Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 146

Wątek: Zkż Zielona Góra czy Bks Polonia Bydgoszcz??

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Zkż Zielona Góra czy Bks Polonia Bydgoszcz??

    Analizujac spokojnie koniec rundy zasadniczej uwazam ze dla dobra polskiego zuzla bedzie awans Falubaza do gornej czworki.

    1. ewidentne pomoc apatora poprzez oddanie meczu z Bks

    czemu tak??

    - publicznosc na oby meczach po 20 tys
    - bydgoszcz oddaje mecz w fazie play off co ulatwia droge apatorowi do mistrza

    2. brak klubu jakby to napisac z regionu wielkopolsko lubuskiego

    czemu tak??

    bo obie strony sie dogadaly wiec mozemy spokojnie mowic o sprzedaniu meczu przez bydgoszcz!!!

    a wiec porzucam swoje animozje i calym sercem jestem za zkz!!!

    czemu??

    aby udowodnic jaka sile prezentuje poloni (tutaj smiech na sali) wielkie objawienia na meczu z apatorem

    aby na koniec sezony apatorowi zabraklo wlasnie tych dwoch punktow do zdobycia mistrza (oj pluli by sobie w brode)

    niestety nadal w polskim zuzlu panuje cwaniactwo i uklady

    a wiec panie prezesie (Rufin Sokołowski)

    spokojnie mozemy oddac mecz wlokniarzowi wydaje mi sie ze NIKT nie bedzie z tego powodu rozgoryczony !!!

    a wiec:

    ckm
    apator
    wts
    zkz

    taka chcialbym widziec gorna czworke play off

    pozdrawiam

    KONIEC CWANIACTWA W ŻUŻLU!!!

    Ckm Mistrz Polski 2003!!!






  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ty goscu a skad ty wiesz ze polonia sprzedala mecz? takie glupoty to ty mozesz swojwj babci opowiadac polonia wygralal bo byla lepsza a teraz czas nna ten twoj ZKZ smary beda bolaly oj beda!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    niestety nadal w polskim zuzlu panuje cwaniactwo i uklady a wiec panie prezesie (Rufin Sokołowski)
    spokojnie mozemy oddac mecz wlokniarzowi
    Przedziwna logika.
    Wysokie temperatury w Czestochowie panowaly
    w ostatni weekend?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    qubis

    doceniam Twój post - pierwszy w historii powyżej 100 znaków.

    Ale temat - fatalny.

    Apator nie sprzedał - apator poprostu jest to kiepska druzyna, ktora jedzie tylko u siebie. Zawodnicy krajowi apatora nie potrafia jezdzic na wyjazdach i tyle.... a ze rudzi maja torun gleboko to wiadome od dawna...

    Apator przegral w Bydzi - bo jest słabą drużyną!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    abdul !!!

    czy druzyna slaba to wydaje mi sie ze nie (popatrz wyniki)

    mowisz ze apator przegral mecz bo jest slaby??

    mnie sie wydaje ze ciezsze boje mialby apator w lesZnie lub zielonej niz w bydzi dlatego mozna powiedziec ze odal mecz (wzamian bks odda mecz w play off) a to przyblizy apator do ckmu

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie calkowicie.... bydgoszcz odda mecz w play -off za to że nie bedzie w grupie z "odpadami" wiec heja falubaz i atak na bydgoszcz.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ja tu widze ze co nie ktorzy maja
    juz przegrzany procesor od tego upalu.

    Facet co ty klepiesz publicznie ze
    Polonia sprzedala mecz!
    Byłeś? widziales? zlapales za reke?
    a moze wyslali ciebie specjlanie z
    kasa ?

    Opowiadanie bajek typu sprzedali a
    odadza punkty w play-offach jest po
    prostu żałosne

    pozdro.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to poczejmy jeszcze troche i kopara ci spadnie jak zobaczysz co sie dzieje w lidze polskiej? A może cie zamrozili na kilka lat i nie jesteś tutejszy? POCZEKAMY ZOBACZYMY, mecz w play offach Polonia - Apator na 100% wygrają torunianie

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja tu widze ze co nie ktorzy maja
    juz przegrzany procesor od tego upalu.

    Facet co ty klepiesz publicznie ze
    Polonia sprzedala mecz!
    Byłeś? widziales? zlapales za reke?
    a moze wyslali ciebie specjlanie z
    kasa ?

    Opowiadanie bajek typu sprzedali a
    odadza punkty w play-offach jest po
    prostu żałosne

    pozdro.
    mozesz wyjasnic mi to:

    11. Todd Wiltshire 8+1 (2,0,1*,2,3)
    12. Michał Robacki 9+1 (0,3,2,2*,2)
    13. Jacek Gollob 13 (3,3,1,3,3)

    1. Jason Crump 5+2 (0,1*,2*,0,2)
    3. Tony Rickardsson 10 (3,2,0,3,2)
    8. Tomasz Bajerski 1 (1)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qubis powiem tyle.ja wolalabym aby w drugiej czworce byl zkz.dlaczego? otoz na mecz z zielonka na stadion smoczyka przyjdzie wiecej kibicow niz na mecz z polonia. Mecz z Zkz-em bedzie o wiele bardziej zaciety niz z bydgoszcza.
    Pozdrowionka

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    piszac na temat powiem krotko - temat smieszny, wedlug mnie juz teraz wiadomo kto awansuje, nie wydaje mi sie zeby ZKZ mial jakies szanse w Bydgoszczy, moge sie spodziewac najazdu kibicow ZKZ zawsze wierzacych a druzzyne ale wybaczcie, nie widze innej mozliwosci i pewnie to potwierdzi sie.
    Co do wypowiedzi Abdula to az nie chce mi sie komentowac, ostatnie zawody wyjazdowe faktycznie krajowi zawodnicy zawalaja nam, ale Tobie radze zainteresowac sie swoja druzyna.
    Obcokrajowcy pojechali wtedy dobrze, z krajowych badrzo dobrze Jagus i PePe i slabiej Bajerski, ale juz zostawmy ten temat.
    Sprzedanie meczu przez Polonie - kolejna bzdura, puknijcie sie w glowe z tymi chorymi tekstami.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolałbym, aby to Falubaz znalazł się w 1 czwórce, bo przede wszystkim prezentuje znacznie wyższy poziom sportowy. Oprócz tego znacznie bardziej wolę zawodników z ZG
    np. Kurmanka niż Bydgoszczan. Patrząc jednak realnie daję niestety Falubazowi 10% szans na zwycięstwo w Bydgoszczy, gdzie nawet cienki Jacuś jedzie. Szczerze mówiąc boję się
    ewentualnej spółdzielni B-T, bo niby się nie lubią, ale kto ich tam wie.

    CATALONIA IS NOT SPAIN!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    moze zle sie wypowiedzialem....

    bardziej bedzie pasowalo nie sprzedanie meczu lecz jego oddanie

    oto mi dokladnie chodzilo

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Łatwo się wypowiadać na temat meczu na którym się nie było. Nasi zawodnicy dawali z siebie co mogli a, że niewiele mogli to przegrali. Mówi się trudno, ale nikt mi nie wmówi, że Toruń ten mecz oddał, czy sprzedał. Kompletna bzdura. Bydgoszcz wygrała, bo była tego dnia lepsza i trzeba to po prostu przyjąć do wiadomości. To tyle na temat tego nieprzemyślanego tematu.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zgadzam się w pełni z Qubisem

    Po pierwsze , nie mam nic przeciwko ludziom z Bydgoszczy ,ale moim zdaniem klimat wokół bydgoskiego żużla mocno sie zmęczył, przez to rozumiem ogromne długi klubu, nadużycia , wojny podjazdowe itp.
    Domyślam się,że praktycznie, miejsce które zajmie Polonia , jest obojętne żużlowcom tego klubu ,ponieważ ani spadek ani mistrzostwo im nie grozi .Dodatkowo zaległości finansowe nie motywują do jazdy , stąd nie ma tam aspektu umierania za klub,czy jakiejś wyjątkowości.Po wojnach personalnych w zarządzie jest raczej klimat kłótni , wiadomo o kogo chodzi. Jedyna czytelna osoba w teamie to Tomek Gollob , ale w końcu to dla niego brano kredyty ,żeby "podpisał" , właściwie złote lata żużla jego najwspanialej popieściły jeżeli chodzi o finanse .Nie może narzekać ...
    Oczywiście za dobrą jazdę dobra zapłata, ale...teraz po stronie winien jest: 5,5 mln długu w klubie. Ubiegłoroczny mistrz Polski nawet przez minutę(w żadnym wywiadzie) nie mówi o obronie tytułu czy jakiejś walce .Tak to jakoś bezjajecznie ...Poprostu jeżdżą dla zasady, jakoś to bez wyrazu i celu do którego dążymy.

    Co do szans Falubazu to one są i to duże.Mnie martwi ta ciągła huśtawka nastrojów Kurmana, troche obniżone loty Okonia , dziadostwo Hamilla i zarządu ,które nieudacznie rozmawia z Billym.Dlatego to mi spędza sen z powiek .

    Jednego jestem pewien.Chłopaki jadą zmobilizowani do Polonii , myślę ,że osoba trenera wpływa mobilizująco na zawodników, wszyscy wiedzą ,że można udowodnić co niektórym i sobie,że się jest dobrym i trzeba w sporcie sprawiać niespodzianki .Przecież Falubaz w pierwszej czwórce e-ligi to dawno nie widziany obrazek , tylu ludzi czeka na te lepsze , podkreślam nie złote czasy dla zielonogórskiego żużla,należy im się to , chociażby za najliczniej reprezentowaną publiczność wyjazdową.W Bydzi przyzwyczajono się do medali a to nie dobrze , teraz nadchodzą głodni sukcesów,pokorniejsi...

    Odbija się czkawką ta porażka z Toruniem u siebie , niestety ,skazywany przez wszystkich na 6/7 pozycję Falubaz punktuje jak należy , mimo osłabionego składu (Odejście Pedersena).

    Co do samego meczu , myślę ,że go poprostu wygramy , ponieważ mamy więcej równych zawodników , w Polonii mamy dziury pod postaciami Krzyżaka i Kowalika ,raczej niepewnego Piżamy ale przebudzenie Robaka jest równoważące te braki .Gollob's i Loram zapunktują na 35 pkt w sumie .
    Ale sorry , kto to jest Robacki ?Do zrobienia przez nawet Kłopota , o reszcie nie wspominam.Po za tym Tomek i Loram też się moga pomylić ze startu i stracą punkty np na rzecz Kurmana i Okonia o Hamillu nie wspomnę.
    Dlatego typuję zwycięstwo 47-43 dla Falubazu , od razu zastrzegając, jeżeli wystąpimy w pełnym składzie z obcokrajowcami .U nas wszyscy powinni wszyscy pojechać równo (9/10pkt), (vide Leszno) , co da wygraną i niespodziankę jakiej dawno nie było.

    FALUBAZIE TYŚ MOIM PASTERZEM I IDĘ ZA TOBĄ PO PIERWSZĄ CZWÓRKĘ!!!!!!!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qubis:
    Chyba masz zjarany Czepek :P. Apator oddal mecz ??
    Przeciez ta druzyna walczy o DMP i napewno nie mogla sobie na takie cos pozwolic. A to ze Apator "Mial" ten mecz wygrac (by Unia miala wieksze szanse na awans do pierwszej czworki) to mnie wcale nie dziwi. Taki jest sport. Same nazwiska nie jezdza.

    A co do Twojej milosci do Falubazu :

    a wiec porzucam swoje animozje i calym sercem jestem za zkz!!!
    ..a ja za Unia.


  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    ten post prosi się o komentarz ...

    ... więc komentuję: spiskowa teoria dziejów doczekała się nowego apologety: qbis rulez :):):) Jak będziesz wiedział znowu coś ciekawego, napisz, chętnie poczytamy na forum :) Aha, i założe się o paczkę krówek, że twoja pierwsza czwórka się nie sprawdzi, chłopaku :) swoją drogą, niezła energia z ciebie bucha :) Pozdrowienia dla wszystkich spiskowców! Niewidzialna ręka speedwaya to także Ty!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach

    Apator nie sprzedał - apator poprostu jest to kiepska druzyna, ktora jedzie tylko u siebie. Zawodnicy krajowi apatora nie potrafia jezdzic na wyjazdach i tyle.... a ze rudzi maja torun gleboko to wiadome od dawna...

    Apator przegral w Bydzi - bo jest słabą drużyną!


    Przypomne tylko wyniki uzyskane w meczach Apatora z Unia L:

    Unia L - Apator 40-50 Apator - Unia L 60 - 28.

    Na szczescie byly to ostatnie mecze tych druzyn w tym sezonie.Jezeli Apator to kiepska druzyna to co mozna powiedziec o twojej Unii Abdulahu?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HIhi niektorym tutaj chyba za mocno slonko przygrzalo,fakt smali mocno:):)Co do szans,to ZKZ jest na fali i zasluguja na awans do pierwszej czworki!zaczyna mnie wkurzac cwaniactwo Hamilla,doigra sie niedlugo za takie zachowanie!trzymam kciuki za moje falubaziaki:):)Bydzia tego pszedzie a swoja wartosc i chec do walki pokazali w Czestochowie!Gratuluje wam Byudgoszczanom ekipy pelnej ambicji i woli walki,hahahaa!Niestety taka prawda,bo Moj FAlubaz przynajmniej ma ambicje i chec do wali czego nie mozna powiedziec o Bydzi!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubazzini

    Co do szans Falubazu to one są i to duże.Mnie martwi ta ciągła huśtawka nastrojów Kurmana, troche obniżone loty Okonia , dziadostwo Hamilla i zarządu ,które nieudacznie rozmawia z Billym.Dlatego to mi spędza sen z powiek .
    Kilka slow o Okoniu. W tym kontekscie, o ktorym psziesz, ze obniza loty. Nie wiem czy zauwazyles ale Okon drugi mecz "nawala", tlumaczac to sprzetem. W Lesznie defektowal (mowil ze dwa biegi) i tu znowu sprzet nie pasowal.


    Okon - zawsze byl kiepski w bydzi, bo tam trzeba umiec jechac pod plotem a okon ma z tym problem. Ja bym na niego nie liczyl w bydzi - bo mu sie to nie oplaca! Ile zrobi w PO pkt w toruniu, cz-wie i wrocku ? a ile w L-nie, pile, gdansku ?

    Rachunek jest prosty.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    odpowiedz prosta

    Przypomne tylko wyniki uzyskane w meczach Apatora z Unia L:

    Unia L - Apator 40-50 Apator - Unia L 60 - 28.

    Na szczescie byly to ostatnie mecze tych druzyn w tym sezonie.Jezeli Apator to kiepska druzyna to co mozna powiedziec o twojej Unii Abdulahu?
    Poprostu jest jeszcze slabsza niz slaby apator!


    a tak atylko na marginesie:
    Unia jechala bez 3 podstawowych raiderow: dryml, jankowski, lukaszewicz (wszyscy wybitni kraweznikowcy) mysle, ze minimum okolo 20 pkt plus te 28 to razem daje 48:)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmieszne jest to co mówi żałożyciel wątku(zapomniałem nicka sorry), że niby apator oddał bydgoszczy mecz! To by nie było w jego interesie. Bo ja nie widze interesu w tym. Po prostu przegrał, tego dnia był gorszą drużyną. Jeśli by nie "sprzedał", to by miał by z tego więcej plusów:

    +2 pkt. z Bydgoszczy
    +4 pkt. z ZG (z rudny play-off)

    A tak ma:

    +0 pkt z Byd.
    +4pkt. z Byd(bądź z ZG) [z rundy play-off)
    Wiec, nie wiem jaki jest tego sens, bo ja nie rozumiem! Niech mi ktoś to wytłumaczy!

    Co do samego meczu, to sercem jestem z ZKŻ bo lubie tą drużyne a nie lubie Bydgoszczy ( jestem z Torunia :D). Choć mój zdrowy rozsądek podpowiada mi, że wygra (niestety) Bydgoszcz.

    Dziękuje.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Heh już się zaczynają podejrzenia typu: kto, komu i za ile ? A powiedzcie mi jaki taq naprawdę Apator miałby interes odpuśic mecz w Bydzi ? Po przegranej u iebie z Czewą Trouń musi szukac punktów wszędzie !

    Poza tym wybaczcie ale Bydzia jest jedyną drużyną która nie starciław tym sezonie pkt. na włanym torze. To co może Czewa i WTS też odpuściły. Kto powie że mecze te nie odbyły się do końca ale co to zmienia ?

    W niedzielę sytuacja będzie jasna i klarowna. Do pierwszej czwórki awansuje ten kto mecz wygra. I obie ekpiy nie muszą kalkulować i liczyć na innych. Każdy jedzie dla siebie i niech wygra lepszy !

    P.S zobacze w jakim kierunku "zniesie" dyskusje ale o tym samym mozna chyba dyskutować w wątku o meczu Polonia - ZKŻ. No ale narazie wstrzymam się z decyzją, tylko zachowajcie kulture :)

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Co do szans Falubazu to one są i to duże.Mnie martwi ta ciągła huśtawka nastrojów Kurmana, troche obniżone loty Okonia , dziadostwo Hamilla i zarządu ,które nieudacznie rozmawia z Billym.Dlatego to mi spędza sen z powiek .
    Kilka slow o Okoniu. W tym kontekscie, o ktorym psziesz, ze obniza loty. Nie wiem czy zauwazyles ale Okon drugi mecz "nawala", tlumaczac to sprzetem. W Lesznie defektowal (mowil ze dwa biegi) i tu znowu sprzet nie pasowal.


    Okon - zawsze byl kiepski w bydzi, bo tam trzeba umiec jechac pod plotem a okon ma z tym problem. Ja bym na niego nie liczyl w bydzi - bo mu sie to nie oplaca! Ile zrobi w PO pkt w toruniu, cz-wie i wrocku ? a ile w L-nie, pile, gdansku ?

    Rachunek jest prosty.
    abdul. trzasnij sie w leb i 30 pompek. glupota, glupota, glupota.
    okoniewski i forma.
    Leszno - 9 pkt.
    wroclaw - 8 pkt.
    jesli to sa slabe wyniki to co powiesz o swoim idolu dobruckim?
    okoniewski i jego sprzet.
    w Lesznie defektowal, fakt. w Zielonej, jechal slabiej, jednak w ostatnim swoim biegu przesiadl sie na zupelnie nowy motor - dalo sie to zauwazyc - i juz bylo lepiej.
    okoniewski i bydgoski tor!
    moge sie mylic, ale czy to nie on, jezdzac jeszcze w Gorzowie, zdobyl 15 pkt w 6 startach (z reszta podobnie do kurmanka)

    ps. przed sezonem pisales o tym, ze okon do polowy sezonu bedzie jechal w miare dobrze, potem przestanie inwestowac w sprzet i obnizy loty.
    jak narazie z panem rafalem jest dobrze, natomiast nowy nabytek leszczynski dobrucki ma i slaby sprzet i slabo jezdzi.
    nasuwa sie pewna refleksja. moze to nie zalezy od zawodnika, tylko od klubu, ktory to olewa danego zuzlowca!?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    Trochę za mało sportu w tej lidze

    :D Po pierwsze:
    ZKŻ do pierwszej czwórki! Choć czasami żal czytać Wasze chamskie posty bezmyślnie nakierowane na leszczyniaków informuję, ze mając na uwadze dobro i ducha sportu zapominam o tym i życzą Wam tylko wygranej w bydzi.
    :D Po drugie
    ZKŻ- ty, a jak wygracie w bydzi to podnoszona tu w wielu komentarzach wątpliwa czystość sportowej walki Polonii z Apatorkiem w ostatnich derbach dla wielu teraz pozostanie już bez watpliwosci.
    :D Po trzcie
    W związku drugim choc sami napewno nie powalczycie o złoto to będziecie na 100% poza układami w tej walce o złoto co w innym przypadku nie jest takie pewne
    :D Po czwarte wchodząc do pierwszej czwórki sami macie szanse na "medalik" chociaz prawdopodobnie tylko koloru brązowego to macie o co walczyć stąd mój wniosek znowu jest zgodny jest z punktem pierwszym.
    ZKŻ do pierwszej czwórki niej żyje czysty sport!

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach


    a tak atylko na marginesie:
    Unia jechala bez 3 podstawowych raiderow: dryml, jankowski, lukaszewicz (wszyscy wybitni kraweznikowcy) mysle, ze minimum okolo 20 pkt plus te 28 to razem daje 48:)

    Jasne.Teraz juz wiem dlaczego Unia w tym roku nie bedzie miala miszcza
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubaz

    abdul. trzasnij sie w leb i 30 pompek. glupota, glupota, glupota.
    okoniewski i forma.
    Leszno - 9 pkt.
    wroclaw - 8 pkt.
    jesli to sa slabe wyniki to co powiesz o swoim idolu dobruckim?
    Przeciez ja tego nie wymyslilem - i sam sie trzasnij w Twoj łeb! Okon sam mowil,ze mecz w wrockiem byl jego najslabszym meczem w barwach ZG (na torze ZG)!

    okoniewski i jego sprzet.
    w Lesznie defektowal, fakt. w Zielonej, jechal slabiej, jednak w ostatnim swoim biegu przesiadl sie na zupelnie nowy motor - dalo sie to zauwazyc - i juz bylo lepiej.
    okoniewski i bydgoski tor!

    Zobacz jego wyniki w roku ubieglym na torze w bydzi! W Lesznie tez mowil, ze dopiero w ostatnim biegu przesiadl sie na motor... Dlaczego sie przesiada tak pozno:P?

    Poczekaj do niedzieli - zobaczysz wielkiego okonia! W ub roku to wlasnie na torze w bydzi okon przegral zloto dla unii - przez pokazanie totalnego dna sportowego i sprzetowego!

    Mowilem, ze okon w polowie sezonu przestanie inwestowac i moim zdaniem juz wiecej zlotowki na zuzel nie wylozy! Na 2/4 starczy to czym dysponuje.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach

    Poczekaj do niedzieli - zobaczysz wielkiego okonia! W ub roku to wlasnie na torze w bydzi okon przegral zloto dla unii - przez pokazanie totalnego dna sportowego i sprzetowego!
    widze ze za czesto sie udzielasz, bo glupoty piszesz. w ubieglum roku to nie okon przegral wam mecz, tylko rufin, ktory zalegal okoniowi z kasa (dlatego pewnie brak inwestycji w sprzet), a przy tym wszystkich was oklamywal.
    balina sie wkurza....
    okon sie wkurza....
    szymanski sie wkurza....
    ... a rufin wam kity laduje!

    ps. wszedzie gdzie sie wpiszesz to siejesz ferment. wrocek walkuje, czewa miala juz w polowie sezonu jezdzic juniorami (wpis z poczatku roku), zielonka tez juz nie domaga - nawet porownania do pily widzialem!, torun jest slaby(dwa latwe zwyciestwa z lesznem) tylko leszno dobrze przedzie a pan rufin jest nieskazitelnie czysty i wogole naj!
    ps2 pompki zrobione?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy sie tu kłocicie i kłocice i nic wiecej !!!
    Ja to na waszym miejscu zamiast tracić czas i sie tu kłocić to poszedl bym do zakladu bukmacherskiego i obstawil na bydzie lub falubaz :P:P:P






    [b]Una paloma blanka nikt nie dogoni Kurmanka !!!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja tu widze ze co nie ktorzy maja
    juz przegrzany procesor od tego upalu.

    Facet co ty klepiesz publicznie ze
    Polonia sprzedala mecz!
    Byłeś? widziales? zlapales za reke?
    a moze wyslali ciebie specjlanie z
    kasa ?

    Opowiadanie bajek typu sprzedali a
    odadza punkty w play-offach jest po
    prostu żałosne

    pozdro.
    mozesz wyjasnic mi to:

    11. Todd Wiltshire 8+1 (2,0,1*,2,3)
    12. Michał Robacki 9+1 (0,3,2,2*,2)
    13. Jacek Gollob 13 (3,3,1,3,3)

    1. Jason Crump 5+2 (0,1*,2*,0,2)
    3. Tony Rickardsson 10 (3,2,0,3,2)
    8. Tomasz Bajerski 1 (1)
    A co tu do wyjasniania po prostu Bydgoszcz byla lepsza i bez dwoch zdan wygrali z "Dream Teamem":P.Tak klub ktory ma dlugow wiecej niz zrzad i zulowcy wlsow na glowie mial kupic mecz????cos mi tu nie gra
    a z tym ze Bydzi sie podda w play-offach Apatorowi to nie wieze bo beda chcieli miec medal

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Śmieszne jest to co mówi żałożyciel wątku(zapomniałem nicka sorry), że niby apator oddał bydgoszczy mecz! To by nie było w jego interesie. Bo ja nie widze interesu w tym. Po prostu przegrał, tego dnia był gorszą drużyną. Jeśli by nie "sprzedał", to by miał by z tego więcej plusów:

    +2 pkt. z Bydgoszczy
    +4 pkt. z ZG (z rudny play-off)

    A tak ma:

    +0 pkt z Byd.
    +4pkt. z Byd(bądź z ZG) [z rundy play-off)
    Wiec, nie wiem jaki jest tego sens, bo ja nie rozumiem! Niech mi ktoś to wytłumaczy!

    Co do samego meczu, to sercem jestem z ZKŻ bo lubie tą drużyne a nie lubie Bydgoszczy ( jestem z Torunia :D). Choć mój zdrowy rozsądek podpowiada mi, że wygra (niestety) Bydgoszcz.

    Dziękuje.
    a oto chodzi ze jesli polonia to na aby stadionach mamy nadkomplet kibicow co w przypadku unii lub zkz w toruniu nie byloby mozliwe

    a jakie zyski sa z kibicow to juz chyba kazdy wie

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    w niedziele bez Lorama!!!

    właśnie przed chwilą biedak Loram , który stracił cały ten sezon , złamal sobie nogę , dlatego najprawdobniej nie zobaczymy go w niedziele w Bydzi.
    to niewątpliwe osłabienie Polonii i dużo większe szanse na wygranie dla Falubazu .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda mi Lorama ale jak go nie zobaczymy w Bydgoszczy to wynik będzie bardziej sprawiedliwy (jak już wiadomo najprawdopodobniej nie będzie Hamilla).

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no to po Polonii

    To bez Lorama bedzie ciezko u siebie z ZKZ-em. A To szkoda dla Apatora. Ponowne derby przyciagnelyby znow komplet ludzi co na mecz z ZKZ raczej w Toruniu nie mozna oczekiwac.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    nie zebym byl zlosliwy:D

    ale oliwa nie zywa ale zawsze sprawiedliwa (zobaczymy)

    oj pan karwan bedzie sobie plul w brode jak 2 pkt zabraknie :D

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie w 100 % z Qubisiem.
    Zle by sie stalo jakby Bydzia znalazla sie w pierwszej czworce. Napewno odalli by mecze z Toruniem.
    A Falubaz napewno jak sie pojawi taka szansa bedzie walczyl do samego konca !!!!!
    Co do kontuzji Lorama to szkoda ze go zabraknie na pewno jego brak bedzie odczuwalny. Fakt my bedziemy mieli wieksze szanse:P:P. Ja osobiscie mysle, że w pierwszej czworce znajdzie sie Falubaz:D:D
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj qubis qubis
    tyle razy Ci mowilem nie opowiadaj glupot a Ty swoje
    ... mne tez to boli ale nie rozmieniajmy sie na drobne miejmy swoj honor...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. ewidentne pomoc apatora poprzez oddanie meczu z Bks
    Hahahaha :) :) :) Pewnie Częstochowa też oddała mecz Falubazowi? No i Wrocław sprzedał punkt Gdańskowi?
    No to trzeba powołać komisję śledczą, zaprosic Rokitę niech zbada te przekręty. :)

    Aaaa... Jeżeli info o Loramie się potwierdzi to będzie ciężko, bo Polonia pojedzie praktycznie w czwórkę. Miejmy nadzieję że Loramski wykorzystał już swój limit pecha i szybko wróci do zdrowia.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie stojac po zadnej ze stron obiektywnie /tak mi sie wydaje/ nalezy stwierdzic,ze duzo wieksze szanse na zwyciestwo w tym meczu ma mimo wszystko Polonia.Zakładam,ze nie jada ani Hamill ani Loramski.
    Tomasz Gollob w tym meczu z pewnoscia nie bedzie mial godnego siebie rywala ,Jacek z Toddem conajmniej zneutrlizuja Okonia i Kurmanka Robacki w zyciowej formie wsparty logistycznie przez Tomka gwarantuje dorobek punktowy wiekszy niz Niezatapialny. Widzialem na meczu w Czewie Krzyzaka i jestem przekonany ze na betoniku w Bydzi pokaze lwi pazur i na pewno zrobi wiecej niz Swist.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Z planowanego 55 35 bedzie 50 40 dla poloni!!!niech nikt z Zielonej Gory nie mysli ze wygra w bydgoszczy:)juz wielu pisalo<torun czestochowa leszno > ile to nam dokopią:)))nikomu sie nie udalo to ma sie udac zielonej?!bez lorama i krzyzaniaka juz gorsze mecze wygrywalismy!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    raczej Bydgoszcz

    Jako bezstronny i obiektywny kibic z Gorzowa powiem ,że to raczej będzie Polonia w czwórce.U siebie to jest zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach (jak większośc drużyn w tym kraju :)).Ponadto Falubaz nie prezentuje takiej mocy na saksach.Pewne punkty to Okoń i Kurman i Hamill (o ile pojedzie).Szwagier Świst niestety to góra 6 pkt przy dobrych wiatrach (obym sie mylił).Huszcza przy moim całym szacunku i sympatii też nie zaszaleje na gościnnych występach.Pewne punkty Bydgoszczy to bracia Gollobowie,a i również drugi rzut Polonii spisze sie lepiej niż ostatnio(co się dzieje z tymi żuzlowcami Krzyżak i Kowalik tak nigdy w życiu nie cieniowali - tragedia .Osobiście widzę w pierwszej czwórce Falubaz to z sympatii do tego miasta :)ale wygra Bydgoszcz.Zapowiada sie super meczyk.Pozdrawiam.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i sprawy diametralnie sie zmieniaja. Mark Loram ma zlamana noge~! Na moje oko szanse sie teraz wyrownaja bo raczej nie mam przekonania do tego ze w bYdzi zawita Billy Hamill.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WYjazd :P

    Mam taka prosbe jestem na wakacjach w gdansku i chcem pojechac na nasz mecz do bydzi ale nigdy w niej nie bylem i bede miec klopoty z dotarcie na stadion kto by mi pomogl poczekal na dworcu na mnie i ze mna skoczyl na stadion bardzo bym prosil ze by ta osoba nic nie maial do zielonki jak byla by z Bydzi :P a najlepiej jakby wyszla grupka zielonogorskich kiboli :D:D:D kto by mi pomogl ?

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TheLimp Z dworca bez problemu sam trafisz na stadion. Wsiadasz przed dworcem w autobus nr 67. Wysiadasz na trzecim przystanku-przed bazyliką. Kawałek w góre w kierunku jazdy autobusu, w lewo na skrzyżowaniu i zaraz po prawej stronie nasz wspaniały stadion :)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bardzo bym sobie życzył żeby Bydgoszcz nie weszła do 4. Za karę za podejście do meczu w cz wie. Chociaż realnie patrząc to pewnie wygrają z Zielonką u siebie. Ale co potem ? Czy w trakcie meczów w 4 wystawią chociąż Todda (ależ szkoda Marka - ale niech teraz w Bydzi trzęsą porami o wynik z ZKŻ)? Może lepiej jakby w 4 była Zielona to mecze byłyby ciekawsze - mają Hamilla i zawsze mogą jeszcze troszkę namieszać z tym całym Janniro. Czy ktoś wie jaka będzie tabela jeśli będzie remis w Bydgoszczy a Atlas wygra z Piłą???

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •