itd., ale to nie powod, zebys mnie z tego tytulu oskarzal o konformizm charakterystyvczny raczej naszemu milicyjnemu trenerowi.

    Z tekstem o kibicach tez Ci srednio wyszlo.

    Mialem generalnie lepsze zdanie o Tobie p. AlterEgo ale widze, ze populistyczne teksty aby zablysnac na forum Cie kreca, skoro rzucasz falszywe domysly i klamstwa "w eter".

    Rownie dobrze moglbym o Tobie cos takiego teraz napisac, ze kiedys mowiles pewnie cos innego niz dzisiaj ale nie bede sie znizal do tego poziomu, zeby pisac o czyms o czym nie mam pojecia.


  43. Powrót do góry    #1618
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Ciekawy wywiad z Maślanką. Przewija sie temat Jonssona i Davidsona i ich lukratywnych kontraktów w ZG. Ponadto ma chęć na "byłego" juz zawodnika Falubazu. PUK?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-uzyskamy-roz/
    Podobno Dowhan nie przeplaca za nikogo, a Maslanka twierdzi, ze Davidsson "Ma bardzo wysoką ofertę finansową z Zielonej Góry..." a Jonsson "[...] dostał od Falubazu niesamowicie dobrą ofertę...". No to jak w koncu jest - przeplaca czy nie przeplaca?

  44. Powrót do góry    #1619
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "...Od poczatku uwazalem, ze gliniasty tor na play offy wymyslil Janas i zawsze go popieralem..."
    ----------------------------------------------------

    Nie do końca masz rację z tą gliną ( nie myl z policją ) :).

    Wiosną 2007 dosypano świerzej nawierzchni, która słabo została zmieszana ze starą. Tworzyły sie dziury, koleiny. Zawodnicy na takich dziurach nie chcieli jeździć. Więc jako spoiwa dosypano mączki. Później się okazało, że zbyt dużo. Podczas słońca tor robił sie twardy jak skała. Po opadach deszczu było mazidło. Zaszła więc konieczność spulchniania. Więc tor bronowano, talerzowano. Janas zbytnio się w to nie angażował. Jako zawodnik wiedział, że na przesadnej kopie jechać sie nie da. Ale różnej maści specjaliści ubzdurali sobie, że im głębiej się tor orze, tym będzie lepiej. Więc przy traktorzyście najczęściej widziano podpowiadaczy Cichńskiego, Falubazziniego i innych. Odniosłem wrażenie, że Janas w praktykach tych stał raczej z boku. Został bowiem zdominowany przez wymienionych "specjalistów", co znali sie na "wszystkim". Na play off zrobiono skrajnie przyczepny tor. Zawodnicy pytali kto jest za to odpowiedzialny. Okazało się, że toromistrz wskazywał na "społeczników", oni zaś na Janasa. Ostatecznie nasi wysoko wygrali. Nie dlatego, że jeździli lepiej, ale dlatego, że Toruń po kilku upadkach skablował.

    Było mineło, za rok przyszedł Pietrek, który nasłuchał się wiele od miejscowych "fachowców" na temat przygotowania toru. Więc dzieło kontynuowano z tym, że brony miały dłuższe kolce :). Kilkakrotnie zawodnicy podczas treningu nie mogli jechać z uwago na przesadną orkę. Kilku "znawców" od toru pogoniono, ale Pietrek robił swoje. Raz przedobrzył tak, że trzeba było wymienić nawierzchnię. To fakty, które każdy interpretuje na swój sposób. Trener przypisuje to do swoich osiągnięć, działacze też. Tylko zawodnicy stoją nieco z tyłu, jakby nie mieli udziału w tym sukcesie. Nawet kibice w tym ich wyprzedzili... :)

  45. Powrót do góry    #1620
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Ciekawy wywiad z Maślanką. Przewija sie temat Jonssona i Davidsona i ich lukratywnych kontraktów w ZG. Ponadto ma chęć na "byłego" juz zawodnika Falubazu. PUK?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-uzyskamy-roz/
    Podobno Dowhan nie przeplaca za nikogo, a Maslanka twierdzi, ze Davidsson "Ma bardzo wysoką ofertę finansową z Zielonej Góry..." a Jonsson "[...] dostał od Falubazu niesamowicie dobrą ofertę...". No to jak w koncu jest - przeplaca czy nie przeplaca?
    Hm, a co ma Maślanka mówić jak odchodzi mu jeden zawodnik za drugim ? Co prawda nie mam pojecia ile daje im Dowhan ale jak chłopaki mieli istną posuche finansową w Czewie (Davidson, Holta czy Karlsson) to teraz każda oferta na srednim poziomie płacona na czas widzi się im (również Maślance) jako super oferta :)

    Podobnie jest z Jonssonem, nie stac na niego Maslanki to musi mówić, ze inni dają mu super oferty :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •