Strona 17 z 116 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 5176

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2010 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Kwestia kontrowersyjnego słupa rozstrzygnięta !!!

    W ramach ugody sądowej z KS Falubaz Zielona Góra, prezes zaprzyjaźnionego klubu z północy naszego województwa zielonogórskiego,
    zobowiązał się odkupić od Nas feralny maszt oświetleniowy i zainstalować go sobie na polance koło leśniczówki.
    Dodatkowo ufunduje Nam nowy słup z marmuru albańskiego, który już zgodnie ze sztuką budowlaną stanie za zadkiem trybun.
    Jedyną niedogodnością będzie niemiły fakt, iż słup będzie niebieski i jarał się będzie na żółto, czy też na odwrót.

  2. Powrót do góry    #722
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zengi dzisiaj wybral sparing czy jedzie w BEL ?

  3. Powrót do góry    #723
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Za GazetaLubuska.pl:
    "W czwartek około godziny 12 run±ł słup o¶wietleniowy na stadionie w Zielonej Górze. Słup przygniótł sprzęt stawiaj±cy trybunę. Firma Alstal wyliczyła straty na 2 miliony zł. Zakończenie przebudowy opó¼ni się najprawdopodobniej o dwa tygodnie. Według kierownika budowy słup mimo wszystko stanie zgodnie z założeniami wewn±trz trybuny."

    To nasi chyba do Czerwca sobie nie pojezdza... mam juz dosc sezonu. Z tego co tam pisze runal ten slup wokol ktorego robia trybune, czy to jest za malo zeby go wreszcie przestawic ??

  4. Powrót do góry    #724
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falu - skoro w projekcie słup jest w tym miejscu, to Alstal musi go na własny koszt teraz w tym samym miejscu odbudować! Przecież gdzieś się musi znależć ta mała gastronomia. ;)

  5. Powrót do góry    #725
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Per analogiam?

    Sezon 1973 - największy wówczas sukces KS Falubaz (brąz w DMP)!

    Sezon 1974 zaczyna się trwającym remontem stadionu. Pierwszy mecz w roli gospodarza jeździmy w Poznaniu (przegrana 24:54 z Włókniarzem Czestochowa) a drugi w Gorzowie Wielkopolskim (remis z Unią Leszno 38:38). Dopiero 5 maja debiutujemy na własnym torze pokojuąc Polonię Bydgoszcz 42:36. Ostatecznie zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli a później przychodzi przegrany dwumecz barażowy z wicemistrzem II Ligi Wybrzeżem Gdańsk i spadek z ekstraligi.
    Mam nadzieję, że tym razem nie :)

  6. Powrót do góry    #726
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    hmmm naprawde nie dałoby rady wcisnac tej gastronomii gdzie indziej ?? tam gdzie byl tor speedrowerowy moze ?? no nie wiem... ;)

  7. Powrót do góry    #727
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Hm ... jak widzę parę osób się złapało na mały żarcik z mojej strony . Dziękuję ale i przepraszam za poranny stres , ale chyba mi wybaczycie bo dziś szczególny dzien :) .

    Bardziej liczyłem na kolesi z zawarcia którym zawsze jak z Falubazem dzieje się coś niedobrego to puszczają im zwieracze ze szczęścia . Zapomniałem tylko że oni mają prima aprilis prawie codziennie bo przecież jak boss coś powie to już powie .

    Czy Żyto ma swój plan ?

    W Tarnowie jedzie Grzesiek i zakładając że zaliczy babola , trener ma już Iversena w Toruniu .
    A jak się powiedzie i powtórzy wyczyn z finału to miejsce w składzie dla duńczyka pewne . Może się mylę i obym się mylił ale nie przekonuje Zengi na tę chwilę .
    Tor zweryfikuje te obawy.

    Patrząc jednak na wynik punktowy naszych liderów w Gnieźnie i z jakimi tuzami speedwaya tracili pozycje to łydki trochę latają .

    Coś za mało tych trójek panowie a Greg powinien już chyba bać się o miejsce w składzie :) .

    Miejmy nadzieje że chodziło jak zwykle o korekty w ustawieniach i wybranie tego naj na poniedziałek .

    Czekamy jeszcze razem z Nielsem na wynik Zengiego wieczorem na wyspach ;)

  8. Powrót do góry    #728
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Nasz były kapitan odwiedził prezentację zespołu do którego widać mu teraz bliżej niż do Falubazu http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...arams=Itemnr=8

  9. Powrót do góry    #729
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co ta kasa i kobiety robią z ludźmi ;]

  10. Powrót do góry    #730
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2006
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Grzegorz Zengota (3,0,3) 6 Całkiem nieźle

  11. Powrót do góry    #731
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasz były kapitan odwiedził prezentację zespołu do którego widać mu teraz bliżej niż do Falubazu http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...arams=Itemnr=8
    A nie pomyślałeś że polonia miała jechac sparing tego dnia? Rozmawiałem z muminem po kryterium asów i wierz mi bliższa jego sercu zawsze bedzie zielona,greg tu wroci jak tyko dowhan odejdzie,bo wojenka z dowhanem trwala juz drugi sezon i nie szlo tu tylko o kase ale wy i tak wierzycie dowhanowi,zrobcie cos dla dobra Falubazu zaglosujcie na dowhana w wyborach.

  12. Powrót do góry    #732
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co jak co, ale po bzdurach jakie tu wypisywał ten koleś nade mną nie zamierzam wierzyć już w żadnego jego posta :D.

    Hmmm, byłem pewien, że to PUK jako pierwszy wejdzie do składu, ciekawe co chodzi naszemu trenejro po głowie...


    pozdrawiam
    TYLKO FALUBAZ

  13. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Grzegorz Zengota (3,0,3) 6 Całkiem nieźle
    Po ostatnim występie na wyspach na pewno całkiem nieźle:)
    A kogo dzisiaj pokonał i z kim przegrał?
    Jego kumpel z drużyny Morten Risager zrobił wynik 0,3,3,2*.

    P.S. Specjalnie Ci odpisałem, bo grasz w teamie Z. Gdyby to wkleił zwykły kibic siedziałbym cicho.

    Pozdro

  14. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Co jak co, ale po bzdurach jakie tu wypisywał ten koleś nade mną nie zamierzam wierzyć już w żadnego jego posta :D.

    Hmmm, byłem pewien, że to PUK jako pierwszy wejdzie do składu, ciekawe co chodzi naszemu trenejro po głowie...


    pozdrawiam
    TYLKO FALUBAZ
    O to samo o co mu chodziło w zeszłorocznej konfrontacji Wodjakow - Dudek:dByły mecze jak ten we Wrocku gdzie wolał beznadziejnego Dobruca puszczać niż postawić na Nielsa bądz Fredrika a jak będzie trzeba kogoś puścić w nominowanych to w pierwszej kolejności zawsze Polak pojedzie.A tak poważnie to i dla Iversena i dla Zyty lepiej bo co by było gdyby PUK w Tarnowie zrobił 3 punkty?Żyto dynda sobie na drzewie a Iversen gnojony i wyzywany od najgorszych a tak po słabym sezonie lepiej mu atakować niż być atakowanym.Po pierwszym meczu można będzie wyciągnąć jakieś wnioski.Na razie to dziadzia z Ameryki jakoś niemrawo jak na niego.

  15. Powrót do góry    #735
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zastanowiłem się Zagol i stwierdzić muszę, że mamy co¶ wspólnego, mnie też podnieca moja żona :-) Ale jak wiesz nie o taki rodzaj podniecenia mi chodziło. Dobra, moja wina - sprowokowałem Cię. Co do ¶niadanka to podziękuje, wole już inne potrawy wysokobiałkowe. Jest nawet okazja bo ¶więta się zbliżaj±. Co do DMP 2010 to jak poszukasz znajdzie się kilku na tym forum co s± o tym przekonani i do¶ć wyra¼nie o Tym napisali. Więc nie jest to atak na Ciebie. Pozdrawiam Cię i Życzę Zdrowych i Radosnych ¦wi±t Wielkiej Nocy Tobie i Całej Zielonej Górze.
    Z poważaniem:
    Wierny Kibic Polonii Bydgoszcz........DMP A.D. 2010:-) Ponoć wiara przenosi góry, nawet te zielone ;-)

  16. Powrót do góry    #736
    Użytkownik Awatar smok
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kogo dzisiaj pokonał i z kim przegrał?
    Jego kumpel z drużyny Morten Risager zrobił wynik 0,3,3,2*.

    P.S. Specjalnie Ci odpisałem, bo grasz w teamie Z. Gdyby to wkleił zwykły kibic siedziałbym cicho.
    Wpadasz w traume po kazdym udanym biegu Zengoty? Stary, jesli Zengi wygra w poniedzialek w Tarnowie jakis wyscig to nie wiem jak sie po tym pozbierasz. Dla wlasnego zdrowia trzymaj kciuki za Kasprzaka i Rempale, zeby pokazali szczeniakowi z Chynowa, gdzie jego miejsce.

    Risager startuje w Anglii juz 7 sezon. Zengi odjechal dzisiaj swoje drugie zawody ligowe w karierze w Elite League. Zdobyl tyle samo punktow co Leigh Adams.

    rusty napisal:
    Były mecze jak ten we Wrocku gdzie wolał beznadziejnego Dobruca puszczać niż postawić na Nielsa b±dz Fredrika a jak będzie trzeba kogo¶ pu¶cić w nominowanych to w pierwszej kolejno¶ci zawsze Polak pojedzie.
    W ktorym meczu, przy rownej liczbie punktow, Zyto nie wystawil Iversena do nominowanych? Nie jestem i nie bede fanem Zyty, po jego kompromitujacych wystepach w TVP przed finalem Ekstraligi, ale w obliczu takich bzdur twierdze, ze nie zarzucisz mu, ze kiedykolwiek nieslusznie odstawil Iversena. Zreszta o czym tutaj mowimy. PUK przez ostatnie dwa lata w pelni zasluzyl na miano najgorszego obcokrajowca w historii zielonogorskiego sportu zuzlowego, a mimo to co tydzien dostawal powolanie na nastepny mecz ligowy. Zaden inny obcokrajowiec nie mial tak kiepskich wynikow w lidze. Do tego Iversen od 2007 ma z roku na rok slabsza srednia.

  17. Powrót do góry    #737
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Meczu w Tarnowie chyba nie będzie

    Na poniedziałek, nad krainą konserwatywnych mężczyzn z wąsami - mają przejść ostre opady.

    http://www.wetter.de/wetter/vorhersa...efbea69/step/1

    Mecz i wyjazd 520 km w jedną stoi pod znakiem zapytania, ma spaść od 4 do 8 ltr. wody na metr.
    Nawet nie chce mi się wspominać co było dwa lata temu, dlatego mam nadzieję, że "działacze" zawalczą o tor i przygotują go odpowiednio żeby nie wchłaniał wody.
    I tak raczej wszystko o dupę potłuc w ten poniedziałek, fuckin' shit.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  18. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Smok zajrzyj dobrze w program z tamtego meczu i potem słynne całowanie w tyłek.11 bieg chyba.Zamiast Lindgrena jedzie Dobrucki z Iversenem.Dziwna decyzja patrząc na fakt jak Rafał radził sobie z tamtym torem tego dnia.Tamten mecz taktycznie rozegrał lepiej protas bo pomysły pana trenera nie były tego dnia jego najmocniejszą stroną.Tamten mecz można było nawet w sumie zremisować.

  19. Powrót do góry    #739
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://demotywatory.pl/1342305/--No-ale-Prima-Aprilis

    Z innej beczki czy to wasza robota? :D

  20. Powrót do góry    #740
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    To robota Gazety Wyborczej.Na tablicach przy wjeździe do Gorzowa naklejano "Zielona Góra" w ZG naklejano "Gorzów Wielkopolski"

    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...l_Zielona.html

    http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,352...hlonela__.html

  21. Powrót do góry    #741
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To robota Gazety Wyborczej.Na tablicach przy wjeździe do Gorzowa naklejano "Zielona Góra" w ZG naklejano "Gorzów Wielkopolski"

    http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,352...w__WIDEO_.html
    To są jaja.
    Dobrze że zdjęli :D (mogły by być problemy z dojazdem na mecz ;) )
    pozdr

  22. Powrót do góry    #742
    Użytkownik Awatar smok
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamiast Lindgrena jedzie Dobrucki z Iversenem.Dziwna decyzja patrząc na fakt jak Rafał radził sobie z tamtym torem tego dnia.Tamten mecz taktycznie rozegrał lepiej protas bo pomysły pana trenera nie były tego dnia jego najmocniejszą stroną.Tamten mecz można było nawet w sumie zremisować.
    Dobrucki nie jechal zamiast Lindgrena, jako ze startowal w tym biegu zgodnie z programem. Z kolei wystawienie Lindgrena w miejsce Dobruckiego, nie mialo sensu, bo Fred w swoich trzech pierwszych biegach pokonal jedynie Nichollsa. Zreszta zero punktow Dobruckiego w tym wyscigu nie bylo takie oczywiste. Z tego co pamietam to w przeciagu 2 sezonow w Falubazie kiepsko pojechal w zaledwie 2 meczach (Leszno i wlasnie Wroclaw 2009). W tym okresie, Lindgren z Iversenem zenujaco slabo zaprezentowali sie W SUMIE kilkadziesiat razy

    Jednym slowem, Iversen przez 2 sezony nie zostal odstawiony od skladu ani razu, choc powody ku temu dawal praktycznie co tydzien.

  23. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie obchodzi mnie jak jechał w przeciągu całych lat twórczych.Ważne że w tamtym dniu był statystą natomiast Lindgren prezentował się dużo lepiej i wstawiając go do biegu z Iversenem można było zrobić 3:3 albo i lepiej a nie 1:5.Akurat ta para się bardzo dobrze rozumie a Dobrucki-Iversen to zawsze była katastrofa i ściganie między sobą a nie przeciwnikiem.

  24. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Ajjj gdyby tak Anglia przekladala sie na lige polska
    Niels Kristian Iversen 3 3 3 1 3 13

  25. Powrót do góry    #745
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słów kilka o prezentacji


    Krótki przekaz moich mądrości - czyli czego nie należy robić w przyszłości :)
    Czyli lista wad (minusów) prezentacji:

    1. Brak motocykla żużlowego! Czemu nie został odpalony motocykl żużlowy podczas prezentacji? Tym bardziej, że pierwszy mecz będziemy mieli u siebie w maju? Nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd do Tarnowa, a tak długo żyć bez "spalonego metanolu" cięzko :) Przecież po to przyszliśmy na tą prezentację! :)
    2. Przekręcenie przez P.Babiasza imiona Wojewody. Moim zdaniem przekręcenie imiona, nazwiska któregoś z zawodników jest karygodne. I nie ważne czy to jest młodzian który ledwo co zdał licencję, czy stary wyga jak Huszcza. Domyślam się, że to nie jest wina Babiasza. On tak miał zapisane w notatkach.
    3. Występ Pani Urszuli Dudziak. Kompromitacja! Z całym szacunkiem dla niej, ale taka osoba nie nadaję się do tego typu imprez. Zresztą to nie pierwszy raz, że ktoś promuje siebie podczas takiej imprezy lub podobnych. Także... Nigdy więcej!


    Żeby nie było tylko o minusach, dodam że cała reszta (przynajmniej w moim odczuciu) była jak najbardziej OK. Począwszy od prowadzących, przez IRE, na dup...ch (znaczy Paniach:D bo bayerek mi jeszcze da ostrzeżenie:P) z Wrocławia skończywszy :)


    PS. Nowe szaliki pasiaki miom zdaniem są do d. I nie chodzi mi tu wcale o barwy! Broń boże! :D Po prostu przez paski w drugą stronę wygląda ów szal jak... ręcznik. Nie wiem jak inni, ale ja na mecze wole chodzić w szaliku niż w ręczniku ;)

    Pozdro!

  26. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Urszula Dudziak promuje siebie na Falubazie? Ty oby na pewno wiesz o kim mówisz?
    Czy wokalistka, którą amerykański "The Times" określił w 1979 roku mianem śpiewaczki roku, osoba, która grała na scenie z wieloma wielkimi gwiazdami m.in. z Herbie Hancock'iem (znajomo brzmi?:)), ktoś kto nagrał 50 płyt potrzebuje się promować? To raczej Falubaz może być dumny, że ktoś taki w ogóle wie co to jest za klub i, że zgodziła się wziąć udział w takiej imprezie. Można tego gatunku nie lubić, może nie pasować na taką imprezę, ale szacunek jej się na pewno należy, a jako, że jest w części związana z Zieloną Górą, to wspaniale, że w ogóle odpowiedziała na to zaproszenie.

    Przy okazji wszystkim Wesołych Świąt.

  27. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wiecie co?My się tak tu kłócimy o tego Zengiego i Iversena który lepszy a ja jak tak patrze na ich ostatnie wyczyny to bym Hancocka na ławke w Tarnowie posadził.Dziadek się jeszcze wyrażnie nie rozkręcił a Zengota z PUKIEM widać że już konkretnie łapią bluesa.Obawiam się że właśnie postawa amerykanina może zawarzyć na naszym najblizszym występie.

  28. Powrót do góry    #748
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Rusty, mimo wszystko cieszę się, że to Zyto jest trenerem, a nie Ty. Już widzę tego Grega na ławie i Puka za niego w składzie :D
    Wesołych Świąt i suchego dyngusa (niestety będzie chyba mokry :()!

  29. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Wpadasz w traume po kazdym udanym biegu Zengoty? Stary, jesli Zengi wygra w poniedzialek w Tarnowie jakis wyscig to nie wiem jak sie po tym pozbierasz. Dla wlasnego zdrowia trzymaj kciuki za Kasprzaka i Rempale, zeby pokazali szczeniakowi z Chynowa, gdzie jego miejsce.
    Smoku, co Ty nie powiesz?:D Co Ci się nie podobało w tym co napisałem? Nie jesteś przeczulony?:)
    Napisz jeszcze, że poprzebijam opony Zengocie, przetnę przewody hamulcowe i nasypię piasek do skrzyni biegów byleby tylko trójek nie zdobywał.
    Może Ty jak widzisz Iversena w plastronie Falubazu to trzymasz kciuki za jego przeciwników, wcale bym się nie zdziwił.
    Ja będę trzymał kciuki za dobry występ Zengoty w Tarnowie, bo zawodnik będzie jechał dla Falubazu.
    Jak dla mnie to on tam nawet może zdobyć i 15 pkt.
    Zwłaszcza, że jest okazja, bo Falubaz jedzie do teorytycznie drugiej najsłabszej ekipy extraligowej.
    W następnym meczu w Toruniu będa przeciwnicy z wyższej półki i nie będzie żadnego Monberga, czy Rempały.
    Poprzednio odpisalem, co zaznaczyłem, osobie, która ewidetnie gra w teamie Zengiego, przy okazji dosyć często atakuje klub.
    Bok słusznie zauważył, że ludzie z team'u Iversena nie mają jak lobbować.


    Z tego co zauważyłem to największą traumę przeżywasz Ty, gdy pojawia się pozytywny głos w sprawie Iversena.
    W jakiś magiczny, tylko Tobie znany sposób obliczyłeś, że Iversen zasługuje na miano najgorszego obcokrajowca w historii zielonogórskiego speedway'a:)
    I powielasz te bzdury po raz 128, albo już po raz 129ty.
    Nie wiem jakim trzeba być ignorantem faktów, aby znając historię speedwaya w ZG dojść do takich wniosków.
    Jesteś chyba jedyną osobą w naszym mieście, która tak uważa.
    W wolny wieczór proponuję weź zerknij na historię i poszukaj sobie ilu gorszych obcokrajwców jeździło w barwach klubu z Zielonej Góry.
    A w poprzednich latach Iversen był wstawiany do składu bo kto niby miał jechać? Baniak, Łukowiak, a może Gjedde?
    Zdarzało się, że podczas meczu był zmieniany, gdy cieniował.

    Poza tym Smoku obudź się, Halo! Mamy rok 2010 i równe szanse w rywalizacji Zengota-Iversen. Poprzednie lata się już nie liczą, bo mam wrażenie, ze zaraz znowu napiszesz o tym, ze Iversen jeździł poniżej oczekiwan w poprzednich latach.

    Iversen vs Zengota

    Nie wnikając w to kto jest lepszy, jeżeli nasz klub chce postawić na jednego z nich, albo któremuś nie jest w stanie zagwarantować określonej liczby startów to powinien zawodnika wypożyczyć dając mu szansę jazdy.
    Zagrywka fair dzisiaj może procentować w przyszłości. Dlatego do Torunia powinien wg mnie pojechać Zengota skoro już trajner na niego postawił.
    Chyba, że nasz trener chce w miarę równo korzystać z ich usług to wtedy można w ramach testu wysłać do Torunia PUKa na bardzo ciężki teren, gdzie o każdy punkt będzie bardzo trudno.

    To tyle z wielkopiątkowego kazania
    Wesołych Świąt

  30. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Słów kilka o prezentacji


    Krótki przekaz moich mądrości - czyli czego nie należy robić w przyszłości :)
    Czyli lista wad (minusów) prezentacji:


    2. Przekręcenie przez P.Babiasza imiona Wojewody. Moim zdaniem przekręcenie imiona, nazwiska któregoś z zawodników jest karygodne. I nie ważne czy to jest młodzian który ledwo co zdał licencję, czy stary wyga jak Huszcza. Domyślam się, że to nie jest wina Babiasza. On tak miał zapisane w notatkach.


    Pozdro!
    Zgadzam sie przekrecenie nazwiska kogokolwiek jest karygodne, hehe, wiec zapamietaj BabiaRZa nie Babiasza....:P

    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Iversen najgorszy obcokrajowiec w historii klubu a ekipa wybija ekstraligowy żużel pewnemu polskiemu klubowi jako pierwsza,zdobywa brąz oczywiście fartem,teraz złoto też fartem i robi dobre wrażenie na wyjazdach gdzie pare lat temu 35 punktów było marzeniem.W każdym wymienionym przypadku jednym z głównych powodów finałowych potyczek jest PUK.Mi taki układ pasuje jak najbardziej.Niech jedzie jak ofiara byle efekt końcowy był wymierny:)

  32. Powrót do góry    #752
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    MarcinMarcin jak juz mamy byc tacy skrupulatni to jeszcze dodam, ze nie mowi/pisze sie przekrecenie "imona" tylko "imienia". A Babiasz to istotnie tak naprawde Babiarz.
    A czy IRA pasowala na prezentacji. Moim ( i nie tylko moim) skromnym zdaniem szkoda na to kasy i czasu. Przeciez czesc ludzi moze lubic ten zespol ale reszta raczej ma inny gust muzyczny. Tam ludzie przychodza na Falubaz a nie sluchac koncertu. Zauwazylem, ze wiele osob jak ja wykorzystalo ta przerwe na zjedzenie kielbaski i wypicie piwa przed amfiteatrem.
    Przypomina mi sie jak zawsze zazdroscilem Leszczyniakom i Wroclawiakom, ze jak mieli w radiu magazyn zuzlowy to jednym ciagiem. A u nas Bialoglowy kiedys zawsze puscil jeden wywiad i trzeba bylo odsluchac 1 lub 2 piosenki (nieraz denne), potem znow jakas rozmowa i znow utwor, pol biedy jak jakis fajny a nieraz to takie smecenie i nuda, ze nie dalo sie wysiedziec.
    I jeszcze to mieszanie dyscyplin. Powie, ze bedzie o pilce, koszu i zuzlu, to czlowiek siedzial jak palant prawie godzine i sluchal o czyms co wcale go nie intreresowalo, zeby doczekac czy w koncu powie i ile nt zuzla.

    Dlatego ja osobiscie uwazam, ze nie ma sensu sprowadzac ani na prezentacje ani na mecze zespolow, tym bardziej takich co maja tez piosenki jakies mialkie i radiowe. Jedynym udanym byla wg mnie kiedys Kobranocka (fani Apatora) bo hip-hopowcy, Golden Life itd. nie porywaja ludzi raczej w dodatku majac srednie naglosnienie. Zreszta nigdy nie utrafi sie w gust chocby polowy kibicow.

    Na takie okazje pasuje jak juz Samowar bo maja bojowe i glosne piosenki o wlasciwej tematyce.

    Natomiast co do skladu to mamy fajnie bo i PUK i Zengi pokazuja pazur i solidne przygotowanie do sezonu wiec jest ok. Mysle, ze jednak rywalizacja juz pokazuje pierwsze swoje zalety dla zespolu. Tego nieraz nam brakowalo, ze nie bylo bata na slabego seniora.

    A czym podyktowany byl wybor Zengiego? Mam nadzieje, ze nie prezentacja, choc wcale bym sie nie zdziwil. Czasowo tez to pasuje ;)

  33. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    W wolny wieczór proponuję weź zerknij na historię i poszukaj sobie ilu gorszych obcokrajwców jeździło w barwach klubu z Zielonej Góry.
    Chocby nawet gwiazda prosto z US Billy Janniro. Z tego co pamietam jedyny przeblysk jaki mial w calej swojej Falubazowej karierze byl w jego pierwszym biegu, gdzie wygral przywozac za plecami Golloba. Tak wszyscy byli nim podjarani po tym jednym biegu, a pozniej do konca sezonu kompletne dno.

  34. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Słów kilka o prezentacji


    Krótki przekaz moich mądrości - czyli czego nie należy robić w przyszłości :)
    Czyli lista wad (minusów) prezentacji:


    2. Przekręcenie przez P.Babiasza imiona Wojewody. Moim zdaniem przekręcenie imiona, nazwiska któregoś z zawodników jest karygodne. I nie ważne czy to jest młodzian który ledwo co zdał licencję, czy stary wyga jak Huszcza. Domyślam się, że to nie jest wina Babiasza. On tak miał zapisane w notatkach.


    Pozdro!

    Zgadzam sie przekrecenie nazwiska kogokolwiek jest karygodne, hehe, wiec zapamietaj BabiaRZa nie Babiasza....:P

    Pozdrawiam
    Coś ode mnie na temat prezentacji.

    IRA - dla mnie ok, a bo Chrypa jest u mnie nawet w lodówce :D

    Ula Dudziak - tym debilom z lewej strony na dole to bym ryja obił za te prostackie gwizdanie na największą gwiazde tego wieczoru ( miałem wrażenie, że była ...)

    Konwencja wieczoru słaba, bo Przemek nie wiedział o czym mówi a wspóprowadzący swoją postawą przypominał mi Grażynkę z Klanu.

    Generalnie słabo i mocno naciągane.

    P.S

    Jabol, liczyłem że przekonasz Mumina do przekazania opaski kapitana.
    Emocje już opadły, a Greg wyszedłby z twarzą.

    Why ???

  35. Powrót do góry    #755
    Użytkownik Awatar smok
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W jakiś magiczny, tylko Tobie znany sposób obliczyłeś, że Iversen zasługuje na miano najgorszego obcokrajowca w historii zielonogórskiego speedway'a:)
    Nie ja twierdze, ze PUK jest najslabszy w historii, tylko tak mowia statystki. Pamietaj liczby nie klamia. W sezonie 2009 Iversen wykrecil srednia biegowa 1,25. Zaden z klasyfikowanych obcokrajowcow, ktorzy jak dotychczas reprezentowali zielonogorski klub, nie osiagnal nizszej sredniej w przekroju calego sezonu. Zaden. Na tej podstawie mozna smialo ochrzcic PUKA tytulem, ktorym wczesniej sie posluzylem. W wolny wieczor zachecam wiec do przyjrzenia sie statystykom zawodnikow zagranicznych startujacych w barwach Falubazu, chociazby tutaj: http://speedwayhistory.info/

  36. Powrót do góry    #756
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    MNIE sie wydaje, że Żyto podjął dobrą decyzję. Wprzód miałem wątpliwości, lecz po tylu słabych startach PUK-a, to chyba dobrze. Jeszcze mamy ttyle kolejek ligowych, iż "na tą chwilę" każdy będzie miał okazję się wykazać. Avanti i też avanti do przodu. Wprzód albo lech.

  37. Powrót do góry    #757
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FRAGMENCIK

    Wywiad z Gazety Wyborczej :

    Cezary Konarski: Gdy w trakcie prezentacji drużyny wychodziłeś na scenę Amfiteatru, kilka tysięcy gardeł skandowało: "Kapitan, kapitan!"

    [b]Piotr Protasiewicz:[b] Bardzo dziękuję kibicom za tak wspaniałe przyjęcie. Zdecydowanie wolę takie imprezy i spotkania z kibicami niż wizyty gdzieś po lokalach, których w ostatnich miesiącach było dużo. Za długo żyjemy mitem. Co było, minęło, teraz trzeba brać się do roboty, bo za parę dni jedziemy pierwszy mecz ligowy.


    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona..._nie_chce.html
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  38. Powrót do góry    #758

  39. Powrót do góry    #759
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Nie mogę patrzeć na słynne oświetlenie . Brak słów .

    Trybuna będzie chyba ok wysoko ale to kwestia przyzwyczajenia . Net fansi będa mieli pole do popisu z oprawami .

    Wiecie może jak wyglada sprawa karnetów na " nową " ?
    Chodzi mi o sposób dystrybucji , czy ludzie odpowiedzialni za oprawę zostają razem , czy może będą siedzieli tam równiez tak zwani piknikowcy z parasolami i słonecznikiem których jedynym słowem dopingu jest słowo : siadaj k... bo nie widzę .

    Wiadomo nowe kusi i będą chcieli się pokazać ze znajomymi .
    Z tego co wiadomo to miejsca w tym sezonie nienumerowane ale za rok może być ciekawie :) .

    Interesująca jest też sprawa krzesełek czy naprawde są w pewnej części sektora potrzebne ?

    Może ktos zna szczegóły ?

  40. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Chodzi mi o sposób dystrybucji , czy ludzie odpowiedzialni za oprawę zostają razem , czy może będą siedzieli tam równiez tak zwani piknikowcy z parasolami i słonecznikiem których jedynym słowem dopingu jest słowo : siadaj k... bo nie widzę .
    Hm, a ja sie obawiam, że Net Fansi liczebnie zginą na tej nowej trybunie :)

    Na poprzedniej ledwo sie mieścili a teraz chyba będą musieli zrobić jakiś błyskawiczny nabór (z pikników) bo inaczej to nie będzie miał kto rozwijać sektorówek :)

  41. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Ejze....sory ze wlazłem w ten wasz watek ale chciałem wszystkim roztańczonym , zakręconym ,rozspiewanym kibicom mojego "ulubionego" klubu zlozyc szczere zyczenia swiąteczne !! najlepszego ! I jak to sie mówi "twardych jaj" :D :D
    ================================================== ===
    A dla Zygusia "ojcowski" cmok w czoło...........
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #762
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2006
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I jak to sie mówi "twardych jaj"
    No twojemu chłopakowi również !!!!!!!!! A że kochasz kobiety , to w niczym nie przeszkadza.

  43. Powrót do góry    #763
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odwołać mecz w Tarnowie. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości proszę przejrzeć modele pogody GFS które nie pozostawiają złudzeń .




    Niebieska rubryka opady w mm. Obok data.

  44. Powrót do góry    #764
    Użytkownik
    Dołączył
    17-08-2004
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    sprawdzalem na kilu portalach i wszedzie podaja ze deszcz ma byc ale dopiero po godzinie 20:)

  45. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Nie ja twierdze, ze PUK jest najslabszy w historii, tylko tak mowia statystki. Pamietaj liczby nie klamia. W sezonie 2009 Iversen wykrecil srednia biegowa 1,25. Zaden z klasyfikowanych obcokrajowcow, ktorzy jak dotychczas reprezentowali zielonogorski klub, nie osiagnal nizszej sredniej w przekroju calego sezonu. Zaden. Na tej podstawie mozna smialo ochrzcic PUKA tytulem, ktorym wczesniej sie posluzylem. W wolny wieczor zachecam wiec do przyjrzenia sie statystykom zawodnikow zagranicznych startujacych w barwach Falubazu, chociazby tutaj: http://speedwayhistory.info/
    Smoku, nieźle manipulujesz:)
    Ty tak nie twierdzisz, ale tak ponoć mówią statystyki i Ty Iversena tak ochrzciłeś:)

    1. A więc nie Iversen był najgorszy, tylko Iversen 2009 ponoć był najgorszym obcokrajowcem historii zielonogorskiego speedway'a:)
    2. Określając kogoś najgorszy, trzeba też oceniać styl, a nie same cyferki. Czyli zerknąć w jakich spotkaniach punkty były zdobywane.
    3. Wychodzi na to, że oceniasz tylko średnie, a kompletnie ignorujesz to w jakich ligach i jakich czasach zostały zdobywane. Co innego Extraliga 2009 (8 druzyn, duża ilość obcych), co innego 2 liga z 10 ekipami i limitem obcych. Dla Ciebie to chyba nie ma znaczenia.
    4. A na koniec, żeby już w ogóle zamknąć temat:) Billy Janniro 1,240 Jonas Davidsson 1,167

    Powodzenia w przeglądaniu statystyk:)

    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •