Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 864

Wątek: ZKŻ Zielona Góra - Billy Janirro trzecim obcokrajowcem

  1. Powrót do góry    #631
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Patryk

    Patryk a pamietasz jak zawalil nam mecz bodajze ze Stala Rzeszow???O tym nikt nie wspominal:)Carl z taka forma co ostatnio nie nadaje sie na extra a Barth nawet w swojej najlepszej sie nie nadaje:).

  2. Powrót do góry    #632
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jasne, jasne, z barthem to tylko zarty hehe :)
    carl to zawodnik, ktoremum sie uda 1 mecz na 3.

    musimy zadbać o piekne dziewczeta przed tasmą, wtedy stoni na pewno pojezdzi... ;)

  3. Powrót do góry    #633
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec rewelka. Najwidoczniej nie potrafimy sie uczyc na wlasnych bledach. przeie tyle sie mowilo w poprzednim sezonie, ze zbyt pochopnie szybko wykorzystano limit kontraktowania obcokrajowcow. i tera nieco na sile kontraktowac chca carla. I wlasnie w tym problem, ze nie wiadomo na co go moze byc stac. A tak by poczekac do seoznu i mozna bylo sie przekonac. jak bedzie wtopa to juz nie bedzie zadnego pola manewru. no coz....

  4. Powrót do góry    #634
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do bulleta ?

    kazales mi sie nie wtracac w watek zkz-tu, pomyslalem
    ze chlop cos wie to napisze z sensem a tu minelo tyle dni
    i cisza!

    czyzby czarny brat szwedzki mial zawitac na lubuska
    ziemie juz w srode ? uchylcie rabka tajemnicy przeciez
    tak juz go z e-ligi nikt wam go nie skradnie bo wszedzie
    prawie komplet no i on tez juz ponoc zaklepany.

    Jesli to stonehower - to chlopa bardzo lubie:):

    ostatnie jego wystepy przeciw unii z leszno

    to o ile sie nie myle

    w 2001 w lesznie (1,0,0,0,0) suma 1 pkt zdobyty po upadku
    kasprzaka

    w 2002 w pile (1*,1*,1*,1,-) suma 4 pkt.

    jesli to on to ja polecam smoleniowi wziasc na
    wstrzymanie i poczekanie jednak na poczatek sezonu moze
    faktycznie ktos wyskoczy, choc chlop cos w sobie ma
    ale jednak chyba nie na polska e-lige.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #635
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    ja tam nie chce stenehawera moim zdaniem jest za slaby
    wole zeby byl to louis co z tego ze jest po kontuzji wiltsire tez byl po kontuzji kiedys(nie jezdzil 2 lub 3 lata) i jakos po kontuzji tez dobrze jezdzil a poza tym w zuzlu bardziej liczy sie sprzet jak bedzie mial louis maszyny to bedzie dobrze jezdzil :)

  6. Powrót do góry    #636
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Widze że po moim wpiśe na stompiła zgaduj zgadula:)

    Jeszcze 24 godziny i się dowiecie ale możecie się zaskoczyć lub co nie którzy rozczarować. miłe wieści napływają z Argentyny gdzie przebywa Toni Svab zają 5 miejsce wygrywając 3 wyścigi jak na pierwszy kontak z torem(po kontuzji) to dobrze Już nie długo sezon wiem że będzie dobrze mamy 4 silnych punktujących zawodników czyli Billi 2 Rafałów i Piotrek każdy z nich jest w stanie zrobić co mecz 10 punktów Co nie którzy nie wierzą w "Tomka" ale on podchodzi do tego sezonu bardzo profesjonalnie we własnym zakresie chodzi na odnowę biologiczną co dzieńie biega po parę kilosów i wierze w to że będzie jeszcze nie raz nas wszystkich zadziwi skutecznością tak prawdę mówiąc to od niego zależy awans do pierwszej czwórki bo na 2 innych stranieri nie ma co za bardzo liczyć jak nie długo do klub dojadą silniki z Dani i już wyjazd na Słowenie

  7. Powrót do góry    #637
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kml.gif[img]

    Ja mówię, że to będzie może ktoś kto jeszcze u nas nie jeździł w sumie nie wiem kto to będzie ale nie chcę Stonhewera u nas:( bo po prostu jest za słaby na ekstraligę przecież pamiętam te mecze 2 lata temu super mecz pojechał w Lesznie:D:D:D(1,0,0,0,0) to chyba mówi samo za siebie, a chciałbym się zapytać z jakiego kraju ten pochodzi?:P

    Ps.Powróciłem po długiej przerwie spowodowanej kłopotami technicznymi z kompem:P

    Pozdro wszystkim:D

    Żużel ponad wszystko HEJ HEJ FALUBAZ:D:D:D


  8. Powrót do góry    #638
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do KIKI

    Jeżeli już puściłeś takie info to bądz do końca wporządku wobec wszystkich i powiedz kto to jest,a nie napiszesz sobie że "wiesz ale nie powiesz" to lepiej nic niepisz i tak się wszyscy by dowiedzieli jutro.Pózniej ludzie zaczynają gdybać i zaśmiecają cały wątek snując domysły.A zatem KIKI siadaj do kompa i szrajbaj z kim zarząd podpisze jutro tą umowe?:).

    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #639
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie Zielonogórzanie!

    Ciekawy jestem czy wiecie czym obecnie zajmuje się wychowanek ZKŻ-u niejaki Robert Duma. Jeśli nie to zapraszam na stronkę www.kszkrosno.w.pl
    :-)

  10. Powrót do góry    #640
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W obecnej sytuacji, gdy nie mamy zawodnika z cyklu
    GP kontraktowanie kolejnego, jest moim zdaniem błędem.
    Co będzie jak np. Svab złapie kontuzję? A ten trzeci
    będzie robił 3pkt.? Czy nie lepiej jest poczekać
    i sprawdzić jak spisują się Szwab i Hamill?

  11. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Ziomal

    Ja bym powiedział skim jak sie okarze ktoś inn to mnie wszyscy zbluzgają ja mam sam nadzieje że z tym cieniasem nie podpiszą bo on nas nie raz do rozpaczy doprowadził ja tego zawodnika nie trawie Sam uważam że lepiej inwestować w młodych tzn. Alana Marcikoskiego i tych zomków co na 4 starty na trenigu mają 3 defekty to jak oni mają sie rozwijać obawiam się że jak nasz kurman skonczy wiek juniora to dopiero mogą być jaja Zielona Góra zawsze słyneła z dobrych juniorów zaczynając od Huszczy a koncząć na kurmanie prze te już prawie 27 lat zielonogórski klub słynoł ze znakomitych młodzierzowców chyby nie chciecie tego zmienić??

  12. Powrót do góry    #642
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem sie iż dziś zakontraktowano angielskiego zawodnika Chrisa Louisa. Jutro w mediach ma sie ukazać wiecej informacji na ten temat.

  13. Powrót do góry    #643
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem sie iż dziś zakontraktowano angielskiego zawodnika Chrisa Louisa. Jutro w mediach ma sie ukazać wiecej informacji na ten temat.

    [b] Jakich nioficjalnych i czy jesteś pewny tego co piszesz i z kąnd info bo ja mam inne!!

  14. Powrót do góry    #644
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to kiki powiedz wkoncu o kogo chodzi, a nie bawisz sie w kotka i myszke:P
    pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #645
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Stenehawera ma podpisać z nami kontrakt jest jeszcze obcja z Todem jak mu bydzia siana nie da to wylonduje u nas

  16. Powrót do góry    #646
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Stenehawera ma podpisać z nami kontrakt jest jeszcze obcja z Todem jak mu bydzia siana nie da to wylonduje u nas
    Ja wiedzialem ze to ma byc Stonehewer,domyslilem sie, a z Wilthsirem to jest juz nieaktualne, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.

  17. Powrót do góry    #647
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popularny "STONEY" to bardzo sympatyczny i kontaktowy zawodnik, jednak na polską ekstraligę trochę za słaby ... nic wam to wzmocnienie drodzy zielonogórzanie nie da.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  18. Powrót do góry    #648
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisząc wpis o louisie nie byłem do konca pewien czy o niego chodzi, ale na pewno w naszym zespole bedzie anglik. mysle ze nasi sie tyle razy na stonim przejechali, ze powinno starczyc. lepiej szukac mlodego talenta niz brac stonke.

  19. Powrót do góry    #649
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE TYLKO NIE ON !!!!!!!!!!!

    Prosze nie juz zakontraktuja Mateja Zagara albo Antonio Lindbacka ale nit tego fusa.
    Ech szkoda gadac...

  20. Powrót do góry    #650
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmawiałem dzisiaj z dyrektorem "Falubazu" p. Andrzejem Dobija - niedługo wywiad ten będzie na Portalu - i na pytanie o trzecim zawodniku zagranicznym powiedział, że potrzeba jeszcze trochę czasu, więc Kiki chyba się dzisiaj nie dowiemy. Aczkolwiek w Zielonej Górze wszystko może się zdarzyć.

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #651
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Tak mówił w radiu zachód pan były viceprezes Jan Ługoski w poniedziałek to nie wiem czemu miał by kłamać powiedział w Srode wieczorem a mamy południe to jeszcze trochę czasu został także bondzmy cierpliwi nie wierze żeby kłamał pan Ługoski bo po co??

  22. Powrót do góry    #652
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    wyjaśnienie sprawy straniera!!!!!!!!!!!!!

    [/b][b]Odczytałem dużo wiadomości na gadulcu w sprawie mojego tekstu o 3 stranieri nawet jeden mi groził banem ludzie co tak się boicie o tego obcokrajowca przecież Pan Ługoski by chyba nie kłamał nas kibiców bo po co by miał to robić także trochę cierpliwości w końcu wszystko będzie jasne


  23. Powrót do góry    #653
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz kiki jacy sa kibice :) Lepiej nie podawac plotek :)

    Spoko rozumiem. Kiedys tez napisalem ze Erikssona u nas na pewno nie bedzie i ze nawet nie podjal zadnych rozmow z naszym zarzadem to mnie wygwizdano :)

    A teraz widac gdzie bedzie jezdzil Freddie.

    Ale jak to Lugowski zalatwia 3 straniero a odszedl z zarzadu ??

  24. Powrót do góry    #654
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od kilku dni w tym wątku jest mowa o trzecim stranieri. Było pisane że dowiemy się dziś wieczorem (tj.środa) co prawda środowy wieczór się jeszcze nie skończył, ale wydaje mi się że już dziś na ten temat nie poznamy 100% odpowiedzi. Wszystko wskazuje na to że mógłby nim być Anglik Carl Stonehewer, ale rodzi się pytanie: Czy to aby napewno było by wzmocnienie dla zielonogórskiego beniaminka ? Czy jest sens kontraktowania trzeciego "zagraniczniaka"? Może do końca tygodnia dowiemy się czegoś więcej

    [b]

    [i][u]POZDRAWIAM

  25. Powrót do góry    #655
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Może to nie tutaj ale już mnie zaczyna wkurzać Strona "Przeglądu Żużlowego" zero wieści z ZKŻ-TU, zero wywiadów Z zawodnikami to już mnie powoli denerwuje


    Chyba kasa w klubie jest bo jak by nie było to by nie jechali na Słowenie tam można trenować do póżnych godzin nocnych z uwagi na oświetlenie. Szłyszeliście że "Leszczyńska gmina żużlowa" zmienia profesje z toru klasycznego na tor lodowy niech się ruskie boją bo mają nowych przciwników do walki na torze lodowym Bym zapomniał przecież ojciec derektor ma układy w Moskwie może Kasprzak dostanie Rosyjskie obywatelstwo:P

  26. Powrót do góry    #656
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Kiki

    Drogi Kiki, spokojnie już niedługo - jak tylko zredaguję - pojawi się na PZ wywiad z dyrektorem p. Andrzejem Dobija, może nie będzie to jakas rewelka ale zawszw coś. Jednak masz rację, wkurza brak newsów z Zielonej Góry. Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że wziąłem dwa miechy przymusowego urlopu i nie pisalem o tym co się dzieje w naszym klubie. Teraz jestem i mam nadzieję, że sytuacja się poprawi.

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #657
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Do Speed_ZG

    Ja wszysko rozumiem ale żeby ostatni news był 2 lutego to już troche przesada mam nadzieje że po twojim powrocie to się zmieni Narazie tam cześciej piszą o Wandzie Kraków(bez urazy)niż o Falubazach coś tu nie tak przecież wielu kibiców czyta tą strone z Zielonej Góry a oni nas poniżają i zostawiają na szarym końcu

  28. Powrót do góry    #658
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czesciowo do Kiki!!

    No i co jest z tym trzecim obcokrajowcem...??
    Mamy nastepnego "batona do bicia" czy nie...??
    U mnie za zgarku jest juz poludnie 27.02.2003 a tu nic... zadnych wiesci:(. Mam wrazenie ze poruszany temat trzeciego obcokrajowca w Zielonce to wielka sciema!!
    I jeszcze jedno jaki by nie byl ten obcokrajowiec to i tak juz nie wzmocni naszego zespolu!! Nie ma na liscie zadnego zawodnika zagranicznego o ktorego mozna by powalczyc!!
    Takie jest moje zdanie!!
    Pozdrawiam :)

  29. Powrót do góry    #659
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kiki

    Jak nie odpowiada Ci "przegladzuzlowy" to spróbuj to www.sportowefakty.pl może właśnie to jest to czego potrzebujesz :)

  30. Powrót do góry    #660
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jak nie odpowiada Ci "przegladzuzlowy" to spróbuj to www.sportowefakty.pl może właśnie to jest to czego potrzebujesz :)
    Fajna stronka tylko za mało wywiadów trochę ale jest kul ale najlepsze felietony pisze abdullach zabawne są ale będe odwiedzał stronke bo robi postempy

  31. Powrót do góry    #661
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oni mi to robią na złość!!!!

    Puścili Nickyego - bo inni potrafili się dogadać a nasi nie!

    Puścili Maciusia - bo podobno tęsknił za domem!

    Zakontraktowali Okonia - bo kogoś trzeba było!

    Zakontraktowali Świstaka - choć On w wywiadach mówił że jako Kibice jesteśmy największym bydłem w polsce, a teraz mamy mu klaskać!?!

    Zakontraktowali Sucheckiego - bo... no właśnie po co?!?

    Ale po co Nam teraz ten dziarany farfocel to nie mam zielonego pojęcia. Sezon możemy rozpocząć z dwójką obcaków i napewno nam wystarczą, a później spokojnie można szukać, obserwować, analizować, a nie: Stonka - na koncie olimpiada, na pysku uśmiech - pełen looz, typowy dżemojadowy spokój.

    Niech no ja sobię przypomnę kto mi opowiadał, jak Stona nabijał się z Zielonki. Mały to nie Ty? Powiem Wam że Mały jak się w zeszłym sezonie zszedł z Hamillem na browara w Highlanderze to sporo się dowiedział, tyle że pilnuje tego jak watykan tajemnic sykstyńskich.

    Dobra, to narta!!!

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!1

    PS. Właśnie, a czemu nie weźmiemy Szombierskiego, w Rybolu go nie chcą to niech przyjdzie tu. Uważam że byłby to dobry zakup, perspektywiczna inwestycja bez podtekstó na tle rasowym (Świst, Suchy)!

  32. Powrót do góry    #662
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    juz chyba nie znajdziemy w tym sezonie obcokrajowca, ktory bylby lepszy chociaz od Svaba. Moze na to wolne miejsce wpuscic Antonio Lindbecka, to troche wiary przyjdzie na mecz z Pila i Wybrzezem, starczy podac reklame w Lubuskiej : Czarnoskóry zawodnik w barwach ZKŻ, i mamy 3000 luda wiecej :D

  33. Powrót do góry    #663
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Niech no ja sobię przypomnę kto mi opowiadał, jak Stona nabijał się z Zielonki. Mały to nie Ty? Powiem Wam że Mały jak się w zeszłym sezonie zszedł z Hamillem na browara w Highlanderze to sporo się dowiedział, tyle że pilnuje tego jak watykan tajemnic sykstyńskich.
    Heh witaj Kiper - Sarumanie, niszczycielu wszelkiego co dobre i nieFalubazerskie ;););)!!!!!!!!!!!!!

    Zgadza się, swego czasu miałem okazję spotkać Billy'ego w Hajku. Pamiętam, że złapał mnie wtedy za brodę i powiedział "cool" aaaaaaaaaaaaaaaaaa, a Jego mechanik - wielki Mike strasznie nalegał, żebym został na kolejnego Bosmana. O Carlu chyba nie gadaliśmy wtedy.

    Stoney'a miałem okazję poobserwować trochę w Pradze na GP w 2001. Spalił chyba 3 paczki fajek i latał uśmiechnięty po całym parkingu. Nie zapomne też Jego dobrego humoru po słynnym 1 punkcie w meczu w Lesznie, gdy udzielał wywiadu dla Wizji TV. Taki typ luzaka - idealny na nasze jatki ;) Zresztą chyba razem oglądaliśmy ten wywiad.

    Pozdro !!!!!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  34. Powrót do góry    #664
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wreszcie udalo mi sie zobaczyc ten "slynny" kalendarz ZKZ-tu
    Ubawilem sie niezle ! Gole torsy tych mikrusow nie moga zrobic na nikim wrazenia nawet na zakochanych fankach.
    Moze nie jestem koneserem ale wolalbym gdyby to byly zdjacia chlopakow w akcji i to w baedziej zywych kolorach.
    Mysle ze te 1000 szt ciezko sie sprzedaje zwlaszcza , ze cena jest okrutna.
    Jesli nie zafundowal tego klubowi jakis sponsor to przewiduje duza wtope. A mialo byc z tego 20000pln.

    To taka moja uwaga i ne po to aby wywolywac jakas nowa wojne.

  35. Powrót do góry    #665
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    w pelni sie zgadzam z przedmowca :P
    lepiej pokazac ich w czasie akcji, ale nie banalnego wirazu, tylko np. swieca jakas albo co :). Ewentualnie pokazac ich z jakiegos ciekawego ujecia stojocych ze swoimi maszynami (ciekawe tlo, i umyte kevlary i motorki ;) ).

  36. Powrót do góry    #666
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    super marketing

    A ja slyszlem ze w Lesznie maja lepsze pomysly, np. profil Jankesa jak doji krowe jest nalepiony na kaloszach i wszyty w skarpetki. I podobno sprzedaje sie blyskawicznie. :) :)


    Cheers!

  37. Powrót do góry    #667
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do kalendarza to zdecydowanie zgadzam sie z Seathem. Jezeli uda sie sprzedac chocby polowe kalendarzy to juz bedzie wielki sukces. Mimo reklamy ile udalo sie do tej pory sprzedac- z 50 ? Chociaz caly sezon jeszcze przed wami i moze akurat Klub zarobi tyle ile chcial.

    tommy_zg- Leszno ma "normalny" kalendarz z zawodnikami. Glowki wszystkich zawodnikow z Leszna i kilka na motorze.

  38. Powrót do góry    #668
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Diana spokojnie co tak się przejmyjesz naszą kasą

    Widze że wiecej się przejmujecie drodzy rolnicy naszym budrzetem niż swoim ogródkiem Nawet jak by się nie sprzedły te kalendarze to pan Robert Smoleń to poktyje jescze nie wiećie że posły łapówki biorą telewizjia nie dochodzi do wśi czy jak?? Także nie martwcie się naszym sianem tylko Okońiowi spłacie zaległości no i czeba na pole iść bo nie długo bedą plony. Tak na powarznie to ten kalendarz to jest tak bo Smoleńiowi się nudziło i wymyślił kalendzarz sobie :P

  39. Powrót do góry    #669
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Diana spokojnie co sie tak przejmyjesz nasza kasa
    Ano przejmuje sie. Co nie moge? Moze mi zabronisz.
    telewizjia nie dochodzi do wśi czy jak??
    No Ty mi to powiedz. Powinienes sie orientowac.
    czeba na pole iść bo nie długo bedą plony
    A skad to wiesz? Wiem wiem kilkuletnia praktyka....


  40. Powrót do góry    #670
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że wiecej się przejmujecie drodzy rolnicy naszym budrzetem niż swoim ogródkiem
    I KTO TO MOWI ! BUAHAHAHA

  41. Powrót do góry    #671
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no proszę proszę

    Dianko nie denerwuj się tak :)

    Wiem że od pewnego czasu zmieniłas front :)

    ale to nie zmienia niczego i nadale będzie tak że Leszno to wiocha i nic więcej :) i jeden kibic więcej tego nie zmieni :)

    a kalendarze typu głowy zawodników to żadna nowość i pewnie duża część klubów je posiada :) nasi zrobili coś innego i czy wypali czy nie to już inna sprawa.
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #672
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    swir

    Jak juz w zielonej dz... zrobia kalendarze to beda naj naj naj.....
    Tam to sami fachowcy zreszta mieszkaja to oni nie potrafia
    :) :P

    I rok bedzie mial 18 miesiecy 321 dni 25 tygodni

  43. Powrót do góry    #673
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    w sumie dobry patent Smolenia, ale nie lepiej zamiast tego sprzedawac znaczki pocztowe ? Przeciez i tak beda to kupywac ci kasowni, żeby sie troszke wysnobic :) Moze zrobic serie kalendarzow dla kibicow - fanów, ktorym nie zalezy na cyniarstwie :P

  44. Powrót do góry    #674
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dianko nie denerwuj się tak :)

    Wiem że od pewnego czasu zmieniłas front :)

    ale to nie zmienia niczego i nadale będzie tak że Leszno to wiocha i nic więcej :) i jeden kibic więcej tego nie zmieni :)
    Po pierwsze do Leszna jezdze juz od okolo 5 lat, a do Zielonej okolo 2- wiec o zadnej zmianie frontu nie ma mowy, wiec nie wiem o co chodzi. Ale te sprawe juz sobie wyjasnilismy.
    Po drugie wyrazilam tylko opinie o kalendarzu- a raczej stwierdzialam fakty.

  45. Powrót do góry    #675
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Dianka ma racje :), ale mysle ze chlopaki sie tak wyglupiaja, nie ma co sie denerwowac Diana :)

Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •