Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1096

Wątek: WTS Atlas Wrocław - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WTS Atlas Wrocław - sezon rozpoczęty !

    Może to jeszcze za wcześnie ale....
    Jak będzie wyglądał skład w sezonie 2003?
    Proponuje zamieszczać w tym temacie informacje dotyczące ewentualnych zmian w składzie WTS.
    Z tego co mi wiadomo Piotr "PePe" Protasiewicz ma wrócić do Wrocławia.......


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem skład będzie następujący:
    Hanckoc
    Hamill
    Dados
    Protasiewicz
    Słaboń
    junior.....???????...może Kołodziej

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też słyszałem, że Protasiewicz ma wrócić do Wrocławia. Nic nie stoi na przeszkodzie aby tak było. Prezes Rusko zawsze go lubił i ma do niego jakis sentyment. Kibice już mu chyba dawno wybaczyli odejście do Bydgoszczy o czym świadczy to, że juz na niego nie gwiżdżą podczas zawodów we Wrocławiu. Poza tym to wiadomo, że w Bydgoszczy jest aktualnie mało pieniędzy dla żużlowców wieć nie dość, że nie płacą zawodnikom za występy to chyba nie będzie ich dodatkowo stać na utrzymanie Protasiewicza w swoim klubie, bo chyba nikt nie myśli, że Tomek Gollob opuści klub z Bydgoszczy, choć nigdy nie wiadomo... Doszły mnie słuchy, że również WTS zainteresowany jest J. Hampelem. Widocznie ten bardzo dobry występ Hampela na torze we Wrocławiu w rundzie zasadniczej zrobił swoje. Swietnie się wtedy zareklamował. Może on ... ? Inna sprawa to juniorzy. Wiadomo co się dzieje z Bogińczukiem, więc jest trochę niepewności co do jego startów w przyszłym sezonie w barwach Atlasu. Słaboń kończy już chyba wiek juniora i ktoś musi na jego miejsce wskoczyć. Z wypożyczenia do Rawicza wraca Świderski. Jest to bardzo dobry zawodnik, tylko pytanie czy podoła w ekstralidze ? ale wydaje mi się, że tak, wkońcu w zawodach młodzieżowych świetnie sobie radzł z zawodnikami z e-ligi, więc dlaczego by nie miało by tak być też i w lidze ? Jest jeszcze junior Jamroży i jemu też się powinno dawać szansę na objeżdzenie w lidze, bo jak wiadomo nie ma to jak ligowa młócka w podnoszeniu umiejętności juniora. Dalsza kwestia: seniorzy. Zostaną raczej na pewno wszyscy a więc: Krzyżaniak, Dados, Jędrzejak, Baron. Do tego dojdzie być może Slaboń (ale nie jestem pewny czy będzie on chciał walczyć o miejsce w składzie, bo już różnie z tym bywało). Jeśli dojdzie Protasiewicz lub ktoś inny to będzie trener miał z czego wybierać. W razie obniżki formy tak jak ma np teraz Dados może go zastąpić inny równorzędny zawodnik, który gwarantuje odpowiedni poziom sportowy i zarazem wynik. W tym sezonie mieliśmy tylko na rezerwie naszego Piotrka Barona i trener nie miał za bardzo pola manewru. Widzieliśmy już co się działo jak w meczu przeciwko Bydgoszczy poobijany Dados nie mógł wystartować a pomimo tego musiał być w składzie bo Jędzrzejak też nie mógł pojechać a Baron właśnie jego zastąpił. Więc jeszcze jeden senior by się przydał. Tylko żeby ta rywalizacja o miejsce w składzie była by niekonfliktowa, popatrzmy na Apator. Jeśli tak ma być to dziękuję za takie wzmocnianie. Obcokrajowcy: tu jest chyba wszystko jasne. Hancock bezapelacyjnie lider zespołu, nic dodać, nic ująć. Nicholls też powinien zostać pomimo, że kilka wpadek zaliczył. Ale jest to młody i perspektywiczny zawodnik, któremu zależy na doru drużyny więc takiego zawodnika nam potrzeba. Trzecim obcokrajowcem jak słyszałem ma byc Lukas Dryml (chyba go nie pomyliłem z Alesem ?, chodzi o tego co startuje w GP) ale Richardson też nie był zły, więc ta ewentualna zmiana to tylko kwestia gustu trenera i działaczy. Tak więc to wszystko w tej chwili widzę. Na dalsze dyskusje przyjdzie czas po zakończeniu sezonu, kiedy wyjaśnia sie sytuacje w poszczególnych klubach a jeszcze bardziej wtedy gdy ukaże się lista transferowa. Wtedy będzie można wybierać i przebierać w zawodnikach, a w tej chwili to są takie tylko nasze gdybania.

    Skład na następny sezon:
    1. Protasiewicz/Hampel
    2. Krzyżaniak/Dados
    3. Jędrzejak/Słaboń
    4. Hancock
    5. Nicholls
    6. Bogińczuk/Świderski
    7. Jamroży

    Rezerwa: Baron, Dryml/Richardson
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  4. Powrót do góry    #4
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Skąd wam się wzięło że przyjdzie Pepe, Hampel, Hamill, Kołodziej i w ogóle. Może jeszcze Sullivan Gollob i Cegła?! Ludzie spokojnie troche i troch realistycznie bardziej
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAMY DUZO SIANKA MOZEMY KUPIC WSZYSTKICH ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    vicar już Ci odpowiadam. Protasiewicz: bo Bydgoszcz ma wobec niego długi i nie wiadomo czy je spłaci a on chce mieć płacone za swoją pracę jak każdy inny człowiek. Chce być w stabilnym finansowo klubie a takim jest Atlas Wrocław. Poza tym Bydgoszcz może mieć problem z utrzymaniem Golloba, Lorama, Protasiewicza (jak wiadomo chodzi tutaj również o pieniądze) więc chyba nie sądzisz, że Tomek odejdzie a Piotrek zostanie ? Hapel podobnie jak Protasiewicz. Piła też za bardzo nie ma jak mu zapłacić więc chłopak bedzie prawdopodobnie szukał sobie innego klubu, więc dlaczego nie miał by to byc Wrocław ? Hamil dlatego, że świetnie się znaja z Hancockiem, maja wspólne interesy i nie raz juz pokazali że razem mogą dużo, bardzo dużo. A tak jakby jeżdzili razem w jednym klubie to pewnie powruciłby ich Team. Tu raczej juz by nie chodziło o pieniądze, bo te pewnie podobne dostałby w Zielonej Górze ale chodzić tu raczej może o wzgledy marketingowe a co za tym idzie o przyciągnięcie jeszcze kolejnych sponsorów. Ale ta propozycja wydaje mi się najmniej jak na razie prawdopodobna.

    Poza tym nigdzie nie jest powiedziane, że zawodnik jest przywiązany do "swojego" klubu sznurkiem i nigdzie nie ucieknie. Więc każdy może startować tam gdzie mu się będzie podobało. Już nie raz się przekonaliśmy, że rzeczy mało prawdopodobne są jednak możliwe w naszym żużlowym świecie więc i transfery (jakie by nie były nieprawdopodobne) mogą się spełnić. Zresztą pomarzyć również można, to nic nie kosztuje :) Zresztą tak jak napisałem to są tylko na razie dywagacje a więcej będzie wiadomo po ukazaniu się listy transferowej. Jednak co nieco się słyszy tu i ówdzie...
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem, że wszyscy Jankowscuy: Roman( będzie pomagał synom), Łukasz( młody rozkręca się, można to było zauwarzyć na meczu we Wrocławiu, i jeszcze jeden syn lecz nie pamiętam jego imienia sory. Tak słyszałem ale czy to prawda.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamiast takie bzdury i zaszłyane przy piwie opowieści powtarzać weźcie się za coś bardziej pożytecznego. Aż łezką się w oku ze śmiechu kręci jak to czytam. Bo tam nie ma kasy - przyjdą do nas, ten jest młody, musi się rozwijać - przyjdzie do nas. Opamiętajcie się, bo zachowujecie się jak dzieci, aż strach pomyśleć co będzie po zakończeniu sezonu.

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Kolego DeVries. Pospekulować i pomarzyć zawsze można, a ty napisz coś konkretniejszego jeśli twierdzisz że zawodnicy ci nie trafią do Wrocławia to jakoś to uzasadnij. Dla przykładu: Protasiewicz nie będzie jeżdził w Atlasie bo... . A ty raczej widzę, że wychodzisz z założenia NIE BO NIE. I jeszcze jedno: nie są to opowiastki zasłyszane przy piwie, chociaż jedną akurat usłyszałem popijając piwko :) ale w obecności bardzo wiarygodnego człowieka. A żeby Ci jeszcze uświadomić, że każdy może się znaleźć w jakim chce klubie to przeczytaj sobie wywiad Darknesa z Ułamkiem i wtedy bedziesz wiedział, że żużlowcy chcą mieć płacone za swoje usługi, pracę i raczej nie będą jeżdzić za czapkę śliwek bo akurat maja sentyment do miasta czy też kibiców.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GUL

    Koledze z Gdanska chyba gul skacze,sa jednak takie kluby ktore moga sobie pozwolic na pewne zakupy.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe nie sądze by mi gul skakał... bo w przyszłym seoznie ale sza.. bo się R. wycofa :)
    To spytajcie Protasia np. odrazu zaprzeczy tak jak to Sebastian zrobił, nikt z nikim jeszcze na takie tematy nie rozmwaiał.
    A pomarzyć pewnie, że fajnie. Tyle że ja juz to wszystko miałem i co... sami oceńcie.
    Życzę Wam i Prostasia, i Cegły.. ale nie Kołodzieja bo się zapsuje, lepiej mu w Tarnowie będzie.
    Aha tylko spójżcie na KSM, bo może się okazać, że trezba będzie jakiegoś 2,50 do składu przyjąć. (Protaś i Cegła będą mieli wyyyysokie KSM, podobnie jak i Hamill)

    Pozdrawiam Wrocław (nie ma jak Liverpool i Contact!!! - popeefkuję tam 3.X.)
    Pozdrawiam Toruń (najlepsza pizza jaką jadłem bodaj na ul. Browarnej - któraś z bocznych od głównej na Old Town)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    MAMY DUZO SIANKA MOZEMY KUPIC WSZYSTKICH ;)
    sianka duzo rozumku malo - niestety.....
    watpie zeby epe zmienil klub - jezeli tylko dostanie swoje podpisze kontrakt z bydzia. dlaczego ? a dlaczego nie. ma tam poteznego sponsora firme pentel. spedzil juz tam ladnych kilka lat. ma tam druzyne z ktora bedzie walczyl ponownie o zloto.
    hamill calkiem mozliwe..... zg juz go chyba nie chce tak bardzo. maja do niego zbyt duzo zalu. ale czy nie "kupi" go inna druzyna np ponownie z 1 ligi ? chociaz jazda w druzynie z hancockiem to dla amerykanina pewnie okolicznosc wielce sprzyjajaca. ale w takim razie co z nicholsem? ja bym postawil mimo wszystko na scota..... mlodosc rzadzi sie swoimi prawami miewa rozne wystepy czesto na przeszkodzie we wroclawiu stawal mu pech..... no coz wezcie hamilla nichols do leszna ;) taka wizja mi sie podoba :)

    hampel tak jak pisal yabkoo pewnie bedzie chcial zmienic klub tylko dlaczego mialby to byc wroclaw? skoro ma blizej do leszna ;] 15 minut jazdy samochodem..... znajdzie tu sponsorow.... ma tu takze przyjaciol w osobach leszczynskiej mlodziezy czy chocby mieskancza jednego miasteczka okoniewskiego. chcoiaz pojdzie pewnie tam gdzie dostanie wiecej......

    ps. collombo slabon juz juniorem nie bedzie ;]


  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wg mnie sklad atlasu zostanie taki jaki jest chyba ze jakas dorbna wymiana stranieri nicholls za drymla lukasa

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ,że Lynx ma problemy z myśleniem wiedzą już w lesznie,
    ale to ,że czytać nie umie to teraz wiemy my.
    Colombo umieścił Slabonia pod piątką lub jak kto woli trzynastką .

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no fakt ;] byl przedostani =] spojrzalem od dolu ;] przyznaje sie czytac nie umiem :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    linx

    no coz wezcie hamilla nichols do leszna taka wizja mi sie podoba

    Nicolls zostanie we Wrocławiu....będzie w razie czego....więc zapomnij :)
    A poza tym skąd na niego kase wezmiecie??

    hampel tak jak pisal yabkoo pewnie bedzie chcial zmienic klub tylko dlaczego mialby to byc wroclaw? skoro ma blizej do leszna ;] 15 minut jazdy samochodem..... znajdzie tu sponsorow
    Dlatego nie Unia,bo on chce w końcu dostawać pieniądze za pkt....rozumiesz?
    Znajdzie w Lesznie sponsorów?....jakich?...o czym Ty mówisz...
    Przecież wiadomym jest,że głównym sponsorem w Lesznie są kibice...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    widac kibice daja duzo............
    skoro klub bylo stac na utrzymanie liderow z zeszlego sezonu.
    w lesznie zuzlowcow nie kupuje klub a firmy.
    ile razy trzeba przypominac iz zawodnicy w lesznie sa sprowadzani za pieniadze prywatnych firm? pieniadze wylozyly takie firmy jak agromix czy delta plus. krozaca plotka mowi iz ta ostatnia ma chec sprawic lesznu prezent w postaci hampela.... nie mam nic przeciwko takiemu prezentowi.
    i co ma do rzeczy struktura finansowania? co za roznica czy pieniadze daje kibic czy firma. sadze iz warto miec wlasnie glowne zrodlo finansow w kibicu. kibic sie nie odwraca od klubu chodzi na mecze zawsze i bedzie chodzil..... z firmami bywa roznie..... raz pieniadze daja raz ich nie daja.... powstanie jedna upadnie druga...... a staly dochod od 15 tysiecy kibicow bedzie zawsze... i faktycznie jest on znaczny. nie pisze juz o frekwencji ktora jest najwyzsza w polsce - niestety najdrozsze sa tez ceny biletow jak i ceny programow.... ten sam program robiony przez ta sama firme ( caluski dla dianki ;*) kosztuje w zg 3 zlote w lesznie 5 do tego my dostajemy gazete warta gdzies mniej wiecej 1zl ;] czyli juz idzie zlotoweczka od kazdego programku do klubowej kasy... moze wlasnie te zlotowki wspomagaja klub w placeniu punktowek zawodnika.
    jesli myslisz iz nichols zgodzi sie grzac lawe to moim zdaniem sie myslisz - zmieni klub i pojdzie tam gdzie bedzie mogl swoja jazda zarobic.......
    co do hampela przekonamy sie juz niedlugo kto ma racje.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje że przyjdzie ktoś z czołówki (najlepiej Hampel), żeby nie doszło do takiej sytuacji jak w tym sezonie kiedy Dados i Jędrzejak byli ostatnio bez formy a i tak nie musieli obawiać się o miejsce w składzie. Spójrzcie na Leszno, tam wyleciał Rempała i Baliński na mecz Bydgoszczą i kiedy przyszło do kolejnego meczu ich postawa była diametralnie inna i to oni głównie doprowadzili do tego dramatu w niedzielę. Jako juniora najcętniej widziałbym Świdra lub Kołodzieja. Reszta bez zmian. Narazie to są moje marzenia ale myślę że bardzo realne.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    A ja słyszałem od zaufanego polityka zajmującego się wrocławskim sportem, że w drużynie WTS wystartuje Michael Wright i dlatego nie miał ochoty podpisać kontraktu z Ideą. Wrocław czarnym żużlem stoi. No i siankiem dla konia.
    let the metal flow.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Ja słyszałem o powrocie Węgrzyka do Wrocławia bo w Rybniku nikt go niechce widzieć!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    a Ja słyszałem o powrocie Węgrzyka do Wrocławia bo w Rybniku nikt go niechce widzieć!!!
    A ja czytalem, ze Rusko powiedzial, ze jak w tym roku nie uda mu sie uporzadkowac sprawy ze stadionem Olimpijskim to rezygnuje z zuzla. I kto wtedy bedzie we Wroclawiu? Sami wroclawianie... Hancock, Nicholls, Dados, Jedrzejak, Slabon, Krzyzaniak wszystko rozjedzie sie do domu we wszystkie strony swiata od Kolorado po Lublin i Ostrow Wielkopolski :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    We Wrocku wielu chcialo by jezdzic bo to jedyny wyplacalny klub w Polsce jak na razie i zobaczymy pozyjemy kto bedzie jezdzil a kto nie - mysle ze Kolodziej mialby lepiej we Wrocku to w Tarnowie raczej sie zmarnuje tak na logike .
    Co do Olimpijskiego to mysle ze niedlugo cos ruszy bo w koncy hala orbita juz zostala wybudowana (jedna z najnowoczesniejszych w Polsce ponoc) to mysle ze zabiora sie teraz wreszcie za stadion :)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stadion Olimpijski

    Już niedługo wybory samorządowe więc ten co będzie chciał zyskać te pare głosów zwróci się prędzej czy później do kibiców żużla. A jak im można zaimponować i tym samym zdobyć ich głosy jak nie rozwiązać sprawę stadionu ? A dodam tylko, że w wyborach na prezydenta Wrocławia startuje R. Czarnecki i w razie jego zwycięstwa sprawa wydaje się być przesądzona. Jednak kto zwycięży to się dopiero okaże. Polityka i sport są ze sobą powiązane. Inni kandydaci też coś tam proponują w tej kwesti więc po wyborach kibice żużla ich rozliczą odpowiednio z przedwyborczych obietnic ;)

    Ale mieliśmy rozmawiać o składzie na przyszły sezon a nie o stadionie !!!
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]We Wrocku wielu chcialo by jezdzic bo to jedyny wyplacalny klub w Polsce jak na razie i zobaczymy pozyjemy kto bedzie jezdzil a kto nie [quote]

    Z tym jedynym wyplacalnym to chyba przesadziles...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja czytałem w gazeciue u mego teścia , ojca który miał pożyconą gazete od babki od strony żony której mąż ma syna który ma takie tajne gazety i tam pisało iż Wrocław sprzeda wszystkich zawodników , a Rusko zgarnie kasiorke (dla wrocławian kasiorka-sianko) i wyjedzie do Honolulu , a na stadion AWF-u zostanie zaorany i powstanie tam stajnia do trzepania sianka ;)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja to samo słyszałem o Rufinie Sokołowskim. Tylko waszego stadionu nie zaorzą, bo przeniesie się tam duma leszczyńskiego sportu - Polonia Leszno (piłkarze z okręgówki). A co do Ruski to nie wierzę żeby na razie odchodził z żużla, bo miał już niedawno okazję inwestować w Śląsk, ale zdecydował się zostać na Olimpiskim.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby Protasiewicz w przyszłym sezonie zasilił WTS, to napewno byłaby to silna ekipa. Co prawda juniorem nie będzie już Słaboń jednak Świderski jeżeli wróci powinien go zastąpić.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam parę pytań:
    Czy Polonia Bydgoszcz spłacila już kredyt,który zaciągnęła ,aby spłacić zawodników za poprzedni sezon?
    Podajcie mi konkretny powód ,dlaczego Protasiewicz i Hampel nie mają przyjąć propozycji Sparty,oczywiście jak taka padnie?
    Co myślicie o Hlibie,którym interesowano się przed sezonem?
    Co do stadionu-może wreście ktoś mądry zabierze go AWF-owi,bo tyle co oni zniszczyli to nikt(swego czasu trenowałam tam strzelectwo-teraz obiekt koło płyty głównej jest totalnie zdewastowany)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najlepsi...

    [b]Najważniejsze jest to,żeby został Scott i Greg!!:))

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno zostanie Dados bo dali za niego tyle kasy ze do konca bedzie u nas jezdzic:)
    Nie wiem na ile podpisal Jedrzejak ale za dobry w tym sezonie nie był! Krzyzaniak(łysy) powinien zostac bo ten sezon jest dla niego naprawde dobry.
    Co do stranieri to para Hancock-Nicholls jest bardzo prawdopodobna i wedlug mnie najlepsza.Juniorzy do Bogińczuk, Świderski, Kolodziej

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coraz głośniej wróbelki ćwierkają o przejściu do WTS Krzysztofa Kasprzaka.....nie bardzo mi sie to podoba

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    colombo kto ci to cwierkal ? watpie. kasprzak zostanie w unii - predzej jankowski ktory jest 2 juniorem. kasprzak jest nadzieja leszczynskiego zuzla - takich zawodnikow sie nie puszcza - tym bardziej za miedze.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio w gazecie przeczytałem o tym, że Kasprzak planuje przejść do innego klubu. Wymienion jest również drużyna z Wrocławia.
    Propozycja mojego składu:

    1. G. Hancock - dusza naszego zespołu
    2. S. Nicholls - młody waleczny utalentowany zawodnik

    3. J. Krzyżaniak - rutyna i doświadczenie
    4. R. Dados - tego zawodnika daje pod znak zapytania ????
    5. K. Słaboń - zawodnik potrafiący wygrać z każdym
    6. P. Protasiewicz - powrót syna marnotrawnego

    7. P. Świderski - niezłe występy w 1 lidze
    8. A. Bogińczuk - największe nieporozumienie IMPJ :)
    9. K. Kasprzak - co tu więcej mówić

    Z taką kadrą Atlas powinien zdobyć złoto.

    Pozdrowienia dla kibiców Sparty

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze sezon sie nie skończył,a już robi się ciekawie.Ale o tym co będzie,pogadamy na początku rokuMoże to ,o czy piszemy się ziści?Kto wie?

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasprzaki chcą z Unią wynegocjować nowy kontrakt , zapewniający Krzysztofowi mini pięć występów w meczu.Jeśli nie dojdą do porozumienia z włodarzami Uni , zapowiedzieli odejście z klubu.Ciekawi mnie jakie argumenty ma Unia aby utrzymać tegoroczny skład w następnym sezonie bo z kasą też nie jest najlepiej.S.Ułamek powiedział ,że klub zalega mu z pieniążkami za kilka meczy.Krzysztof chyba nie przejdzie do Wrocławia.We Wrocławiu potrzebny jest jeden pewniak krajowy(Pepe) i chyba Świderski(swój).

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WSZYSTKO JUŻ WIEM!
    zróbmy ze Scotiego Polaka takiego jak Holta, kupmy Hamilla ,Hampela i Kołodzieja wtedy będzie wszystko jasne.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak,tak,tak

    [b]Wwaaffeell masz doskonały pomysł!!!! Ja też jestem ze tym żeby ze Scott'a zrobić polaka!!Ja to nawet bym mu dała Honorowe Obywatelstwo Wrocławia :) :) :)
    Pozdrooffki dla kibiców Starty!! :)

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Na razie to tylko nie sprawdzone plotki wiec spokojnie w lutym bedziemy cos moze wiedziec - narazie w najblizszej przyszlosci czeka nas batalnia miedzy p.Rusko a AWF o stadion pewnie znowu bo s....... beda chcieli znowu wyzebrac jakies wieksze pieniadze - a ktos pisal tu o Czarneckim - lepiej niech mi nikt tego slowa nawet nie wymienia na forum :) - to kawal k... ktory zuzel ma w dupie tak jak zreszta wszyscy kandydaci na prezydenta szukajacy latwej i szybkiej kasy , z tego zo wiem Czarnecki jest tez w zarzadzie Slaska Wroclaw myslal ze cos mu spadnie do portfela ale tam kasa pusta a pilkarze na kawalek bulki suchej nie maja - doslownie hehe
    Tak ze lekko nie bedzie a zeby pepe wrocil do wrocka Rusko by musial zapewne kupe szmalu za niego wylozyc poloni chyba i nie wiem czy bedzie sie to oplacalo heh i tak juz wtapil z jedrzejakiem i pol melona poszlo za darmo ...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    po co nowi??

    po co nam nowi zawodnicy?? moze ci co sa zauwaza ze klub im ufa i zaczna wkoncu smigac :) a juniora mamy dobrego :) tylko niech z rawicza wroci :) DAMY RADE!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze Kolodziej mialby lepiej we Wrocku to w Tarnowie raczej sie zmarnuje tak na logike
    Elendir

    Nie zgadzam się z Tobą, że Janusz się u nas zmarnuje. Z roku na rok staje się bardziej dojrzalszym zawodnikiem, rozwija się w ekspresowym tempie. Śmie twierdzić, że będzie to wielka postać polskiego żużla w przyszłości. Ma zagwarantowany start w każdym meczu, tak więc jeździ regularnie i nabywa doświadczenia na 1 ligowych torach, również bardzo trudnych. Wręcz zaprzeczę Twojej wypowiedzi. Zobacz co zrobiliście z Zieją, który teraz świetnie spisuje się w Rawczu, Zaobserwuj postać Piotrka Świderskiego, aktualne problemy z Bogińczukiem? Prawda jest taka, nie potraficie wyszkolić własnych zawodników, a jeśli ich już macie to nie umiejętnie nimi "kierujecie". Marnujecie spore talenty, kupujecie młodych zawodników z innych klubów i jakimś dziwnym trafem zostają u was "rozmienieni na drobne". Co do Janusza, wiem, ze jest to bardzo mądry zawodnik, nie ma w sobie śladu "gwiazdy", jest bardzo rozsądny i doskonale wie co zrobć, żeby jego kariera nadal rozwiajała się tak jak do tej pory. Decyzję zostawmy samemu zawodnikowi, moje zdanie jest takie...Janusz zostanie w Unii i dla nas będzie zdobywał punkty:).

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No sorry ale zeby dzis sie zawodnik dobrze sie rozwinal na miare swoich mozlowosci to niestyty musi byc talet ale tez musi byc kasa jak jej nie ma to szybko pojdzie w zapomnienie i kipsko moze sie to dlaniego skonczyc sorry ale bez urazy ale tak uwazam :)
    Co do naszcyh wychowakow - Zieja z tego co wiem jest tylko wypozyczony do Rawicza wiec moze i wroci do nas ale ma duza konkurencje pozatym to nie jest 1 liga tylko ekstraliga a miedzy nimi roznice sa kolosalne .....
    Boginczuk wszyscy chca zeby dalej jezdzil ale to on nie chce i nikt go nie moze przymuszac moze ma inne mozliwosci chce robic co innego w duzym miescie jest wiele do wyboru nie ma tylko zuzla ...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    elendir gdzie sa wychownkowie klubu sparta wroclaw? gdzie sa ci ktorzy w nim jezdzili i nieobnizyli swoich lotow? mi na mysl przychodzi tylko pepe nazwiska takie jak sledz , zieja, baron , wegrzyk , labedzki mowia ci cos? wroclaw stal sie kuznia marnowania talentow!!! nie zatrzymuje wlasnych wychowankow w skladzie a to powoduje model druzyny kupowanej! czy wam wroclawianie to sie podoba? mi by sie nie podobalo! czy nie lepiej miec druzyne w ktorej jezdzili by "wasi" zawodnicy :) w mojej dzielnycy mieszka dwoch zawodnikow unii kasprzak i kosciuch , gdzies tu obok mieszkal labedzki 2 domy dalej byly zuzlowiec krzysiu mitura . zy nie piekne jest chodzic na mecz ogladac wlasnych sasiadow? moze znowu marudze ale to wina znowu tego samego pana - ruski.... tylko sie nie denerwujcie :)

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ale od kiedy Pepe, Baron, Łabędzki, Śledz są naszymi wychowankami?? Co do Zieji zgadzam się, że jest naszym wychowankiem ale reszta napewno nie jest.
    Pozdrowienia dla kibiców SPARTY

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    pozatym baron mial powazna kontuzje i poprostu juz sie do zuzla na zawodowym poziomie nie nadawal - on jest tylko hobbista teraz:)
    co do Zieij z tego c o slyszalem zostal tylko wyporzyczony do Rawicza zeby troche wiekszej wprawy napral w nastepnym sesonie pewnie go zobaczymy w Atlasie :)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie sa wychownkowie klubu sparta wroclaw? gdzie sa ci ktorzy w nim jezdzili i nieobnizyli swoich lotow? mi na mysl przychodzi tylko pepe nazwiska takie jak sledz , zieja, baron , wegrzyk , labedzki mowia ci cos?
    Tak Pepe to sie zmarnował we Wrocławiu zdobywając IMŚJ.
    Śledź to tez nie wychowanek, a jeżdżac we Wrocławiu zdobył 3 razy DMP, srebro DMŚ, występ w GP, Złoty Kask. ALe sie tu zmarnował.
    Dalej - Zieja. Został wypozyczony do Rawicza, bo we Wrocłaiu grzałby ławe.
    Baron - jak mówił juz Elendir kontuzje przewały jego dobrze rozwijąjącą się kariere, którą tak na poważnie zaczął we Wrocławiu, zdobywająć 4 miejsce w IMŚJ.
    Węgrzyk- dorze jeździł we WRocławiu. Nie weim o co Ci chodzi.
    Łabędzki - no coment. On chyba nie traktował żużla poważnie. Bardziej pociągały go chyba konie:);)

    Wychowanków rzeczywiscie nie mamy nazdwyczajnych, ale nie mozna mówic ze Wrocław marnuje talenty. Zastanów sie co piszesz!

Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •