Strona 1 z 49 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2191

Wątek: Wybrzeże 2004 - Ceny biletów na mecze w Gdańsku.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybrzeże 2004 - Ceny biletów na mecze w Gdańsku.

    OSOBISCIE Z TEGOROCZNEGO SKLADU ZOSTAWIL BYM CHRZANKA I KOSTAKA,OCZYWISCIE JEZELI SIE UTRZYMAMY.RESZTA NIESTETY W ODSTAWKE.JESTEM CIEKAW KOGO ZATRUDNIA NASI DZIALACZE W PRZERIWE ZIMOWEJ?A TAKZE JESTEM CIEKAW JAK WYOBRAZAJA SOBIE SKLAD WYBRZEZA GDANSCY KIBICE:)?


  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    whiski

    jeszcze jeden podobny wpis, jak ten ktory byl w tym watku, a zgodnie z umowa total-ban!

    Prosze nie ingerowac i podburzac na forum, bo nie jest to nikomu potrzebne!

    Niech kazdy w swoim gronie ma prawo dokonac rzeczowej oceny sezonu i pospekulowac nad przyszloscia - choc IMO troche w przypadku Wybrzeza akurat na to za wczesnie...

    ps. do autora watku - prosze nie uzywac Caps Locka:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Wylecialy wszystkie wpisy odwolujace sie do wpisu "whiski". Zasady sa jasne - wylatuje prowokator, ale takze wpisy osob, ktore sie niej ustosunkowaly, bowiem dziwne byloby dla postronnych czytelnikow zostawienie odpowiedzi do czegos czego nie ma!

    Koniec tematu usuwania - prosze powrocic do meritum watku.

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Whiski widze, ze jestes bardzo pewny co do wygranej Unii Tarnow. No nic obys sie nie przejechal. Ostatnio w TZ czytalem wywiad z Kosciecha, Robert powiedzial, ze dostaje na bieazaco wyplaty. Powiedzial tez, ze najprawdopodobniej zostanie z Chrzankiem w Wybrzezy - chwala mu za to. Jesli wprowadza przepis o jednym obco to GKS powinien miec jeszcze bardziej silniejszy sklad.

    Jak dla mnie sklad Wybrzeza:

    Kosciecha
    T. Cieslewicz
    Hamill ??
    D. Cieslewicz
    Chrzanowski
    M. Cieslewicz

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z tego co mówi Robert faktycznie chciałby zostać w Gdańsku.
    Mam nadzieję że Tomek Chrzanowski też chce :)
    Wydaje mi się że oprócz nich zostanie Dawid i "Fajka".
    Na reszte musimy poczekać , nie wiadmo jak się sprawy potoczą z Tomkiem i Markiem...
    Przed nami jeszcze baraże i to jest w tej chwili najważniejsze.


  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszke za wczesniej na dywagacje, bowiem musimy jeszcze potwierdzic w barazach, ze zostajemy w Extralidze. Jesli tak bedzie (innej mysli nawet nie dopuszczam) to z obecnego skladu chcialbym aby zostali 'Torunianie' czyli Chrzanowski i Kościecha. Reszte trzeba bedzie trzeba jednak pozegnac.

    Tomek C. raczej chyba już nie znajdzie miejsca w skladzie po tym co sie wydarzylo w tym sezonie - po prostu nie mozna na niego liczyc, olewa wszysytko, a gdyby tylko chcial zdobywalby po 11 pkt na mecz. Z Markiem jest niestety podobnie, chociaz gdyby on został, to mamy juniora, ale równiez uwazam, że warto sie zastanowic co do jego przyszlosci. Z mila checia bez wzgledu na efekty zobaczylbym w plastronie Wybrzeza w przyszlym sezonie Dawida Cieslewicza.

    Adam Fajfer, Paweł Duszynski, Miroslaw Gizycki > I liga nie jest taka zla. Fajfer przez 5 lat nie moze dojsc do porozumienia z silnikami przeciez to komedia! Duszek po spadku "Dream Teamu" w 2000r jakos nie może sie pozbierac, potem to pobicie i chlopak sie niestety zmarnowal. To samo sie tyczy Mirka Gizyckiego.

    Kai Laukkanen, Brian Karger - wierze, ze w barazach odegraja kluczowa role, ale na przyszly sezon nie widze zadnego z tych panow w naszym teamie. Bardzo bym chcial aby wrocil Nicky Pedersen. A pozatym 1 z obcokrajowcow z Torunia bedzie "wolny" (jesli wejdzie ustawa o starcie 1 obcego w meczu) to rowniez przeciez sie nada. Potrzebna bedzie na to napewno spora kasa, ale od czego mamy nasza "Grupe Lotos" ??

    Jesli chcemy wkoncu walczyc o medal to jak narazie nie jest rozowo. Chrzanowski, Kosciecha, D. Cieslewicz, M. Cieslewicz (??) Potrzebny solidny obcokrajowiec i 2 seniorow. Ale z tym poczekajmy do listopada.

    pozdroo

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach

    Chrzan i Kosiara tylko wypożyczeni

    OSOBISCIE Z TEGOROCZNEGO SKLADU ZOSTAWIL BYM CHRZANKA I KOSTAKA,OCZYWISCIE JEZELI SIE UTRZYMAMY.
    Chrzanowski i Kościecha są tylko wypożyczeni do Gdańska więc i tak wrócą do Torunia... przynajmniej Chrzanek, bo ma już miejsce w składzie czy tego chce czy nie:p. A Kościecha albo znowu wypożyczenie... alebo zostaje:).

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Medalowa opcja Wybrzeża na rok 2004 :)
    Kościecha
    Chrzanek
    Bajerski
    Ułamek
    Crump/Max
    M.Cieślewicz
    Ale najpierw trzeba wygrać baraże :D

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    myślę, że każdy z Was wie że skład na przyszły sezon zależy od ligi w jakiej wystartujemy. Jeśli to będzie e-liga to myślę, że żaden z obecnych "kolarzy" nie wsiądzie już na nasz sprzęt. Chrzanka chyba niestety Toruń nie odpuści.
    Więc jeśli się utrzymamy to skład będzie zupełnie inny jaki cele będą diametralnie inne.
    Jednego jestem pewny, nigdy w życiu nie chcę widzieć w tym klubie Cielaków.

    Pzdr


  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem dokładnie jak to jest z Chrzankiem. Jest u nas na wypożyczeniu ale czy ma kontrakt na przyszły sezon z Apatorem? Jeśli nie to sprawa jest otwarta i wierzę że Tomek zostanie w GieKSie. A jeśli tak to szkoda bo w Toruniu się zmarnuje, myślę że nie będzie tam jeździł tak dobrze jak w tym sezonie, a to ze względu na konkurencję w składzie...nie byłby już liderem, presja że wyleci ze składu itd. Co do reszty drużyny to jestem zdecydowanie za Kościechą i Dawidem C. Markowi dałbym ostatnią szansę bo może bez Tomka(do zobaczenia w niższej lidze) coś z niego wyrośnie. Poza tym marzyłby mi się Miśkowiak, Max i Okoń. Mój team wyglądałyby więc tak:

    1.Chrzanowski
    2.Kościecha
    3.Okoniewski
    4.D.Cieślewicz
    5.Max
    6.M.Cieślewicz
    7.Miśkowiak
    8.???

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Marek Cieslewicz powinien dostac jeszcze jedna szanse i pozostac w Gieksie:)Tomka po tym co robil w tym sezonie nie chce widziec w WYBRZEZU.
    Moim zdaniem w Gdansku powinni zostac obaj Torunianie,Kosciecha i Chrzanowski.Osobiscie uwazam ze transfer Chrzanka do Wybrzeza jest transferem sezonu w E-lidze:)Nikt przed sezonem nie spodziewal sie ze Chrzanek bedzie tak punktowal:)Jestem takze za powrotem do Gieksy Krzysia Pecyny,a zeby mu bylo razniej w Gdansku to chetnie bym widzial Miska przy tasmie startowej w platronie Wybrzeza:)Podejrzewam takze ze dzialacze podpisza takze kontrakt z Dawidem Cieslewiczem.
    W roli obcokrajowcow widzial bym Nickiego Pedersena i Marka Lorama:)

    Oto moj sklad Wybrzeza:)

    1.Tomasz Chrzanowski
    2.Mark Loram
    3.Krzysztof Pecyna
    4.Robert Kosciecha
    5.Nicki Pedersen
    6.Robert Miskowiak
    7.Marek Cieslewicz
    8.Dawid Cieslewicz


  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O co wam chodzi , jaki skład ?

    Jeszcze nieskończył się sezon dla Gdańska ,nie wiadomo w jakiej lidze będzie występował a wy już ze składami wyskakujecie .

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie bylbym taki pewien utrzymania. Mecz na torze w Tarnowie może mieć duże znaczenie. Peter Karlsson i spółka mogą zaskoczyć GKS.
    A jeśli chodzi o skład to Bajerskiego możecie brać bo gwiazd w Toruniu nie potrzeba :)

  14. Powrót do góry    #14
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Moze zrobimy filie torunska ? Chetnie oddamy wam Chrzanowskiego, Koscieche, Bajerskiego i Sawine, ale nie za darmo :).
    Pozdrawiam
    Marcin

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dorzucimy Kłosa, Pawlikowskiego i moze Puszaka jeszcze jak dacie dobrą kase :P

  16. Powrót do góry    #16
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Powyżej pięknie widać jak Moderator swoim żarcikiem zaczyna napędzać nieuchronną wymianę głupich textów.
    Czyżby nie widział, że jego text jest nadzwyczajnie w świecie prowokacją?
    A może po prostu jest zwykłym małolatem, dla którego stanowisko Moderatora jest powodem do "wożenia się" zamiast do dawania przykładu i odbębniania ciężkiej pracy przy forum?

    Mam nadzieję, że mój text zostanie odebrany prawidłowo - jako prowokacja na prowokację.


    PS: A co do "Chrzanka", to proponuję toruńczykom nie mówić "hop"...
    Jakim zarcikiem ? Jakbys mnie znal to bys wiedzial, ze mowie prawde ! Nie chce tych zawodnikow w Toruniu ! Gdanskowi bardziej sie przydadza...
    Pozdrawiam
    Marcin

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Dorzucimy Kłosa, Pawlikowskiego i moze Puszaka jeszcze jak dacie dobrą kase :P
    A wtedy nie wygracie juz u nas takim fuksem jak w tym roku :P

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MÓJ SKŁADZIK

    W sumie uważam , że to nie ma większego sensu póki co wymyślac jakiś składów , ale skoro inni moga to ja też: 1.Chrzanowski
    2.Kuciapa
    3.Sawina
    4.Kościecha
    5.D.Ruud
    6.M.Cieślewicz
    7.Fajfer
    8.Gapiński

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tym bym chcial tak:P

    1.Chrzanowski
    2.T.Cieslewicz
    3.Okoniewski
    4.D.Cieslewicz
    5.Adams najlepiej(chociaz Laukkanena lubie:P)
    6.M.Cieslewicz
    7.?
    8.Fajfer

    Dziekuje za uwage, prosze nie wyzywac mnie za to ze lubie Cieslewiczow z gory dziekuje:P

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może skład, złożony z byłych zawodników GKS
    1 T.Gollob
    2 J.Gollob
    3 Rickardsson
    4 Pedersen
    5 Cegielski
    6 Fedeczko
    7 M.Cieślewicz
    8 Ułamek
    w obwodzie Chrzanek, Kostek... Było by nieźle...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, ja widze tak :

    T.Cieslewicz
    D.Cieslewicz
    G.Rempala
    T.Rempala
    J.Rempala
    M.Rempala
    M.Cieslewicz
    M.Dera

    :P

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar Abram
    Dołączył
    02-10-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chetnie przedstawie swój sklad marzen na przyszly sezon,pewnie nie kazdemu sie spodoba ale to juz nie muj problem:)

    1.Krzysztof Pecyna-Krzysiu jak ma na czym jechac i ma dobry klimat wokól siebie potrafi wygrac z kazdym,wróć do GKS
    2.Jaroslaw "Olson" Olszewski:)-Olszak wróc do nas,pokaz wszystkim Ulamkom i Protasom gdzie ich miejsce
    3.Tomasz Chrzanowski-no comments
    4.Dawid Cieslewicz-patrz wyzej.....
    5.Sam Ermolenko(doswiadczenie,super zawodnik i dodatkowe 2 tys ludzi tylko przychodzacych na Niego)
    6.Bartosz Miaskiewicz(musi wkoncu byc jakis wychowanek,który za pare lat bedzie w polowie tak dobry jak Olszak,moze to bedzie wlasnie Bartek,on przynajmniej startuje jako jedyny w pomorskiej:)
    7.Marek Cieslewicz-bez bagazu rodzinnego moze bedzie powaznie podchodzil do swoich obowiazków,aby do tego doszlo trzeba Tomka i Tadeł:)usza wyslac gdzies na poludnie np,Kraków,Tarnów lub cos podobnego,zeby nie mieli w zasiegu Marka
    8.Robert Kosciecha-Niech jezdzi jak w tym roku minus pare wpadek i bedzie grejt

    A zeby Gdanszczanie mieli super przygotowany sprzet to proponuje jednego znanego nam pana,który w przyszlym roku pewnie bedzie mial troszke wiecej wolnego czasu,poniewaz Todd Wiltshire konczy kariere wiec Marvyn :) Cox móglby nam troszke pomóc, a moze skusilby sie na wznowienie kariery(Od Frediego bylby 100 razy lepszy nwet po paru latach przerwy)i jakby nie patrzec to zawsze ta Dyszke by walnol:)
    A na trenera Gdanskiego Abram Dream Teamu mianowalbym Zenona Plecha

    POMARZYC DOBRA RZECZ................

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5.Sam Ermolenko(doswiadczenie,super zawodnik i dodatkowe 2 tys ludzi tylko przychodzacych na Niego)
    Cóż...Moim zdaniem więcej ludzi przyszłoby na Pedersena, Rickardssona, Crumpa...A Sam kończy kariere

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Za szybko na realne pomysły , ale pofantazjować moża napewno :). Olszak w meczu z Piłą pokazał że ze startu to nie zapomniał jak sie wychodzi ! Żeby miał szybszy sprzęt , ważył pare kilo mniej... Przy takich warunkach chciał bym go w barwach GKSu. Wkońcu to gdańszczanin i w dodatku kilka lat spędził na Chełmie. Jednak realnie patrząc to nikt nie zaoferuje mu powrotu do Gdańska

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym dal taki
    pecyna
    swina
    chrznek
    kostek
    max
    cielak m
    ...???
    cielak DAWID

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chyba jeszce na ustalanie skladu na sezon 2004 za wczesnie

    Na ustalanie skladu mysle ze za wczesnie poczekajmy do godziny 19:00 19.10. Wtedy bedzie wiadomo czy ustlac sklad na ekstralige czy I lige. I ligi nie biore pod uwage.
    A realny mam nadzieje sklad na ekstralige w 2004

    Chrzanowski
    Kosciecha
    Pecyna
    krajowy punktujacy 10 pkt na mecz
    M.Max
    K.Bjerre
    M.Cieslewicz
    Klecha
    D.Cieslewicz

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Denerwuje mnie jak co roku zmienia się skład.
    Zdążysz się przyzwyczaić już do tych zawodników i prawie myśleć o nich jak o "swoich" , a tu po sezonie papa.
    I następnych kolej.Dlatego chciałabym żeby został Robert i Tomek , myślę że już zdobyli zaufanie kibiców , jak i sami nas polubili:) Oczywiście Adam Fajfer ,Dawid Cieślewicz i...nadal obstawiam przy Marku,chociaż już nie tak uparcie, ale wciąż wierze że może z niego być jeszcze zawodnik na poziomie.Tylko proszę znowu nie zrozumieć mnie żle (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ).
    Oprócz tego mam taką nadzieję że jeszcze kiedyś zobaczę Tomka Golloba w naszych barwach , ale jeżeli miałoby się tak stać to chyba Polonia musiałaby przestać istnieć , czego im oczywiście nie życzę.Do tego koniecznie Jarek Olszewski :).
    A obcokrajowcy? -oby tylko nie był to Rickardsson czy Crump.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka popieram ciebie z tym przywiazaniem do zawodnikow.Ja tez sie przyzwyczailem do zawodnikow wystepujacych u nas w tym sezonie i wiekszosc bym widzial u nas w nastepnym sezonie.Jestem takze za zmiana trenera poniewaz Dziki nie potrafi trzymac zawodnikow krotka reka.

    Jednego nie rozumiem tylko.W zeszlym roku nie bylo pieniedzy na sprzet a Tomek Cieslewicz potrafil punktowac i potrafil wygrac z Rikim i przywozil go nawet na 5:1 dla Wybrzeza:)W tym roku sa pieniadze a Tomek caly czas narzeka na sprzet i jest cieniem zawodnika z zeszlego sezonu:(

    Takze chetnie bym widzial w plastronie GIEKSY jednego z juniorow PIŁY:)Jestem takze za Powrotem KRZYSIA PECYNY.Mam takze nadzieje ze zostana Kostek i Chrzanek:)Kostek powiedzial zreszta ze chce zostac w Gdansku bo klub jest wyplacalny i profesjonalnie zorganizowany:):):):)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta Wyborcza:

    Trwają przygotowania do baraży, w pozostałych klubach rozpoczyna się już budowanie składów na przyszły sezon. Także w Lotosie prowadzone są już wstępne przymiarki. Nowym młodzieżowcem Lotosu może zostać Robert Miśkowiak z Polonii Piła. Zdobywca Srebrnego Kasku nie ukrywa swojej chęci przeprowadzki nad morze, a działacze Lotosu także bacznie mu się przyglądali zapraszając m.in. w sierpniu na trening punktowany do Gdańska.

    Większy ruch na rynku transferowym zacznie się z pewnością po 8 października. Wtedy pod głosowanie poddane zostaną plany reformy rozgrywek zakładające m.in., że w każdym zespole będzie mógł wystartować tylko jeden obcokrajowiec i dwóch juniorów.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiedziałem że potym sezonie może być lepiej :) Ale żeby nasi działacze brali sie za Miśka :D powaga ...
    Kluby e-ligi drżyjcie bo nadchodzi nowe i silne Wybrzeże :P

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiedziałem że potym sezonie może być lepiej Ale żeby nasi działacze brali sie za Miśka powaga ...
    Kluby e-ligi drżyjcie bo nadchodzi nowe i silne Wybrzeże
    Ostatnie zdanie bym zmienił:
    Kluby e-ligi drżyjcie bo nadchodzi młode i silne Wybrzeże

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JEŚLI SIĘ UTRZYMA


    to no naprawdę bedzie dynamiczne GGGG KKKKK SSSS



    a tak jak na razie to trudno wyrokować.
    pzdr

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli się utrzymamy to nie chcialbym aby Wybrzeże znowu zaczęło kupować gwiazdy etc. Mój wyśniony skład to:
    Chrzanowski, Kościecha,D.Cieslewicz, M.Cieślewicz, N.Pedersen/L.Adams, R.Miskowiak, A.Fajfer, chciałbym zobaczyć Jarka Olszewskiego, ale to chyba nie możliwe i Sławka Drabika:)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Może byc napewno wypas ... ale musimy sie utrzymać!!:(
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Mam prośbę

    Przed Wami i Nami baraże, do których pozostało sporo czasu.
    Postaram się być na tych widowiskach. Jednak temat tego wątku dotyczy składu Drużyny z Gdańska w sezonie 2004.
    Trzymajmy się tego wątku. W sposób poważny podejdźmy do tego tematu. Włodarze klubu czytają ten wątek i starajmy się utrzymać pewien poziom, aby nasze postulaty zostały przyjęte ze zrozumieniem, a nie z pobłażaniem...
    Zwracam się do Was z prośbą o konstruktywną dyskusję.
    Ten wątek jest czytany przez rzesze ludzi... To do czegoś zobowiązuje. Pamietajcie o tym...

    Pozdrawiam

    P.S. Wszystkie wpisy prowokacyjne oraz wpisy z pominięciem zasad merytoryki czy poprawnej polszczyzny zostaną wykasowane...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeżeli się utrzymamy to nie chcialbym aby Wybrzeże znowu zaczęło kupować gwiazdy etc. Mój wyśniony skład to:
    Chrzanowski, Kościecha,D.Cieslewicz, M.Cieślewicz, N.Pedersen/L.Adams, R.Miskowiak, A.Fajfer, chciałbym zobaczyć Jarka Olszewskiego, ale to chyba nie możliwe i Sławka Drabika
    Do tego szalonego składu tylko Tomka Golloba brakuje :).a zamiast Drabika proponuje Jacuchę ,żeby Tomkowi bylo rażniej.Poza tym Jacek lubi ten klimat, często zresztą bywa w trójmieście więc chyba by mu pasowało Wybrzeże?No i może szkółkę by przy okazji poprowadził?
    Doświadczenie w tych sprawach ma przecież :).
    A Nicki Pedersen ..koniecznie tylko taki zadziorny jak w GP :).Marzenia podobno się spełniają....
    Tylko nie wiem czy tego doczekam , bo powrót Tomka do Wybrzeża to mi się marzy już od lat ładnych kilku :).
    pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S. Wszystkie wpisy prowokacyjne oraz wpisy z pominięciem zasad merytoryki czy poprawnej polszczyzny zostaną wykasowane...
    Ciekawe... mój wpis o prawdopodobnej "prowokacji" toruńskiego Moderatora zniknął. Ale Jego odpowiedz (wraz z moim cytatem) dalej widnieje na stronie.

    Jakby to skomentować?
    Moderować to trza umić - kto widział "Sztos" ten qma.


    Sprinterka:
    Pozwolisz, że powiem tylko tyle...
    Oby się to Twoje marzenie nie spełniło, bo ja (i pewnie pare osób jeszcze) musielibysmy przestać chodzić na "Wybrzeże"... :D:D:D
    Acha! Jestem już w WMG - jutro po 13 jestem dostępny... wiesz o co biega... ;)
    Pozdrawiam.


    A co do squadu na przyszły sezon... swój przedstawię 20 b.m. (no... może 19 późnym wieczorem). :)

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    wybrzezefanatic

    W tym wątku byłem zmuszony kilkakrotnie usuwać wpisy łamiące regulamin forum. Zwłaszcza prowokacyjne lub wulgarne teksty ze strony Tarnowian i czasami Gdańszczan. Nie przypominam sobie, abym usuwał Twój wpis... choć uważam, że kwalifikował się do usunięcia.
    Nadal będę tak postępował. Wszystkie wpisy zawierające wulgaryzmy oraz prowokacje będę w całości kasował.
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sprinterka:
    Pozwolisz, że powiem tylko tyle...
    Oby się to Twoje marzenie nie spełniło, bo ja (i pewnie pare osób jeszcze) musielibysmy przestać chodzić na "Wybrzeże"...
    Acha! Jestem już w WMG - jutro po 13 jestem dostępny... wiesz o co biega...
    Pozdrawiam.
    Akurat byś przestał chodzić ... w to akurat nie wierze.
    Ps.Będę jutro tak o 15.15 w pobliżu , zadzwonię wcześniej i się zgadamy.pozdrawiam.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje tylko 1 sqad bo wierze ze Extraliga zostanie utrzymana :) moimi typami do jazdy w Wybrzezu sa:
    1. Tomek Chrzanowski
    2. Robert Kościecha
    3. Mikael Max
    4. Dawid Cieślewicz
    5. Stefan Andersson (pod warunkiem ze wykuruje sie czego mu serdecznie zycze)/Nicky Pedersen
    6. Robert Miśkowiak
    7. Marek Cieślewicz
    8. Adam Fajfer
    uważam ze taki skład przy dobrym sprzecie (a dotacje ;) z RG powinny takowe zapewnic) moglby powalczyc o medale bo chyba awans do górnej czwórki powinien być pewny. ale coz wpierw nas czeka przeprawa przez baraze i nie chce prorokowac na temat skladu bo nawet torunski Dream Team sie rozlozyl i DMP nie zdobyl wiec czas pokazrze jaki sklad bedzie w Gdansku.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No!!!
    Swieto Zniszczenia (czyt. Zjednoczenia) Niemiec minelo.
    Za oknem swist, za drzwiami gwizd,
    so, I´m dreaming of my GKS wonder list.
    Seniorzy:
    Chrzanowski,Pecyna,Okoniewski,D.Cieslewicz
    Juniorzy:
    Miskowiak,Klecha (tak,tak, na gdanskich musimy jeszcze poczekac)
    Obcy:
    Adams,Pedersen,Kenneth Bjerre
    Sorry WF, kurtuazyjnie dla Sprinterki, mogliby pojechac w kilku meczach:T.G i M.C
    Trener:Grzegorz Dzikowski
    Chcialbym zaznaczyc, ze to jest moja wizja zespolu i nie mial na to wplyw fakt, ze jestem po "Wielkim Swiecie"!
    Pozdro.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli będzie (a na to się zanosi) Ekstraliga w 2004 roku w Gdańsku to mniej więcej skład mógłby tak wyglądać:
    SENIORZY:
    Chrzanowski, Kosciecha, Pecyna, Okoniewski
    JUNIORZY:
    Kasprzak, Miśkowiak
    ZAGRANICZNI:
    Adams lub Jonsson
    No i 2-3 strażaków na wypadek kontuzji: np. D.Cieślewicz, Fajfer

    Pozdrawiam
    deVrieSS

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Kasprzak ma kontrakt przez rok jeszcze. Chrzanowski i Kościecha mogli by pozostać na dłużej - Kościeche na początku nielubiłem , ale pokazał że jednak potrafi jeździć coś - no i potrafi sie cieszyć z kibicami :). Co do reszty składu to wielka niewiadoma, jeśli to by była E-liga to wiadomo że troche łatwiej by było o zawodników. Zobaczymy - jeszcze 2 tygodnie - może zrobią mi prezent na urodziny i sie utrzymają ?

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Kasprzak ma kontrakt przez rok a na Miskowiaka to was gdanskie ludki nie stac (500 tys) nie zebym sie cieszyl z tego powodu ale cos mi sie wydaje ze znowu beda Cielaki,fajfer.Stara ekipa po prostu :p

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam po długiej nieobecności :)

    Zgodnie z tematem :) :

    1.Chrzanowski
    2.Pecyna
    3.Max
    4.Kościecha
    5.S.Andersson/ Hancock (takie moje marzenie, niewspominając już o Leigh Adamsie ;))
    6.Miśkowiak
    7.Miaśkiewicz :)
    8.D.Cieślewicz

    pozdro

Strona 1 z 49 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •